• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

iDavis

Legenda
Mne sa už očakávaná úloha Dokonči 2 provincie objavila, takže ako som plánoval, tu som skončil. To zvyšné málo otvorených provincií ktoré mám na mape už šetrím na nabudúce, kde to vypadá na omnoho zaujímavejšie ceny.
Každopádne cieľ v tejto udalosti mám splnený - získané ďalšie studne (17 minule, tento týždeň možno ešte nejaké pribudnú) a bude aj 9 artefaktov, i keď raj asi nepostavím (mesto nie je nafukovacie a tú výhodnosť proste treba selektovať).
 

Ludi

Veterán
Já 1x Ráj mám s tím, že pokud se objeví časem něco zajímavějšího, tak ho vyměním. Alespoň vím, že jsem jeden plac 4x4 ještě našla ;)
Zatím Ráj stojí a trochu té produkce je fajn. Druhý Ráj spálím, takže pohoda. Řemeslná výroba má zase na čas vystaráno.
 

ElfNostradamus

Veterán
Jako většina stojím na výzkumu provincií / 96hod jedna, tedy 8 dní na dvě, pohoda klid na 8dní :) / ...Event povedený co do možnosti zisku korálů, slabost v denních budovách není vlastně ani nic na výměnu natož to syslit ve skladu...Ti co chtěli studny asi mají studny, další Rejnoka na manu, někteří jako já brali urychlovače ...ale tot´vše další jiná denní odměna nemá kvalitu předešlých Eventů a je tedy lépe stávající budovy vylepšit Královskou rekonstrukcí /dříve jsem vyměnil ve městě vždy něco a třeba i půl města při průchodu mezi kapitolami/ . Finále = Ráj mořských panen, krásná budova disajnově, multifunkční, 10level /na který by měli dosáhnout všichni! - což je pěkné od tvůrců/ dává za 24h/opět kvituji že ne 48hod/ požehnání na 3VB v poslední kapitole a surky T1 cca 24k prakticky ve stejné výši jako denní sklizen v bonus T1 /bez kouzla ovšem/, takže pro ty s málo místem možné Rájem zaměnit za nějakou T1 a ušetřit případně i trochu místo / a hlavně opětovně nic to nežere a jednou za 24h sklidíš + dává i lidi a kulturu/. Takže převažuje více pozitiv a celkový dojem tedy + :)
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
U mě s eventem naprostá spokojenost, systém úkolů parádní, je dobře, že 64 korálové úkoly mají i brzdu v podobě dokonči 2/provincie a získej opary vidění, jinak bych plnila jeden úkol za druhým a vůbec bych se nevyspala :D ve dvou městěch mám ráj na 10 (a ve dvou na 5 a 6) a to ještě zbývá více jak týden času, minulý event jsem nedostala ze čtyř měst na 10 ani jednu, což mě mrzí, stojí mi i na 7 a je mi líto, že nedává maximum, stonehenge i ráj jsou super budovy, ráj dává víc jak mnf bonusovka a místo aby lidi ubrala, tak ještě lidi přidá a jako dezert na vrch 3vb, klidně pokud by se zadařilo bych jich postavila i více, když čtu, že jich někdo má moc a rozkraftí je a ještě vzdychá kolik provincií otevřel a vyjednal a kolik tisíců korálů protočil a že víc už nemůže, šoupla bych ho do nějaké malé kapitoly, aby si tam zkusil zahrát, možná by mu došlo že remcá jen nad svým přeplněným břichem, tolik odměn z eventu za tak krátkou dobu jsem ještě neviděla, super jsou časovače několika druhů od 20h až po 1h využiji je tak mnohem efektivněji na budovy a vojáky, Bublina (rekreační) byla tak nádherná, že jsem měla velkou radost když se mi podařilo ji získat do sbírky ve všech městech, Rejnok taky krásný, ale využívám jen v jednom městě, mám na manu setovky karneval a sovy - dávají velmi slušné množství many a nějaké chatrče - ty dávají více než rejnok a jsou skladnější, no a Krab ač se Venarkám nemůže co do hodnot rovnat zase zvítězil svým vzhledem a velké štěstí mám v každém městě jednoho do sbírky a ještě pár na víc - jak je velký - výhodně na suši :D jo a zadařilo se mi vyměnit staré vojenské za nové orky stratégy a ráda bych i ty valoriány, prostě tento event mě nevýslovně neskutečně baví, moc moc za něj všem děkuji, výborná práce! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::)
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Brzda jménem dokonči 2 provincie - hlavně pro hráče na konci výzkumu s několika denním průzkumem - bude hlavně o sebedisciplíně. Tedy o tom, včas s plněním úloh skončit a šetřit si provincie na další event. Tzn. říci si: Už mám dost měny na odměny, co chci, a další provincie zbytečně neplýtvat.
 

DeletedUser5188

Guest
@aikomi na to sa pýtam, teda či sa ti budú teraz ďalšie úlohy objavovať z toho istého segmentu ako tá 5x opar vidění.

