• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

Ludi

Veterán
Na CZ2 (ukončení konstrukti) zatím mám úkoly stejné, ale přeházené, na CZ1 (ale tam mám město teprve v 4. kapitole) jsou úkoly odlišné. Uvidíme, jak to bude dál.
 

DeletedUser3181

Guest
ahoj,jsem na začátku 6 segmentu a jede mi to přesně dle seznamu iDavise
 

iDavis

Legenda
@aikomi na to sa pýtam, teda či sa ti budú teraz ďalšie úlohy objavovať z toho istého segmentu ako tá 5x opar vidění.

Zjavne existuje viacero verzií, niektoré náhodné, niektoré fixné a každému hráčovi bola pridelená jedna z nich.
 

Ludi

Veterán
jednomu hráči v našem společenství se opakuje pořád dokola opar a košík jídla ... ani bych se nedivila, kdyby šlo o nějakou poruchu, tohle mi nepřijde úplně normální
 

voyager-1

Velmistr písma
já dostal v druhým segmentu vyrobit 5 košíků, který v seznamu vůbec není.

Možná je to místo úkolu
Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
protože ten je tam dvakrát a liší se jen počtem
 

Sycorax

Učedník
Verzí bude určitě více, hraji na 2 světech i betě a pořadí úkolů a občas zadání úkolu stejné nemám. Podle "elvenargem" je pro každý segment předepsaný počet úkolů. A to mi souhlasilo.
@Ludi Podle mě to chyba není. Na betě jsem měla takhle T1 24 hodin a T1 48 hodin několikrát za sebou.
 

Ludi

Veterán
@Sycorax tak to není moc dobrá vyhlídka. Pokud mi několikrát za sebou skočí úkol: dokonči 2 provincie, když mi jejich průzkum trvá 3 dny, tak jsem v háji, jelikož těch pár, co mám prozkoumaných, budu tak mít v čudu raz dva ...

Aneb jak by řekl klasik:
"Tento způsob léta mi připadá poněkud nešťastný ..."
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser467

Guest
Ono to bylo avizované, že úkoly nebudou pro všechny stejné. Stejný pro všechny by měl být první segment. Úkoly v segmentu 2-9 pak můžou být náhodně přiřazovány, nemusíte dostat všechny vypsané úkoly a můžete dostat i některý, který v seznamu vůbec není uveden. Jsou to pouze úkoly, co hráči na betě vypozorovali při hraní. Osobně bych tipla, že to pozorovali hráči, co jsou ve vyšších kapitolách, tedy to bude spíše sedět pro vyšší kapitoly, u nižších se to bude nejspíše výrazněji lišit. Úkoly v posledním (=desátém) segmentu by pak měly sedět se seznamem, jít popořadě s tím, že kde je varianta a) a b) vybere to náhodně jednu.
 

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Což o to, na provincie jsem připraven, ale ty opary vidění mě jednou zabijou. Když se občas stává, že i to blbé žrádlo se tam občas dva dny neobjeví. A craftit blbosti fakt nebudu.

@FantasticJardasek Připravit se lze, vyžaduje to místo a nelze se připravit úplně na vše (viz. opary vidění).

A samozřejmě hráči, kteří si nepostavili Akademii jsou z eventu v podstatě vyloučeni.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser467

Guest
Ta modrá vlnovka, kterou se plní tajemný objekt (bedna v řemeslné výrobě).
 

DeletedUser5987

Guest
Jo, květinová alternativa v rodině důstojníka lidové armády. To bude mít soudruh otec radost...
Ta hlavní barabizna je k ničemu, ani manu to neumí...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4680

Guest
za mne rozčarování, ty segmenty od idavise u mne po konstruktech vůbec nesedí, úkoly se často opakují hlavně vyrob kouzla nebo se zadá z jiného segmentu. vše se posouvá do sféry náhody :(( a to neni nic pro mne.
 

Prealiena

Velmistr písma
Musíme vydržet do desátého segmentu, tam už je to jistější, jsou jenom již popsané varianty.
 
Nahoru