• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

luterina

Veterán
chtěla jsem se zeptat, jak je to v dárcích s deštěm mincí? na elvengems je že v dárku by měl být déšť mincí 33% ale já tam viděla jen 10% ???
 

DeletedUser5987

Guest
rychle, nebo pomalu, to je fuk, 20, nebo 25 oparů se opakuje tak často, že už mám opary po celém těle a požadavek T1 mi trvá 3 x 3 h výroba ( bez použití magických ) , což by bylo v klidu, není to event na 2 dny, kdyby to pak nechtělo technologii, nebo 25 oparů. Nákup VB je taky dosti častý, při 20ti kusech již vymizely deště mincí, další se vyrábí pomalu. Spokojeni asi nebudeme nikdy, tento event se mi zezačátku líbil, to už mě přešlo, ale je to asi tím, že jsem chrapoun a chci všeho moc a hned, což samozřejmě Inno nechce. Budku postavím úplně v klidu, na 2 účtech už ji mám, nějaké kraviny napadají, což je asi cílem eventu, takže bude splněno. Druhou beztak nechci a budou li další artefakty, zahučí na úlomky.

Odstraněn nevhodny vyraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ElfNostradamus

Veterán
Jinak ano potvrzuji poslední zisk je 57mašlí, pak již je pouze 20 mašlí za úkol, to by si jeden tu mašli i uvázal :) /pouze ,,Bazinga,, - sarkasmus, netřeba provádět/ :) ...a hned mi naskočilo výzkum provincie či technologie, no výzkum mi naštěstí končí za 9hod...pak uvidíme co dál. hezký den
 

DeletedUser4169

Guest
v úkolu získej kouzlo jsou vyjmenovaný všechny, kromě činidla, tak pitomec vyrábím koulo na dílny, kterejch mám 3k a ono to bere i činidla.. to je fakt demence, dřív byl úkol prostě získej kouzlo a bralo to všechny, teď to tam vyjmenujou bez jednoho a stejně to bere všechny
 

DeletedUser5695

Guest
..bere to všechna kouzla, i spojovadlo, taky jsem jak blbec vyráběla....
 

DeletedUser7028

Guest
...tak jsem už dostávala přes 50 mašlí.......nyní po pár úkolech 20 mašlí a sekla jsem se u úkolu výroby 2 dřevěných truhel, .....který mi nejde splnit :( , upozorňuji, že levly dřevorubců mám v pořádku............tak si tu perníkovou chaloupku teda nechte!!!
 

DeletedUser5695

Guest
..psala jsem to na podporu, o vyřízení se stará Ódin, @superiva levly v pořádku má každý, podle zadání smíš použít budovu nanejvýš 3 kapitoly starou, tedy lvl 1 ok, tady si překladatelský šotek zařádil na maximum...
 

DeletedUser5903

Guest
Zdravím :) Jen bych se ráda optala...po 53mašlích mě to hodilo na bonusové úkoly ( převážně 9hodinovky ) za 20mašlí. Chaloupku ještě nemám dodělanou, chybí mi ještě 2 stupně. Je na to nějaký "metr"? Můj spoluhráč pokračuje po 53 mašlích v pohodě a už má 9?? Nehledě na to, že mám manufaktury stále zaseknuté na 9h :(
 

DeletedUser5987

Guest
já měl taky do 57mi. Potom 20kový, ale ani 1 x jsem neměl 9ti hodinovku, kterou bych rozhodně uvítal více, jak 25 oparů / technologie, protože to je masakr, když to přijde častěji, což se mi samozřejmě nemohlo nestat :)
 

DeletedUser5695

Guest
Tady jsou přeložené 20mašlové úkoly (převzato z fóra na betě, takže nezávazně):
Kup 20 VB.
Dokonči provincii.
Hodně zboží - jakéhokoliv.
Hodně T1 zboží.
9x T1 3 hod.
5x T1 9 hod.
Objev provincii nebo vyzkoumej technologii.
Nakrm zvíře nebo dokonči provincii.
Hodně mincí.
3 spojovadla.
5x 3 hod kladiva.
3x koš.
12x pivo.
7x chleba.
9x obyč.n
2x sadu
 

DeletedUser7028

Guest
..psala jsem to na podporu, o vyřízení se stará Ódin, @superiva levly v pořádku má každý, podle zadání smíš použít budovu nanejvýš 3 kapitoly starou, tedy lvl 1 ok, tady si překladatelský šotek zařádil na maximum...
......nefunguje mi ani nízký level dřevorubce :( ,,,,akorát se připravuji o časovače nebo diamanty, jak to pořád zkouším :(
 

DeletedUser4336

Guest
Dnes mi padly aspoň dva 8h urychlovače, jinak jsou ty odměny tak slaboučké nebo nepřející, že mi napadají lepší odměny ve věži nebo z akademie (až na ty poslední lampióny). Stále mi padají ty odměny na kulturu jako chrámy plamene nebo zamrzlé plameny, a někdy dokonce už po násobcích. Ještě by mohla padnout ta klisna, aby to bylo v pořádku.
 

luterina

Veterán
Zdravím :) Jen bych se ráda optala...po 53mašlích mě to hodilo na bonusové úkoly ( převážně 9hodinovky ) za 20mašlí. Chaloupku ještě nemám dodělanou, chybí mi ještě 2 stupně. Je na to nějaký "metr"? Můj spoluhráč pokračuje po 53 mašlích v pohodě a už má 9?? Nehledě na to, že mám manufaktury stále zaseknuté na 9h :(

nápodobně..., a zřejmě to bude tím, že si někdo rozbalí v dárcích víc mašlí a nebo odbouchá za stejný počet palic víc cihel...
 
Nahoru