• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

luterina

Veterán
@Lovec Krys Můžu mít víc rostoucích budov které nahradí celé a někdy i dosti objemné na prostor pop-kulturky, nemám to ověřené, ale to by mohlo ve finále ještě nějaké to volné místo navíc dát.
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
Přistupuji k tomuto eventu realisticky jako k pohodovému odpočinkovému předvánočnímu....a děkuji těm co ,,orodovali,, za změny na Betě.... prostě asi tam není pro hráče v 15.kapitole mnoho zajímavého, možná pár některých budov snad půjde zaměnit za nějakou stávající /koulovačka, otec pralesa...?!/ ...proto u tohoto eventu není důvod u pc strávit nadměrné množství času a jet jen úkoly v rámci běžné výroby...aspon některé hráče v nižších kapitolách viditelně event bude zajímat více ...Asi nelze nadupat každý event nadprůměrnými sety, rozvinutými budovami apod. ...takže se obalím trpělivostí a budu se těšit na další event a tento zimní event na live serveru pojedu na předvánoční pohodu a případně pak osobně připomínkovat to co z toho vše vzejde.
 

luterina

Veterán
@ElfNostradamus , není to tak nedávno co někteří "extra vytížení hráči" volali po odpočinku, takže za mě další Inno pěkný dárek, místo stresu samej perník (doufám že ten pravý Pardubický) :D já za event, tak jak celý je, děkuji. :) ..a třeba na FoE to neznám (je ta forma z něj přejatá?), tak si ráda zahraji i jak to hrají jinde :) nechápu, že někteří vidí jen samá negativa :mad::D:D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Elfnostradamus >> No to je právě to, pro hráče v (15). kapitole bylo zajímavé to co tu právě nejspíš vůbec není, a sice možnost si vybrat strategii při výběru otrevírání truhel např. zaměřením na urychlovače, popř. mít větší šanci si počkat na denní odměnu ve formě urychlovačů, a opět k tomu zvolit vhodnou truhlici. Betu nehraji, ale z toho co jsem tu slyšel, je všechno tohle zapovězené.
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys zhodneme sa na tej perníkovej chalúpke z pohľadu bodov. Tiež je to dôvod, prečo ju nepostavím (aj keď je možno výhodnejšia ako nejaká dotyčná manufaktura). Manufaktura mi dáva body, ktorých sa ja proste nevzdám a ako hráč s týmito prioritami sa cítim, že vôbec žiadna budova z množiny ponúkaných v udalosti ma nemôže zaujať (s výnimkou studní). Možno by to nebol zlý nápad na zamyslenie sa, pre vývojárov a rozšíriť spektrum cieľových skupín hráčov, ktorým sú budovy ponúkané. Na svoje si prídu tí, čo potrebujú manu, zboží, zásoby, semienka, čokoľvek, ale na bodoch to viazne. Zrejme pouvažovať nad novým typom budovy, ktorá by buď body (v nejakom malom množstve) produkovala, alebo požadovala kultúru / obyvateľstvo (a tým automaticky dávala body (vyplývajúc z hernej mechaniky)), by nebol zlý nápad.
 

DeletedUser4336

Guest
Body nebyly v událostech za celou dobu co je hrajete (a ty budovy měly mít řadu výhod, že právě nevyžadují to co normální budovy). Když uděláš budovy na body, tak se z toho odstartuje jen další honitba za body, proč ta budova produkuje jen ono malé množství, když může dávat víc. Na jednu stranu se tu píše o oddechové události, na druhou stranu se začíná prahnout po bodech, protože žádné jiné odměny nejsou pro ty co jsou na konci hry dost dobré?
 

Deleted User - 513035

Guest
...osobne na body kaslem, nikdy som ich neriesil a asi ani riesit nebudem,, ale tiez nepostavim chalupku, tak ako som nepostavil SH a ani raj, ja tovar na nic nepotrebujem, vezu idem cisto bojom a turnaje mam len 2 kde nieco vykupujem (zvitky a prach). Ja staviam len to co prinasa bonus pre boj, alebo vyrobu vojska...
 

