• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

DeletedUser6138

Guest
To ano,ale budova mne nezaujala.Na full vylepšení mám.Nějaký úlohy udělám ale začnu se věnovat rase.Upgrade budov,stavení vrb a těšit se na novy event ;)
 

Lovec Krys

Legenda
@CrazyWolf Cz V Neděli jsou Rejnoci, pokud si jich nahrabeš dost, tak tě nějaké vrby vůbec nemusí zajímat (ani knihovny v další kapitole). Získáš tak mnohem více many a ještě ušetříš místo, než kdybys stavěl vrby.
 

DeletedUser6138

Guest
Lovec Krys Proto setrim korals.Mám 2400ks budu točit :D THX za připomenutí


//Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
To já mám magické kaktusy věčně vyfouklé, to si toho moc nevytočm.
 

DeletedUser4336

Guest
No jo, manta tam fakt je, ale ono je celkově docela dost zajímavých budov, že nevím co dřív. Mě se líbí i ty malé, sic jsou slabší.
 

Ludi

Veterán
V městě na CZ2: Ráj je hotový, a druhý je načatý, ale ten už nejspíš stavět nebudu. Pár studánek padlo, i když na to množství bodíků by jich mohlo být i víc, ale ještě není konec :). 500 bodíků nepadlo ani jednou.
Ale i tak už teď mohu hodnotit event jako úspěšný. Nakonec ty výkupy VB nebyly tak strašné a v poslední sérii úkolů nejsou.
Po eventu mi díky studánkám ubude nějaké místo, takže příští event už tak snadný nebude. Ale kdo ví? ;)
Ve vesničce na CZ1 ještě bojuju, ale přes nedostatek místa to není zase tak špatné, Ráj zatím na 7, tak uvidím, kam to dotáhnu.
 

DeletedUser4291

Guest
Tak to teda klobouk dolu... koupím si stecona a budu ho před tebou smekat...:D
 

iDavis

Legenda
Dneska z niečo cez 5000 korálov padlo 17 studní. Dvakrát sa objavila 500ka z najväčšej mušle (ktorú som otváral prednostne). Tak o týždeň pokračujem. :)
 

Lovec Krys

Legenda
@ElfNostradamus Na manu chatrče? Ty pidižvíky 2x2?
No na pole sice vychází líp než rejnoci, ale potřebuješ jich nejméně 2xtolik, co rejnoků. Tak záleží, zda máš dost pokusů (a štěstí).
Ale útesy se spíše hodí od půlčíků nahoru, pokud hráč potřebuje pár extra semen (zejména dobré pro rychle postupující hráče mající divy na nízkém počtu a úrovni).
 

ElfNostradamus

Veterán
Chatrče. Ano myšleno = dávají více many na pole /i trochu kultury více/ a jsou skladnější a všude se vejdou...záleží jak kdo má místo, pravdou je, že jich je třeba potom vícero získat...a u chatrče lze sklízet již po 4hod /což se někdy hodí/ nevím jak u rejnoka? u něj po 8hod ...dále jsou až na konci Eventu, hráč bude míti více bodů k točení, čímž je na snadě obě budovy nakombinovat :) ...nevnucuji, pouze alternativa :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Mě nepřijde chatrč nějak výhodnější na počet many na zastavěnou plochu (když vezmu v potaz, že ke každé musí vést cesta a ne vždy to ideálně vychází), ale zase se lépe umisťuje do města, což mám radši. Ovšem je otázka, jestli budu mít dostatek magických kaktusů.
 

joskap

Znalec fóra
získal jsem třetí Ráj mořských panen, ale už asi nebudu dál pokračovat. Dnešek mi to dost otrávil. Objel jsem 2x poslední segment a dostal jsem 2x stejné úkoly na provincie, což znamená až 10 provincií. Dokončí dvě provincie, tomu se nedá uhnout - vyzkoumej jednu provincii nebo vylepši dvě budovy na lvl 16 a víš, hotovo, jelikož jsem tento úkol dostal ze 13.cti koleček 11x není co navyšovat, no a nakonec vyřeš 10 střetů. nebo 50 turnajových střetů - zase konec, ráno jsem udělal turnaje a 10 normálních střetů znamená opět dvě provincie a to nelze. Jelikož mi trvá výzkum provincie 48 hodin můžu teď do 28 připravit 6 provincií a pak si poslední den zahrát. A ještě jedna paráda - dnes se mi líbil Krabí hotel, investoval jsem do něho 1800 korálů a hurá jeden jsem dostal .:mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser5181

Guest
joskap U mne kombinace "dokonči dvě provincie" a vyrob X pohádkových fontán" i když pravda i těch 50 střetů jsem měla taky, pro zpestření... :)
Ale bude to jako vždycky, když někdo hází kobylince a růže do davu, ty s růžema budou šťastný a budou to velebit, no.
Mne teda nejvíc dostala ta hlavní chajda na vylepčování, to je dobrá katastrofa :)
 

DeletedUser6913

Guest
@Baxcze můžeš se k odboji za spravedlnost - možnost stavět mnf na 1 x 2 - přidat zde :D https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/nespravedlnost-v-elvenaru.5418/

jinak mně se ten systém, kdy nevím dopředu co po mně event za úkoly bude chtít, celkem zamlouvá, nemusím nic podle ničeho dopředu plánovat, takže jedu jak co přijde, jsem teď bez osadníků v obou městech tak jsem zadala od každé výroby něco a co mám to sklidím a zadám znova, co nemám tak přezadám (jen mi to kazí že nemůžu, když jsem na mobilní poznat co mám kde hotovo, super by byli nad budovami obrázky s dokončenou výrobou) a zatím je to s čistou hlavou plynulé - nic nemusím, jen plním slepě rozkazy co do úkolů dodat a času tím mám na jiné více :) u mě má celý Elvenar tým opět velikou 1*!!!
..no uvidím jak to půjde dál, dojít můžou opary, budovy na vylepšování, provincie na otvírání a vyjednávání, v podstatě cokoli..., asi to bude opět o štěstí, které vám tímto, včetně pohodové hry, přeji všem :)

Co se týká hodnot budovy Ráje mořských panen, tak s tím jaké je má teď (ještě neházím flintu do žita) vůbec nejsem spokojená, v kap. Lesní elfové dává tato 20 políčková budova skoro to samé co z Dožínek 3 políčkový Chrámový vstup a když porovnám s budovou, která sice nedává zboží z T1 ale z T2, Kirita, lasičkového boha, tak si říkám, že mi za to jí stavět - jak je na tom s hodnotami teď - vůbec nestojí, pro srovnání:

Ráj mořských panen (16 polí) Fáze 10, kap. Lesní elfové
pop 1088
kult 2176
mramor 3222
ocel 3043
prkna 2864 + 3 prastaré VB
(celkem 9129 zboží)

Kirit, lasičkový bůh nočních plodů, kap. Lesní elfové (15 + 2 polí)
pop 1380
kult 1180
křišťál 2900
svitky 5800
hedvábí 8700 (+ 1VB)
(celkem 17400 zboží)

..a je to škoda, mít ty hodnoty vyšší, určitě je krásná a své místo by si v mém městě jistě nějaké na významném místě našla :)

P.S. neměly by urychlovače 14h a 20h (na otevírání provincií) být v denní odměně??? ..že by tato strategická hra, vyžadovala i u eventu taktiku? :D:p


Za mě jsou ty úkoly totálně nedodělaný a nedořešený, navíc nespravedlivě rozdělovaný. Před tím jsme sice měli možnost se dopředu na úkoly připravit, ale kdo nechtěl, tak nemusel a každý úkol byl pro něj stejně jako teď novinka. Takže záleželo na každém hráči jak to pojme. Teď dostaneš úkol, který nejsi ani schopen udělat pokud nemá jednodušší alternativu. Za mě dost hrůza.
 

DeletedUser4336

Guest
Mě drtí úkoly na výzkum a nebo dvě budovy na úroveň 14 a výše.
 

DeletedUser2455

Guest
Jako při každé události/eventu. Pláč a skřípění zubů!
Nespravedlnost ve velikosti budov, provincie se skoumá "až" 48h, vylepšovat budovu na lvl.16 a výš... bla bla bla mě provincie trvá 3dny+ 18h. A T1 mám 2x2dřevo.
Buď chci hrát nebo si věčně stěžovat.
Jinak pěkný páteční večer ;-)
 
Nahoru