• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

DeletedUser4336

Guest
No furt lepší jednodenní pauza než třídenní jako v minulé události.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Trocha optimismu. Tak jsem se dneska rozehrála s našetřenými mašlemi.
Výsledek: zesilovač, tři zesilovače, míchačka, 2x, prastará vědomost, kouzlo magic., lupa - ukázala strom a žrádlo. Brala jsem obojí, abych neurazila. Žrádla mám sice momentálně dost, ale to se nezkazí. No, a strom za 350, to nedostaneš ani v Hornbachu. Takže Ježíšek přece jen bude (na Santu si nehraju).
Všem přeju krásné Vánoce a pod stromečkem hodně dárků, které potěší.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis No vidíš, a já dokončil hlavní úkoly a skočil mi tam úkol dokonči provincii, který znamená, že s eventem končím - na tento event prostě provincie plýtvat nehodlám - rozhodně ne za 20 mašlí. Raději si je pošetřím na event lepší.
 

Battlemage 2

Kolemjdoucí
Nemůže se stát, aby se dvakrát po sobě objevil úplně stejný úkol.

tak nevím, ale už několikrát jsem měl dvakrát po sobě mince, nebo kladívka a naposledy 3 kouzlo, což byla klika, že jsem jedny vybral z akademie, a další nasbíral ve věži, jinak bych byl 24h v loji.

Nějak se mi to moc nelíbí, radši bych něco, kde by se dalo získat rozvinutí již hotových budov, pro ty, kteří nemají komplety.

No ona je ta hra vůbec nějaká vypečená, mně dala studna mince i když už jsem byl na maximu..... ale vlastně je hra zadara, že???
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak sice nejdřív náhodná runa, potom 2x 1 prastará vědomost, ale potom denní odměna. Jinak ty "bonusové" úkoly děs, běs. Kup 20 VB, získej 1,5M peněz a hned poté zase kup 20 VB... Jako kde si mám na to napískat zdroje?? 2x 450 :diamond: za VB opravdu nedám. Abych si je potom musela dokoupit za peníze? Nikoliv...
 

Green Jane

Šéfkuchař
@Vicky Zdroje(prašule) si většinou seženu , když objedu okolní sousedy - mám jich požehnaně . To se to pak kupuje - když nám druhý půjčujou ( jak
pravil klasik Kopecký ve Švejkovi) . :)
 

Vicky1177

Mistr slova
@Green Jane: Většinou sice jo, ale jeden soused - 52 tis. penízků, i když jich mám taky požehnaně, taky při výkupu (u mě 1,1M za bod) to už není zábava, ale spíš práce pro basistu... :rolleyes:
Složila jsem jsem těch prvních 20 VB ze všeho možného, obešla celé společenství a pár sousedů. Hned potom - 1,5M peněz. Hm, peníze jsem u sebe vybrala na to, abych mohla vykoupit body. Ještě že došel Fénix a zlatá propast, jinak na to zírám ještě teď...
 

voyager-1

Velmistr písma
tak dneska mi padlo 12. studní včetně hlavní odměny, první den byly dvě nebo tři, tak to nakonec nebylo tak špatný jak jsem původně myslel Dneska k tomu asi 130VB, nevím kolik urychlovačů no a samozřejmě plno toho balastu k tomu.
 

iDavis

Legenda
U mňa dnes 10 studní + 4 v prvom dni udalosti. Stav krmiva trochu stúpol (opäť som sa dostal nad 100ks), zesilovače pribudli a dokopy 11 artefaktov, ktoré avšak poslúžia iba ako "nálepka do albumu", spolu s dvoma chalúpkami.
 

Vicky1177

Mistr slova
Osobně to je už třetí event, který spíš prudí, i když (naštěstí) hlubiny zpruzenosti jako u Zvířetníku nedosahuje. A taky by si měli tvůrci eventů zopakovat významy slov "odměna" a "dárek". :confused:
 

Norvo

Pozorovatel
Tak mě to včera napsalo z 55 za úkol znovu 20, je to normální, nebo je to nějaká chyba?
 
Nahoru