• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

DeletedUser4336

Guest
Arweene >> Stanou se horší věci, v náhledu balíčků jsem dnes jako první viděl hned 2x 30 VB v poli, a ještě dost mašlí nazpět, samozřejmě hned první balík míchání, a pak už to stálo za... Já to mám spíš tak, že míchání je můj nepřítel, protože kvůli němu nic nedostanu.
 

Showstall

Pokročilý žák
Dnes jsem to konečně dotáhl na 10 rozvinutí, takže už mám do konce klídek, ale pro sebe jsem si udělal poslední 4 dny seznam úkolů.
Opravdu rozmanité, kde je třeba průzkum provincie, zisk mincí, vycvičení armády, když už jí musím krmit. Včera jsem použil urychlovače na úkol 24h, abych mohl dnes rozjet VB-čka v odměnách a měl alespoň 500 mašlí. nakonec jsem získal alespoň celkem 80 VB a nějaké to urychlení zpět.
Momentálně nemám místo, ale pak chalupu postavím.
Jinak všem hezký NR2020 a příjemné hraní.

sobota: 5x truhla (5x9h); 12x nápojů; 1x krmení; 3x činidla; 1x krmení nebo dokončit provincii; 7x chleba; 1x dokončit provincii; 9x obyčejné nástroje
25800 prken, oceli, mramoru - jedu prkna
neděle:
7x chleba
25800 prken, oceli, mramoru - jedu prkna
pondělí:
7x chleba; 20x nakup VB; 7x chleba; 9x dřevěné figurky (9x3h); 25 VB do divů nebo 30 VB; 1x krmení; 3x činidla; 1x dokončit provincii
2x sada nástrojů - (2x24h) - urychlení 4x5h
úterý:
25800 prken, oceli, mramoru - jedu prkna
12x nápojů; 1x krmení; 7x chleba; 20x nakup VB; 12x nápojů; 1x krmení nebo dokončit provincii; 3x činidla; 9x dřevěné figurky (9x3h)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Dneska jsou balíčky obzvlášť vypečené! Navíc mám po třetí stejný úkol (ob jeden samozřejmě): provincie nebo krmení za 20 mašlí. Provinciemi nechci plýtvat, fénix už je přecpaný jak husa a méďu necháme spát. Takže s úkoly taky končím.
Všem v Elvenaru hezký Silvestr, hodně zdraví a Šťastný Nový Rok. :)
Tak mi napadá, že tam mohl být na dnešek ohňostroj?
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Želám úspešný nový rok všetkým. :)

Zároveň dúfam, že pre Elvenar bude o niečo prínosnejší než bol tento, najmä z hľadiska udalostí. Síce nám priniesol niekoľko vecí, ktoré posunuli hru vpred (veža, zvieratá), takže dúfam, že v podobnom duchu to bude pokračovať.
 

Miroslav12

Učedník
Ahoj, hraju obě města elfí město i za trpaslíky, v elfím městě jsem perníkovou chaloupku stihl bez problému, za to u trpaslíků jsem bohužel před posledním vylepšením doslova zaseknut u úkolu který po mně chce abych udělal dva nástroje v dílně nanejvýš tři kapitoly staré. No řeknu vám že jsem hodně zklamaný, protože v dílnách co mám mi to nejde udělat, momentálně místo nemám abych udělal nějakou další dílnu. Navíc mi to začalo odměňovat pouze 20 mašličkami a to dost brzy. Jsem celkem aktivní hráč, mašle získat stojí spoustu času a zboží, člověk se doslova ze všeho vycucne a nakonec k ničemu, přišel jsem navíc o další bonusy jako různá ta jezírka atd.. Dřívější systém byl rozhodně spravedlivější. Všem hezký nový rok přeji. Hráč Míra.
 

Miroslav12

Učedník
Dobrý den, včera jsem zde psal o chaloupce a popletl jsem ty úkoly, u elfů mám momentálně nesmyslný požadavek v úkolu a to, abych vyrobil dva nástroje v dílně nanejvýš tři kapitoly staré, no, čert to vem, u elfů mám chaloupku kompletní plus jsem stihl další jednu v základu a chybí mi tři bodíky dodělat její první vylepšení, tady jsem spokojen, povedlo se mi získat i další věcičky okolo jako jsou ty jezírka atd., škoda že v nabídce nebyl zařazen i vánoční stromeček, viděl jsem ho u jednoho hráče kolegy v týmu a psal mi na otázku že to bylo v nějaké předchozí soutěži .. Kdežto u trpaslíků jsem se zasekl, z nenadání mi to začalo odměňovat pouze 20 mašličkami za úkol, takže já na osmičce jsem se 10 dní před koncem soutěže doslova zastavil, od té doby jsem se posunul pouze na devítku a chaloupku pravděpodobně nestihnu, úkoly jsou absolutně nesmyslný a opakují se dokola, mám asi sedm dílen na mramor a úkol zní že mám vyrobit třeba mramorovou mozaiku (úkol na tři hodiny, teď nevím přesně jestli mozaika je na tři hodiny, musel bych se podívat) a to v dílně nanejvýš...a končí to z .. nechápu, úkol ve finále můžu plnit pouze v jedné manufaktuře a urychlovačů a vůbec co mi to stálo celkově materiálu, diamanty co jsem našetřil, tak jsem všechny utratil a stejně se posouvám jako hlemýžď, protože sotva se mi povede devětkrát v jedné manufaktuře splnit tříhodinový úkol, tak dostanu dvacet mašlí, další úkol je - nakup 20 vědomostních bodů, další obrovská útrata a poté hned opět úkol v manufaktuře a opět devětkrát tříhodinový úkol.. když se konečně povede dát dohromady 50 mašlí tak dáreček obsahuje odměnu 2 vědomostní body fakt super....Do hry kromě dat jsem nevrazil ani korunu a ani nehodlám, poněvadž jsem si hru do mobilu stáhl zcela zdarma (jsem mobilní hráč) a ta hra se i tak tvářila, takže co teď? Jinak hra je fakt luxusní a baví mě to, předchozí soutěže byly mnohem líp nastaveny, alespoň ty poslední jako třeba ta podzimní s veverkami . Kdo si to přečte a má podobnou zkušenost, napište zase váš názor, rád si ho přečtu.
 

