• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

Ludi

Veterán
Vím o takových hráčích, ale nebudu to tu zveřejňovat. Navíc to není známka, že by hráli vyloženě špatně. Na běžný provoz to nevadí, ale když má dojít vylepšování čehokoliv nebo prozkoumávání provincií, tak se to prostě projeví. A pak se kouzlo z eventu hodí jako snadné řešení.
 

Lovec Krys

Legenda
@Claire Elfka Mě třeba stojí 1 VB 1,655M. Při růstu 500 by to mělo dělat cca 3310 nakoupených VB. Ale kapacitu sídla mám 41M, tak to není zase tak moc. Je to v podstatě stejný poměr jako u hlavního sídla 17 (trpaslíci, kapacita 5,7M) při ceně 200K/VB.
Takže dokud spolu s cenou za VB roste i kapacita sídla, tak to dle mě není problém.
Ale je samozřejmě každého věc, zda VB nakupovat bude, nebo bude cenu udržovat nízko.
 

DeletedUser4336

Guest
Také mi to přijde trochu zveličené. Sám jsem se toho dříve trochu bál a za mamon moc nekupoval, ale od určité doby vím, že mamonu je dostatek i při každodenním nákupu VB. Za surky si nechávám na dorovnání do úkolů. Déšť mám asi jen jeden v záloze, jinak je vždy vyprším na nákup VB. Ale taky je fakt, že jsem na kraji mapy, což je velká výhoda na zdroj mincí. Na druhou stranu, pokud kvůli tomu někdo chce přestat hrát, je to jeho volba.
 
Vím o takových hráčích, ale nebudu to tu zveřejňovat. Navíc to není známka, že by hráli vyloženě špatně. Na běžný provoz to nevadí, ale když má dojít vylepšování čehokoliv nebo prozkoumávání provincií, tak se to prostě projeví. A pak se kouzlo z eventu hodí jako snadné řešení.
však já to neberu, že hrajou špatně :) kdyžtak mi hoď do zprávy, ať to není tak veřejné. Chtěl jsem se mrknout ze zvědavosti
 

DeletedUser7138

Guest
Tak pro mně uz událost skončila. Mám úkol vlož 25 bodů do divu. Svůj ještě nemam a hraju na mobilu, tak nemohu vložit někomu jinému. Mohla jsem ráj dostat vysoko. :cool:
 

iDavis

Legenda
@Luciasek 7 II v takto núdzovom prípade by ti mohlo pomôcť nainštalovať si Puffin, na ktorom to síce ani trochu nie je praktické, ale dá sa hrať prehliadačová verzia.
 

DeletedUser7138

Guest
@iDavis no stáhla jsem, na radu podpory, ale jsem zkoušela a neslo to. Zkusim znovu. Podpora slíbila, ze mi vypnou HTML 5 klienta. Asi ještě není vypnutý. Zkusim později :)
 

DeletedUser7133

Guest
@Prealiena Ahoj, sebral jsi mi otázku z pusy, taky me to prekvapilo, i tady na foru mají konec 29.srpna :eek:

// Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
v aplikaci mi event uz zmizel.. co to jako je? :eek:o_O
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Mají v tom čím dál větší hokej, žádné plánování, ale překvápka, levá ruka neví co dělá pravá, ztrácí to atraktivnost, no hráči zatočíme Vám s hlavou pěkně třikrát dokola :).

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Modyara

Pokročilý žák
Tak teď jsem trochu zmatená v novinkách je, že zbývá poslední den události a přitom když kliknu na událost, tak tam je, že zbývá 89 hodin. Čemu mám tedy věřit?
 

Semtexx72

Znalec fóra
Ufff, tak to jsem si oddechl ! Mám stále ještě 7711 korálů, čekám na 23. a 24.den odměn abych točil 30 VB požehnání do divů a Mana chatičky.
Kdyby to Inno změnili takto před koncem hry (pokud by event nečekaně zkrátili), tak to by byla podpásovka.
Budu ti rád věřit iDavisi :))

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Vážení hráči,

velmi nás to mrzí, ale v oznámení ve hře se nám objevila chybka v překladu, která byla již opravena. Událost oficiálně končí až 29. srpna. Za komplikace se omlouváme!
 

DeletedUser2988

Guest
Ja nemam v aplikaci event uz vubec, tak nevim.... nemam ani ukoly, ani musle k otevirani
 
Nahoru