Zjavne existuje viacero verzií, niektoré náhodné, niektoré fixné a každému hráčovi bola pridelená jedna z nich.


Mně se seznam úkolů dost liší od toho, který jsi zveřejnil. Ale už jsem to přestala sledovat :). Událost mě baví, ceny se mi líbí, grafika je také hezká. Sice mě z počátku překvapilo, že úkoly jsou jiné, protože ty, @iDavis , nám podáváš vždy přesné informace o události, což nám hodně pomáhá připravit se předem. V této události to je jinak, ale už to neřeším. Co nahraji, to nahraji, prostě mě mořské panny baví :) A mimo denních cen, kde si asi vybere každý, jsou prima i odměny v mušlích - já jdu po urychlovačích, a už jsem si v tomto směru dost pomohla. Mám nastřádáno a padají mi celkem dost, stejně jako kouzlo "rozjímání" (rozšíření úložiště VB). Tak kdo by řešil, že se nemůže předem připravit na všechny úkoly? Díky tomu, že se nyní dá hrát stále, dokud událost neskončí (a ne jako dříve, kdy jsme splnili všechny úkoly před koncem události a nedalo se nic víc dělat, tím to pro nás končilo), neberu to, že seznam úkolů je jiný, než avizovaný, jako nevýhodu. Výhoda je, že mohu hrát, dokud událost neskončí :).
 

DeletedUser4291

Guest
Odvolávám co jsem odvolal---:)) teď jsem měl za sebou dva naprosto stejné úkoly přepychová křesla... Tak čert aby se v tom vyznal.... :D
 

Ludi

Veterán
Zítra zkusím nějakou studánku se zbytkem korálů. Snad budu mít trochu štěstí, a pak končím s eventem. Bylo to pěkné, ale stačilo ;)
 

DeletedUser5188

Guest
Tak přece jen jsem objevila něco negativního - nákup 15 VB je pro mě trochu podpásovka :confused:. Už tolikrát se tu diskutovalo o tom, že nutit hráče kupovat VB není úplně fér a stejně je to tu zase :confused: Já počítám s tím, že zisky v události mě budou něco stát a s tím ten event i hraji, ale prostě nechci nakupovat VB na příkaz - držím si cenu za 1 nakoupený VB záměrně nízko, a VB nakupuji jen když potřebuji rychle nějaký VB, abych dokončila výzkum a nemám požehnání prastaré vědomosti. Prostě mi to tak vyhovuje, a nevím, proč jsem pořád tlačena k tomu, abych v událostech nakupovala kvanta VB a tím si zvýšila cenu za nákup jednoho VB. A nákup 15 VB, nota bene opakovaně, cenu za nákup VB pěkně zvýší. Nejsem sama, kdo se tu opakovaně vyjádřil, že toto není férové, protože cenu za nákup jednoho VB už není možné nijak snížit zpět (jako je to např. při nakupování zboží u obchodníka, kde se cena za zboží po uplynutí určité doby zase sníží na nějaký počáteční limit). Jak jsem předtím událost vychvalovala, tak teď jsem tedy pěkně otrávená... :confused: Musela jsem nakoupit 15 VB už podruhé! Mohlo to být řešeno alespoň výběrem ze dvou možností - buď nakup VB nebo udělej to či to.

Brzy asi budu mít také problém s dalším z úkolů - s dokončováním provincií :oops: - jsem v levelu víl a v některých provinciích jsou k vykoupení požadováni mimo zboží i Orkové, které ještě nemám, protože ještě nejsem v kapitole Orků. Tak jsem na to zvědavá... :oops: Zatím jsem ještě našla provincie, kde k vykoupení stačilo "jen" zboží, ale musela jsem chvíli hledat (úkol zněl dokončit 2 provincie). Tak uvidím, jak dlouho budu moci událost nakonec hrát - asi podle toho, které z úkolů se u mě budou opakovat. Ještě bych si ráda chvíli zahrála, event se mi líbí (až na to nakupování VB).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

aikomi

Mistr slova
Event celkem vydařený...celkem jsem získala 23 studní, 2xkraby,2x reklreační bublinové středisko....hodně VB...A velký zisk urychlovačů, což se vždy hodí....:D Dnešním dnem event končím. Už jsem se nabažila až až... Ani nemohu spočítat, kolik jsem nasbírala korálu..Ale ráj mám na mx+ mi zbylo ještě 6 artefaktů..... Tenhle typ eventů se mi moc líbil;)

