• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

Vicky1177

Mistr slova
Pro ty, které by to zajímalo, výsledek dnešního vkládání mašlí:
1) déšť mincí
2) zamrzlý kouzelný pařez
3) double
4) lupa (2x2, tedy 4)

Lupou odkryté dárky: urychlovač 2 hod, urychlovač 5 hod, portálový bonus a cosi s otazníkem (náhodná runa?).

Definici "na pohodu" to v pohodě splňuje... ;)

Schránka1150.jpg

Takhle to vypadá s použitím lupy.
 
Naposledy upraveno:

Ajlon

Znalec fóra
Předvánoční pohádka: To se jednou takhle sešlo 10 zkušených hráčů Elvenaru k setkání před zimním eventem a každý měl říci svou představu, jak by mohl event vypadat a co by si z něho rád odnesl jako odměnu...První povídá: já bych rád studny, ty dávají diamanty....druhý já raději nějakou budovu na vojsko...třetí by nejraději rozvinutý set s VB, semínky a portál bonusem...čtvrtý rovněž set ale produkující velké množství surovin....pátý by si přál mnoho urychlovačů...šestý akorát dokončil výzkum 15.kapitoly, a protože jel předchozích 14.kapitol bez přestávky, chtěl by nějaký pohodový pohádkový event na relax a hlavně neklikat...sedmý by rád získal nějaké slušné kulturní budovy a doplnil případně vyměnil kulturu ve městě...osmý chce budovy na lidi a případně zrušit nějaké obytky....devátý se jen tak poveze co jiní vymyslí.... a desátý by nejraději všechno od všeho a hlavně hodně mooc a mooc a prachy i ženicha :) ....konec pohádky. :)


Díky Nostradamus , dost mě to pobavilo:D:D:D
 
Naposledy upraveno:

joskap

Znalec fóra
Jen pro zajímavost, v pátek a dnes ráno jsem dostal do úkolů 5x vyrob takové, nebo takové zboží a to ve velikostech, že ho ve svých manufakturách vyrábím na dvakrát. Jsem ve třinácté kapitole a zatím mi na hru včetně turnajů ap. stačili např. 3 manufaktury Mramoru. To znamená, že každých šest hodin získám 50 mašlí, tj. stovka za den, to znamená dvě náhodné truhličky denně. Jaká je šance třeba na denní odměnu, při loterii kterou dnes hrajeme je zřejmé Já jsem hravý a byl jsem ochotný přijít do hry třeba 7x za den (času mám dost ) Dnes je mi to k ničemu a jsem na tom stejně jako ti, kteří tolik času nemají, nebo hrají tak jak je to zrovna baví

@ElfNostradamus , pěkné, nedá se vyhovět všem, to máš pravdu. U mě je to jednodušší, já si chci zahrát. Neřeším co dostanu, baví mě hrát. Ale tady a to už ve druhém eventu pořád jen čekáš a čekáš. I naše dráhy jezdí častěji, než si tady odklikneš další úkol :) Ale jinak s Tebou souhlasím, budou Vánoce a tak to chce klid a pohodu. Tedy všem hodně zdraví, štěstí, no a to ostatní si nakrademe:)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vicky1177

Mistr slova
Pokračování vánočního příběhu o mašlích:
1) vybráno urychlovač 5 hodin
2) protože už málo mašlí, udělány nějaké další úkoly
3) skončeno asi 0:45

Další várka:
1) zamíchání dárků
2) lupa x 2
3) hlavní cena (odkryto lupou) asi 10 minut před koncem.

Dnes jedu úkoly na další mašle a teď aktuální úkol je (dramatická pauza) svatá trojice... :rolleyes:
 

DeletedUser4169

Guest
joskap > nevěš hlavu, takhle to nebude pořád! Nároky na množství zboží se časem zvýší xD
 

DeletedUser4336

Guest
Odměny oproti truhlám opravdu nic moc, vždy mi padne dvojnásobek, pak dojde na rozmíchání, a dvojnásobek je pryč. Kdyby mě to aspoň bavilo, ale mě to ani moc nebaví.
 

redking123

Pokročilý žák
Pro me naprosto nudna zalezitost, zajimaji mi jen urychlovace (jedna T6 je asi 500hodin) a Vez je lepsi zdroj. Obecne, odmeny horsi nez to, co se da ziskat v akademii, takze vetsinou rovnou k rozcarovani. Pro me (15. kapitola) je to jen cekani na konec. Na bete (3.kapitola) neocekavam, ze bych pernikovku postavil dal nez na 4. level. Na arendyllu (4. kapitola) to nebude lepsi. V tech nizsich kapitolach se obcas asi da neco postavit, ale na te bete uz jsem postavil, zboural a nahradil z akademie.
Je to otravne, nemotivujici, s hnusnou grafikou. Vlastne uz tu cekam jen na tu novu Vez.
Svatou trojici mam ted taky a nejspis pockam tech 16 hodin az se doprozkouma provincie. (tohle je asi jediny ukol,ktery je vyhodny pro nizsi kapitoly),

