• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

iDavis

Legenda
Musíme dúfať. Zmeny oproti bete sa ak si dobre pamätám za celý čas stali iba v jednej udalosti, nepamätám si ktorej (možno minuloročná jesenná), ale toto je hádam dosť legendárna budova na to, aby ju zamenili. Spomínam si ešte na snehovú záplavu v 2016tom, kde som ich získal niekoľko a ešte na valentína som sa vytešoval z prebytkov obyvateľstva.
 
v jedné události to bylo, že místo nějakého krámu tam šoupli pojízdné knihovny (asi tři dny před koncem) a já už měl vystřílenou všechnu měnu... :( :D
 

iDavis

Legenda
Tak základná úkolová rada je u mňa hotová a teraz už idem pohodovým tempom robiť bonusovú. Veľmi sa nemám kam ponáhľať, zesilovače určite využívať nebudem, mojim cieľom sú už len studne.
 

Lovec Krys

Legenda
Já buď oparuju nebo vyrábím zásoby/zboží. Takže zatím úkoly za 30. Do finále daleko. Urychlovač nehodlám utratit ani jeden.
A strašně se těším na úkol 12 obchodů u obchodníka - který <cenzurováno> to vymyslel? Ještě že mám dostatečné zásoby požehnání na mince a kladiva. Ale např. na betě s tímto úkolem mám dost problémy, zvlášť, když ten úkol dostanu poté, co vyčistím kus věže (výkupem samozřejmě, na betě neprodukuji dost jednotek ani na turnaj natož na věž).
 

ElfNostradamus

Veterán
12x obchodník není takový problém pokud není 2x denně :)... Jedu úkol za 54...výroba 75,2k okouzlene T1 to ale zvládnou... nejvíce zdržuje např 20 oparu, zatím jsem urychlovače použil jen jednou na výrobu 5x kouzla =činidlo, ale to tak nebolí, protože je rychle spotřebuji :)
 

DeletedUser4086

Guest
Tento event hodnotím jako zatím nejhorší jak z hlediska úkolů tak hlavně !!! odměn. Pro mě jsou odměny naprosto nezajímavé, systém úkolů děsný, neustále se opakující úkoly pouze pod jiným názvem WTF ? Asi už vývojářům dochází dech a nápady. Kdyby aspoň už dali tu věž co je na betě na live, to by přineslo oživení.
 

Lovec Krys

Legenda
@ElfNostradamus On ani tak nezdržuje, ale docela to luxuje zásoby a mince - viz. mnou popsané podmínky, kdy je to problémové, jinak je to jen otravné (mince měním na VB a na obchodníka víceméně dlabu (pokud zrovna nemám plné zásoby - za ty se VB koupit bohužel nedají)).
 

ElfNostradamus

Veterán
Kolik těch VB za den koupíš? Není třeba smysluplnejsi je měnit za surky, které lze uplatnit třeba ve věži nebo turnaji a tím rovněž navýšit zisk VB?? Bylo by to zajímavé srovnání, ale nevím jak toto aktuálně matematicky spočítat a dost bude záležet v jaké fázi vývoje se nachází město... Jinak jsem si konečně prohlédl vývojové stupně perníkové chaloupky a parametry na 10 stupni zase tak špatné nejsou, rozhodně srovnatelné s Rájem panen(s tím že chaloupka dává T2) a lepší než u pandy. Takže jistě najde své místo v mnoha městech. Určitě tedy nenahradí manufaktury T2, ale aspoň je skvěle může doplnit 1.urcite těm co hrají jednou max 2xdenne 2.i ostatním protože opětovně vše,, jede,, zadarmo a pouze sklizite a taky to má trochu kultury a obyvatel :)... Ještě tedy posbírat dost artefaktů, věřím že další DS případně další 2 artefakty doplní v odmenach. Takže aspoň 7 artefaktů by teoreticky mohlo stačit. Toť mé skromné úvahy :) tak hodně úspěchů všem a pohodové sbírání a hromadění mašlí a perníčků.... Atd.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@ElfNostradamus Moc ne, obvykle to použiju jednou za pár dní - lepší než to nechat plné a nevybírat to - stejně to potřebuju vybrat, když chci vybrat při plném skladu fénixe.
Těch 1250 T3 za 8 milionů mincí je mi na houby - to není ani na jeno hádání ve věži, za to mám skoro 4 VB. A pro 21 polí mám lepší využití než pro včelu. Takže já zůstanu u nákupu VB. Moc jich není, ale časem se to nasbírá.

