• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

Saux

Znalec fóra
@luterina Mně to přišlo dnes ve 14:53... (myslím těch 100 červených mašlí)

Jinak jsem se chtěl zeptat: Pochopil jsem to správně, že když mi vypadne z truhly denní odměna (mně dnes vypadla studna hned na první pokus), tak další tam už dnes nebude?
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Saux Bude, pokud narazíš na míchání. Což může být hned další dáreček nebo taky ten poslední. Taktéž se to zamíchá někdy v noci při přechodu na další den (přesnou hodinu neznám - v noci spím).
 

luterina

Veterán
odtočeno prvních 8 úkolů (13 palic) :) Kouzlo zimy dárky 4 x lupa screenshot-cz1.elvenar.com-2019.12.jpg
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
@BombaySapphire : K tomu mělo samozřejmě dojít, ale až po dosypání rozdělané křižovatky za 1000 (1500? už nevím), na který dělalo několik lidí dva dny a zbývaly asi tři hoďky. Všichni o tom věděli jak ze zprávy, tak z chatu společenstva. Ale děcko chtělo odměnu (o kterou se navíc zasloužilo minimálně...). Konec OT.

Můj první výběr-studna, malá zimní budova a portálový bonus. Lepší než drátem do oka...
 

luterina

Veterán
já tedy nevím kde jsem se to ocitla, nikdo tu nemá radost z dárků? ..já někomu dát 3 krásné dárky a on mi na to říct lepší než drátem do oka tak asi budu hodně smutná :rolleyes::oops: to vážně nikdo nesvedete místo propočtů pravděpodobnosti výhry a porovnávání zisku (to jsem na srazu Ferengů, nebo co? Ferengská pravidla zisku ) s předešlými eventy, prostě jenom si tak rozbalovat dárky, které máme ke hře na víc, a těšit se z nich a radovat a........kam se vytratila ta Vánoční pohoda???? Já chci Vánocééééé!!! :p:D:D
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Tak u mňa za dnešok 4 studne + slušné množstvo zesilovačov.
Dokončený prvý segment úloh, z druhého sa mi zatiaľ najčastejšie objavujú úlohy na výrobu zásob, ktoré sa mi na kouzelných dielňach 15. kapitoly plnia celkom rýchlo (až rozmýšľam, či ten skok v produkcii zásob oproti 14. kapitole zvážili aj pri požiadavkách úloh).
 

luterina

Veterán
a další mé město, hotovo úkol č. 22 (13 palic), 2 x lupa a dvojitá odměna studánka, celkem 3 studánky :) Kouzlo zimy dárky 2 x lupa 2 x studna přání screenshot-cz1.elvenar.com-2019.12.jpg
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 488716

Guest
luterina: Myslím, že hra a fórum mají nastavení samostatně, takže ve hře můžeš mít emaily vypnuté a z fóra ti přesto emaily chodit budou. Doporučuji zkontrolovat nastavení přímo ve hře.
 

luterina

Veterán
@Victorious1722 , ve hře - ozubené kolečko - dostávejte emaily o herních událostech (chodí mi i oznámení o zodpovězených tiketech)....mám zafajfknuté, neměla jsem zafajfknuté na mobilní, tak teď už všechno, jinak mně to nevadí že nemám těch 100 mašlí v emailu (a to v žádných možných došlých včetně odpadu), ale děkuji. :)
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Mě včera e-mail s mašlema spadl do spamového koše, takže dobré zkontolovat v poště i tuto možnost
 

M4r13nk4

Pokročilý žák
...A už určite nesúhlasím s tým, čo bolo navrhované na bete - prejsť k predošlej mechanike. Aj keby mala byť výhodnejšia než táto, chcem v udalostiach niečo nové, nie stále to isté dokol...

Navrhuji zvážit nadále používání slova "strategie" v souvislosti se hrou Elvenar. Tohle jste z toho totiž udělali. Hrací automat na prachy. Hoď mašli, vytáhni si dáre, co nechceš. Tu mas kladívko, vyměň ho za perníček.
A to sněžení... Kdy tahle vychytavka půjde vypnout?
 

DeletedUser4291

Guest
Zdravím lidi, jako vánoční odpočinkový event to je dobrý, nemusím se za ničím honit, pač stejně nevím co dostanu, 1:16 je fakt mizivá šance na něco co bych víc potřeboval, proti dřívější metodě... A rozvinutá budova i kdyby 10 level, ve 14 etapě je v podstatě k ničemu se střední výrobou, když té mám jak nas..... :) To je dobré tak pro začínající hráče. Kdyby tam byla šance semínek, nebo nějakého jiného vzácného zboží, tak do toho jdu s vervou, ale takhle si dám nohy na stůl a je mně jedno zda to dokončím nebo ne. Škoda že hráči ve vyšší etapě nedostali možnost se v tomto eventu poprat za co by stál...:(
 

DeletedUser4291

Guest
Teď po hodině hraní, má závislost klesla skoro na nulu.... :D

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vicky1177

Mistr slova
@luterina : Promiň. že kazím tvou vánoční náladu. ;) Ale u mne má letos bohužel absenci, řeším docela velký problém :confused:. Jak píše @Heromoss, s eventem naložím stejně, nohy na stůl, udělám/neudělám... Protože Inno udělalo přesně to, co píše @M4r13nk4:
Hrací automat na prachy. Hoď mašli, vytáhni si dárek, co nechceš. Tu mas kladívko, vyměň ho za perníček.
 

Ludi

Veterán
Jsem v klidu. Perníkovou chalupu zatím postavím - případně ji časem vymažu. Chvíli bude sloužit a hotovo. Surek mám sice dost, ale vždycky se dají za něco utratit ;). Ale štvát se s plněním úkolů kvůli tomu nebudu. Propalovat v Řemeslné nic nemusím, protože díky Věži mám úlomků habaděj. Takže o nic nejde. Spíš mě mrzí, že nebude tolik studánek jako jindy, ale s tím nic nenadělám. Alespoň to bude víc v pohodě, protože v tomhle eventu fakt o nic nejde.
 

DeletedUser4169

Guest
byť asi chyba, je pozitivní že úkol prozkoumej provincii mi vzal i zahájení průzkumu, ne jeho dokončení..
 

DeletedUser4169

Guest
naštěstí je v tomhle případě jednoduchíé řešení.. :)

// ačkoliv, teď si uvědomuju, mě to předtím dokončení provincie vzalo taky
 
Nahoru