Odstraněn nevhodný vyraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
Plán mám šetřit mašle na rozbalování dárků na den
6. Magická výroba x 10,
11. Lenivý sněhulák,
16. Urychlovač 8h x 4,
22. Studna přání,
24. Zimní skluzavka (pokud se nabídka denních odměn nezmění + co mě ještě z těch neznámých zaujme)
a na rozbalování dárků pokud mezi nimi bude možnost získat 200 mašlí Kouzlo zimy dárky 200 mašlí screenshot-cz1.elvenar.com-2019.12.jpg pro mě 200 mašlí na víc znamená + další 4 dárky a 4 perníkové palice, neověřila jsem si, ale na získání 9 artefaktů na Chaloupku lvl 10 vycházím z potřeby natočit přibližně 9000 mašlí = 180 dárků/180 perníkových palic, páni! tolik dárků! to nevím jestli rozbalit zvládnu a to ještě když je s odtáčením úkolů červených mašlí méně a méně...

Dnes mi na získání 200 mašlí přálo i štěstí, za všechny dárky děkuji. :)

1. Příděl zásob 10%
2. Urychlovač 14h
3. d. o. Koulovačka
4. Oranžový zamrzlý plamen
5. x 2
6. 8 h ( x 2)
7. Síla zásob 3 x
8. 2 h x 2
9. Odhalit dva (2 x lupa)
10. 200 x Červená stuha !!!
11. 3 x Krmení :):):)
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Tak to gratuluji, mně zas docvaklo že i ty na víc mašle za 150 a za 100 by mohly být dobré. :)

@joskap , mám 4 mnf T1 a taky mi přijde když se ten úkol točí dokola a dokola že to nestačí, něco ještě jako započítané do výroby pokryjí setovky a rostoucí budovy co T1 dávají, kde je možnost i sběr z T2 a T3 tam to jde rychleji...


@Pauleo když ti padne dvojnásobek a potom míchačka mělo by ti to vrátit ne těch za míchačku 50 mašlí, ale jejich dvojnásobek, tedy mašlí 100.

Událost - Kouzlo zimy ... "Pokud otevřete dvojnásobek před mícháním, získáte zpět dvojnásobek červených stuh, takže budete moci otevřít následně dva dárky místo jednoho. " takže o ten dvojnásobek nepřijdeš, jen to nebude jeden dárek dvakrát, ale dva dárky každý jiný...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
To ne, mě míchačka nepadla, mě vždy po tom dvojnásobku dojdou mašle, takže mi to pak (asi další den) nabídne zamíchání a o dvojnásobek přijdu.
 

iDavis

Legenda
Mňa dnes zasypávajú úlohami na výrobu zásob. A paradoxne ma na tomto celom brzdí práve ich prebytok. Na jednu splnenú úlohu mi stačí nanajvýš 1 kouzelná okúzlená dielňa s 3-hodinovou výrobou, príp. niekoľko otočiek 5-minútových výrob, čo teda problém nie je, ale už strácam nápady, do čoho tie zásoby sypať (ceny u obchodníka za dnes narástli na už dosť vysoké čísla).

Objavila sa mi zároveň niekoľkokrát úloha Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO získaj X oparov vidění, na ktoré som konečne využil nepovinné technológie z 15. kapitoly, ktoré som si šetril práve pre tento účel (samozrejme nemám na mysli navýšenia veľkosti oddielu).
 

DeletedUser5921

Guest
Jednoduche riesenie. Ked mas plny sklad - cervene cisla, zrus vyrabanie jednotky v kasarnach alebo inde a daj ju znova vyrabat a zasoby na vyrobu jednotky su prec

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vicky1177

Mistr slova
Dnešní odměny se zdají zajímavé...

Schránka1168.jpg

Takže... 1x krmení, 1x prastará vědomost a 1x double. No a double na další = 2x 7 urychlovačů 2 hodiny. To je už hodně slušný dárek:) . Pokračování někdy během dne.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Jednoduche riesenie. Ked mas plny sklad - cervene cisla, zrus vyrabanie jednotky v kasarnach alebo inde a daj ju znova vyrabat a zasoby na vyrobu jednotky su prec

Odstraněna citace. Embla

nevím, ale nefunguje to tak že když zruším rekrut tak se mi kladívka vrátí? tak bych ale při plném skladu jen o ně bez zisku přišla jak píše @iDavis , souhlasím, je to neefektivní...,, jinde asi vypráznit efektivně kladívka než u obchodníka nejde, neznám jinou možnost kde je ještě vhodně investovat, nákup VB je jen za mince dia suroviny, co ještě kladívka bere a něco za ně dává je vylepšování některých budov a výkup ve Věži...
 

luterina

Veterán
no jó a kolik máš dílen? a kolik kouzelných? :D ono když 3 a vícekrát za sebou odtočíš vyrob kladívka tak za chvíli nevíš kam je upouštět :p ..nevíte jestli bude v denní odměně ta nejlepší na světě na popkulturu Zimní hvězda? čekám na ně celý jeden rok už od Orků a to jsem u Draků a v Půlčících a nemám tolik KR abych je vytáhla (všechno spolykají rostoucí budovy a sety) na stávající kapitolu, no čekám na ně jako na smilování boží :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Naposledy upraveno:
Nahoru