Já tu chalupu stavět nebudu, i kdybych ji dotáhl na lv 10. To raději na její místo postavím ty 2 hady, co zaberou půlku místa a vygenerují stejné množství VB. A těch pár T2 mi za to místo navíc nestojí - je jich prostě příliš málo.
 
denní odměnu jsem dneska sice nechtěl, ale už jsem si chtěl zabušit, tak jsem do toho práskl. A musím říct, docela klika. Kromě veteše jsem lupou odkryl VB30 a jednorožce. Tomu jsem se tak mohl vyhnout a VB 30 jsem si vzal s dvojnásobkem. Zisk asi 12 kladiv, z toho jsem domeček dobou chal za 9 a zbylé tři mi udělaly dalších 5 cihel. Myslím, že docela dobré skóre za 600 stuh :) (teda vlastně za 450, protože 100 a 50 mám zpět)
 

DeletedUser7134

Guest
Výborně, tak krom toho, že to celkově stojí za prd... Tak na mne dnes vyskočil úkol "vyrob 2 truhly", které mi to nevzalo ani na druhý pokus... Nakonec jsem podle seznamu úkolů od iDavise zkusila 2 sady nástrojů a ejhle... ono to bylo ono. Takže pozor, pokud by to k vám též došlo. A kromě úžasného překladu také překvapení... úkol je jen za 20 stuh a zřejmě za 20 stuh už budou všechny další!!! To je tedy poslední kapka a teď už na to fakt peču.
 

DeletedUser5661

Guest
ApolenaR: Nn, jsou za víc, zvyšuje se to, jsem teď někde kolem padesáti, nebo tak.

Ale netěší mě to taky, ten systém vybírání z šestnácti truhel je fakt na pikaču. Ze sedmi set stužek se mi podařilo získat jen jedinou studnu, protože jak na potvoru musím třikrát dostat dementní zamíchání v dementní okamžik.
 

redking123

Pokročilý žák
@Ereandil : tak o tom snad cely tenhle stupidni event je. Aby si nikdo nepostavil 30 studen. Diamanty mas kupovat a ne si je generovat.
Vedlejsi efekt je ten, ze vlastne nemuzes nic ziskat vickrat. A muzes k tomu jeste pripocist soucasnou zoufalou nabidku akademie, zrejme aby ty bidne odmeny v eventu byly aspon o trosku lepsi nez to, co je v akademii.
 

iDavis

Legenda
@Ereandil súčasťou tejto udalosti je základná úkolová línia (tá obsahuje 130 úloh) kde počet stuh postupne narastá až na zhruba 58 za úlohu, po nej nasleduje bonusová (nekonečná), z ktorej každá úloha dáva presne 20 stuh.

Tu zároveň pripomínam, že oproti bete máme trochu inú verziu (niektoré zdroje toto ešte nemajú aktualizované), tam bolo úloh v základnej línii 180, my máme 130. Trochu sa teda pomenili počty úloh v jednotlivých segmentoch (aktualizované čísla som už dával do prehľadu), avšak navýšili sa odmeny za jednotlivé úlohy (resp. zrýchlil sa ich nárast). Koniec koncov máme rovnaké množstvo stuh za menší počet úloh.
Množiny úloh jednotlivých segmentov zostali nezmenené.
 

GorGlin

Veterán
Jeslti jsem si to správně spočítal, tak zkrátili původní úkolovou řadu o 50 úkolů a už jsem v tom jejich bonus levlu za 20 mašlí kus.
V tomhle eventu pro mě nastavili náhodu až příliš.
úkoly dávají stejně, ale jejich obtížnost je propastně odlišná.
na získání denní odměny mi stačí 50 mašlí, ale taky jí nemusím získat bez ohledu na to kolik do toho vrazím.
A krom toho všeho když to všechno odklikám, tak musím znovu klikat abych utratil perníková kladiva?
K čemu to je.
Opět věc kterou nejde řešit intelektem, jen klikám a náhodně dostanu.
Já perníkovou chaloupku postavím, souhlasím, ta grafika je jak obrázek od dcery ze školky, ale efekt dobrej, páruje se to s mořskou pannou a ve městě mám baráky za které to schovám.

Takové okolnosti eventu bych ješět chápal v kombinaci s hlavní odměnou v podobě dvou setů z loňské zimy.
Takhle jsem z toho trochu rozpačitý.
 

Vicky1177

Mistr slova
@Ereandil : Tak studny mě zrovna netrápí, mám v inventáři 9 ks levelu Konstrukti a 15 ks levelu Amuni (pouhé sdělení, netahám si tu triko). Ale bohužel žádné místo na ně...
 
Nahoru