ElfNostradamus

Veterán
for Miroslav12: možná zvol opačnou cestu a pročti si zpětně veškeré příspěvky v tomto tématu: Kouzlo zimy, většina tvých otázek ti bude jasnější, pak je zde dalších několik témat , prakticky každý event má svou velkou diskusi, kde je vždy široká škála názorů k tématu.....v kostce zpět: tento event povedený není /dle většiny diskutujících/ a nebylo potřeba na něj utrácet urychlovače ani diamanty......+ je zde naděje a velká pravděpodobnost, že další atrefakt,y k chaloupce bude k mání v nejbližším Dobrodružství spolků. příjemnou zábavu :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Elvenarský odměnový paradox - denní hlavní odměna - lampiony - kultura 3900. Další budova v dnešní nabídce je chrám zmrzlého plamene má 4100 kultury. A dále: i 150 mašlí, 10 VB nebo 3x 5 hodin urychlovač jsou pro hráče hodnotnější/užitečnější... :rolleyes:
"Tady vidím velký špatný".
 

Jirinazel

Znalec fóra
No mně zase přišlo jako dobrej fór včera: hlavní výhra 30 VB a totéž dvakrát jako výhra vedlejší. Není to poprvé, tak doufejme, že alespoň naposledy. Už bychom se asi neměli ničemu divit.
 

Jirinazel

Znalec fóra
30VB je nejlepší hlavní výhra. V každém eventu po ní jdu a utratím za ní suverénně nejvíc eventové měny. Mé divy jsou bezedné ;)

To nechápu. 30 VB mi přece naskáče za den, nemusím ani hnout prstem. Škoda že je nejde vyměnit třeba za hromádku orčího trusu, ale stejně tě někdy navštívím, jen tak pro radost. Tentokrát jsem měla spíš na mysli, že tam byly tři položky stejné.
 

redking123

Pokročilý žák
@Jirinazel ber to tak, ze kazda kapitola ma trosku jine pozadavky. A jedna vec je cpat VB do divu a druha do vyzkumu. !5. kapitola je zhruba stejny vopruz jak ty orkove i kdyz orci by se mozna dali zpacifikovat portalovym bonusem (hral jsem je kdyz tenhle bonus byl novinka). A kdyz jeden vyzkum ma 100-135 VB (v 15. kapitole), tak uz je nedas do divu. Takze ja souhlasim, ze tech 30VB je dobra odmena - i me divy zaslouzi vylepseni, ktereho se jim vsak dostava neprijemne pomalu.
 
To nechápu. 30 VB mi přece naskáče za den, nemusím ani hnout prstem. Škoda že je nejde vyměnit třeba za hromádku orčího trusu, ale stejně tě někdy navštívím, jen tak pro radost. Tentokrát jsem měla spíš na mysli, že tam byly tři položky stejné.
to je sice hezké, ale co je 30VB proti požadovaným 1170, které aktuálně chtějí houbičky. A kde jsou další divy? V minulém eventu jsem z rotujících truhel dokázal vybrat někde mezi 600-900 VB jen v třicítkách a i tak to bylo jen malé šplouchnutí. Tentokrát byly odměny výrazně skromnější, ale i tak lepší, než drátem do oka :p
 

DeletedUser4169

Guest
Taky jsem dřív točil převážně VB, bylo jich i s vedlejšími bonusy (vybíral jsem takové truhly, kde byly pro mě zajímavé odměny i když nepadla denní, což nám tímhle paskvilem zrušili) rámcově 1500-1800Vb z eventu. Teď je to ztěží pár stovek. I když je pravda, že jsem se tolik nesnažil a na úkoly za 20VB kašlu, protože chalupa mě tak nezajímá.
 

Miroslav12

Učedník
Elvenarský odměnový paradox - denní hlavní odměna - lampiony - kultura 3900. Další budova v dnešní nabídce je chrám zmrzlého plamene má 4100 kultury. A dále: i 150 mašlí, 10 VB nebo 3x 5 hodin urychlovač jsou pro hráče hodnotnější/užitečnější... :rolleyes:
"Tady vidím velký špatný".
Ahoj, no nejvíc je, když konečně dám dohromady 50 mašlí tak dáreček obsahuje odměnu 2 vědomostní body :)..to byl největší fór pro mě..
 
Nahoru