2019-08-21 (2).png
 
Tak přece jen jsem objevila něco negativního - nákup 15 VB je pro mě trochu podpásovka :confused:. .
a c os těma mincema děláš? Mě už stojí jeden VB skoro 1,2 milionu a přesto jich denně nakoupím nejméně 5, protože prostě sklady pořád přetékají. Záměrně nízko si nechávám výkupy za suroviny a vykoupit těch pár během událostí je pak hračka. Navíc, jak hraješ, tak se ti přísuny neustále navyšují, takže cena výkupů je plus mínus stejná (inflace :D ). A zrovna v tomhle eventu bych řekl, že těch výkupů je oproti jiným ještě docela málo...
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Víly jsou náročné na kladiva i mince (jejich osadnické manufaktury spotřebovávají obojí jako vstupní surovinu a výdělky z jejich obytek a dílen ještě nejsou tak velké jako ve vyšších kapitolách), takže pokud zrovna v té kapitole nemá přebytky, nedivím se.
Samozřejmě, taky je velký rozdíl mezi hráčem, který každý den obliká 200 sousedů a který ani jednoho.
Proto mohou být tak velké rozdíly v tom, kdo má ve spoustě kapitol mincí/kladiv přebytek a kdo ne.
 
tak na kladiva je náročná snad každá kapitola, ale nedostatek mincí jsem nepostřehl. Pravda, sousedskou dávám docela poctivě. Na druhou stranu, kromě eventů, kdy je mi líto čekat, jsem nikdy nemusel začarovat déšť a všechny jsem rozkraftil. Pokud někomu chybí mince, tak si může nechat trošku zapršet (beztak je dešťů plný inventář). Myslím, že od nějaké 3-4. kapitoly už snad mince chybět nemůžou.
 

DeletedUser5188

Guest
tak na kladiva je náročná snad každá kapitola, ale nedostatek mincí jsem nepostřehl. Pravda, sousedskou dávám docela poctivě. Na druhou stranu, kromě eventů, kdy je mi líto čekat, jsem nikdy nemusel začarovat déšť a všechny jsem rozkraftil. Pokud někomu chybí mince, tak si může nechat trošku zapršet (beztak je dešťů plný inventář). Myslím, že od nějaké 3-4. kapitoly už snad mince chybět nemůžou.
a c os těma mincema děláš? Mě už stojí jeden VB skoro 1,2 milionu a přesto jich denně nakoupím nejméně 5, protože prostě sklady pořád přetékají. Záměrně nízko si nechávám výkupy za suroviny a vykoupit těch pár během událostí je pak hračka. Navíc, jak hraješ, tak se ti přísuny neustále navyšují, takže cena výkupů je plus mínus stejná (inflace :D ). A zrovna v tomhle eventu bych řekl, že těch výkupů je oproti jiným ještě docela málo...

Mně jde o princip - nechci se prostě dopracovat k tomu, aby mě jeden VB stál 2 miliony. Tak si to organizuji tak, jak mi to vyhovuje, nenakupuji VB zbytečně, ale jen když mi to pomůže dokončit výzkum - a nechci být pořád nucena nakupovat VB a tím se dostat na astronomickou sumu za jeden VB. Co je na tom k nepochopení? Kaźdý má svůj styl hry, tobě to třeba nevadí, já to tak nechci. (Navíc nejsem sama, kdo se tu vyjádřil proti tomu, a to už několikrát v různých diskusích.) A nevím, proč jsem k tomu pořád nucena. abych v každém eventu nakupovala velké množství VB a tím si zvyšovala jejich cenu, když už pak není možné ji nijak zase snížit. Nepřijde mi to prostě férové. Teď už mě to nutí potřetí nakoupit 15 VB, tak si to spočti. Mincí mám dost, mám dostatečný počet obytných budov, klikám na pomoc jak ve společenství, tak sousedům, a i v levelu víl se mi daří vycházet s mincemi i zásobami, i se zbožím. Ale nehodlám prostě platit obrovskou sumu za nákup jednoho VB jen proto, že mě k tomu stále nutí úkoly ve hře! Nevyhovuje mi to, nechci to, můj styl hry je prostě takový. Ráda hraji v pohodě, aby mi stačily jak mince, tak zásoby i zboží k výrobě, k hraní turnajů, k postupu ve hře do dalšího levelu, i k hraní eventů. To radši nebudu hrát eventy, když na to přijde. Nebo jen do té doby, dokud tam nebude úkol nakup VB.
 

DeletedUser2988

Guest
hra te ale k nicemu nenuti, to mas jen ve sve hlave... event je dobrovolny
 

DeletedUser5188

Guest
Však taky píši, že když na to přijde, nemusím eventy hrát :rolleyes: Nebo mohu začít hrát úplně jinou hru, než je Elvenar :D
 

DeletedUser7138

Guest
Mám ještě malé městečko, ale event je dobrý. Když hra začínala ,tak takové eventy s tak super odměnami nebyly. Jsem ráda ,ze je to lepší. Mám sice jen 3 studánky ,ale jsem ráda i za ně. Daří se mi i vylepšovat ráj. Prostě paráda. Budovy, které jsem získala jsou potřebné většinou ,co víc si přát.
 
zajímavé :) ale přesto ten nedostatek bude spíš nárazový, než systémový, ne?
btw. máš příklad nějakého takového hráče na W? Bych se mrknul :)
 
Nahoru