ElfNostradamus

Veterán
Předvánoční pohádka: To se jednou takhle sešlo 10 zkušených hráčů Elvenaru k setkání před zimním eventem a každý měl říci svou představu, jak by mohl event vypadat a co by si z něho rád odnesl jako odměnu...První povídá: já bych rád studny, ty dávají diamanty....druhý já raději nějakou budovu na vojsko...třetí by nejraději rozvinutý set s VB, semínky a portál bonusem...čtvrtý rovněž set ale produkující velké množství surovin....pátý by si přál mnoho urychlovačů...šestý akorát dokončil výzkum 15.kapitoly, a protože jel předchozích 14.kapitol bez přestávky, chtěl by nějaký pohodový pohádkový event na relax a hlavně neklikat...sedmý by rád získal nějaké slušné kulturní budovy a doplnil případně vyměnil kulturu ve městě...osmý chce budovy na lidi a případně zrušit nějaké obytky....devátý se jen tak poveze co jiní vymyslí.... a desátý by nejraději všechno od všeho a hlavně hodně mooc a mooc a prachy i ženicha :) ....konec pohádky. :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Ahoj staří mazáci. Jsem celkem nováček a nedovedu to tak hezky spočítat, jako vy, ale mám k vám prosbu. Řekněte tam prosím někomu ze štábu, že ta perníková chaloupka je tak hnusná, že bych si jí do města postavila jen s největšími rozpaky. Cožpak jsme všichni malí haranti? Denní odměny se mi mnohde líbí, ale pokud bude jejich získání vzácné a neovlivnitelné jakoukoli taktikou, tak vlastně není o co hrát. Na zimní událost jsem se těšila a je to zklamání.
 
Naposledy upraveno:

M4r13nk4

Pokročilý žák
@ElfNostradamus Dokončení: A pak přišel vývojář Inno...
Tak to jsi mě, kolego, rozsekal :D

Body nebyly v událostech za celou dobu co je hrajete...
Já hraju třeba nějaké skoro 3 roky. Nikdy jsem si nehrála na body, ale na radost ze hry. Ta se ale s příchodem hracího automatu (vhodím mince a vypadne nějaká blbost) totálně vytrácí.
Nejsme dvouté děti, aby nás bavilo furt dokola tahat za páku a živit náhodu. Časem chuť hrát s takovou dojde každému.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6399

Guest
Ahoj každý event mě baví, i když z toho nekápne nic moc důležitého, ale musím říct, že jsem si také spíš užívala taktiky než náhodných výběrů.
 

luterina

Veterán
@M4r13nk4 , co vím já tak každý event do teď byl nějakým způsobem jedinečný a co do pestrosti stylu hraní a taktiky taktéž, tedy předpokládám že tomu nebude jinak ani v dalších eventech ;) a co mám říkat já? jsem tu zřejmě asi jediná která se na bačkorovou kulturu a hrací automat padni co padni taktika netaktika štěstí je to na tobě na Vánoce těší :D akorát ta pohádka o Perníkové chaloupce mi přijde nějaká divná :rolleyes: Jeníček a Mařenka o_O :D
 
Naposledy upraveno:

nataly111

Velmistr písma
@luterina nejsi jediná, kdo se těší. Perníková chaloupka se mi líbí. A důvod? Já mam vánoce spojené s pohádkami. Pohádkové pojetí mi přijde pěkné. Sice asi obsahuje moc perníčků :D, ale dobře to dokážu přehlídnout. Hlavni odměna mohla být lepší, ale i tak ji postavím. :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Ale jo, vánoce a pohádky patří k sobě... Jenže v poslední době se za "vánoční pohádky" vydávají podivné útvary, jako jednoduchá vykrádačka Mrazíka režiséra Janáka Dvanáct měsíčků :rolleyes:. Ale jsou pohádky s cílovkou "malé děti" a potom s cílovkou "větší děti/dospělí".A už se opakuji, ale grafika truhel je opravdu level mateřská školka. Elvenar jsem měla vždy zařazený ve škatulce "pro starší a pokročilé" ;). Byly takové úlety, že jakýsi "rodič" k tomu posadil svoje dítě (první třída, myslím) a dítě nám prakticky zničilo dvoudenní práci na mapě v DS (protože si chtělo otevřít truhličku). A ještě mi zmíněný "rodič" sprostě vynadal, co si dovoluju škodiče vyhodit... Omlouvám se za mírný OT komentář.
 

ElfNostradamus

Veterán
Stačí zvolit správný přístup...Tj,, kvalitní odměny,, = strávím zde spoustu času a udělám max pro získání co nej nej bodů a posléze odměn dle aktuálního stavu města a jeho požadavcích, klidně pustím i nějaký ten diamant.. .. Což se u Fenixu a a poté medvědů naplnilo... .,, Nekvalitní,, odměny pro mé město tj. relaxační přístup k eventu v rámci běžné výroby ve městě a ano pripominkovat, že toto a ono se mi z mého hlediska nezamlouvá, přesto chápat a respektovat, že může mít někdo jiný odlišný pohled....podobně k tomu mnozí přistupují při DS, jedou jen dílčí odměny nebo vůbec, proč? protože celkové jsou nízké... A nakonec stále mít někde na pameti, že pořád to je jen hra a zábava :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru