• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

DeletedUser6390

Guest
Co se týká virtuálních bodů, asi všichni máte svou pravdu. U "Vánočního setu" mi schází možnost nějakým způsobem získat skutečnou věc od hry /od INNO/, jako např. tričko nebo čepici či klíčenku nebo odznáček nebo cokoli jiného, co bych si mohl jednou např. v létě na vycházce se psem a vnoučaty si vzít, a možná čelit pohledům skutečných lidí, kteří to třeba také hrají........ snad se tohoto rozšíření "obchodu" možná někdy dočkám, než toho někdo chytře využije.
 

Ludi

Veterán
Ještě jednu věc jsem nenapsala: na to, jak je momentální event otravný, tak trvá neúměrně dlouho ... 20 mašlí tak jednou za den, dárečky k ničemu. Už aby to skončilo. Připadá mi to jako anti-vánoční akce.
 

Vicky1177

Mistr slova
Trocha sarkasmu: ty skutečné "dárečky" mají přece putovat směrem od nás, hráčů k Innogames ve formě peněz za :diamond: a různé "balíčky", které každý hráč přece strašně moc potřebuje... ;)

Snad v žádném eventu mi nebylo podstrkováno tolik oken s "výhodnými nabídkami".

Ono už se ukázalo, že někdo buď ve vedení Inno nebo přímo MTG nějak hodně divně pochopil smysl Black Friday, viz tenhle screen trochu mimo téma:

Schránka1204.jpg

Ty první dva + 30 krmení, to asi tak kdyby člověk nevěděl co s penězi, ale dát zcela reálných 2000,- za pouhých šest artefaktů údajně se slevou... :rolleyes:
 

DeletedUser5987

Guest
Se máš :), teď to teprv začne bavit, občas to jde, ale jak padne průzkum a po 2 úkolech zas průzkum, mezitím 2 x sada nástrojů . tak to mašle frčí jedna báseň.
 

DeletedUser6933

Guest
mam jednu chaloupku hotovou a od te doby jen ukoly za dvacet masli a jeste jeden ukol na x hodin :( to je naschvál? Proč 20 mašlí? proč se to nenechalo na tech 50 tuším:( to spíš naštve než vánočně naladí
 

DeletedUser5987

Guest
@Vicky1177 : taky právě zkoumám, to je pozkoumáníčko :) a až dozkoumám, budu mít na točku a vytočím si co ? No nevím, asi úlomek, ráno byly exluzivní 2 VB, to je ostuda to tam vůbec dávat... Úkoly dělám už jen proto, že jsou naprosto časově nenáročné a je mi jedno, kdy se lognu a vezmu další. Časovače už mně tak nebolí, ta věž pro partičku je paráda, človíček když chce, si tam nahrabe časůvek habaděj. Ale popravdě, některé ty rádoby ceny, co tam jsou, bych si nedovolil nabídnout ani bezdomovcům... :)
 

Showstall

Pokročilý žák
Jsem na tom podobně, pořád jedu 4 hlavní úkoly a několikrát za sebou. Nějaké množství surovin, jsem ve vílách 25000 ks na dvě manufaktury je 30 hodin, pak 3x činidla. Ty dostávám tak co třetí úkol, někdy ob, naštěstí je tu věž a ta občas dá, nebo pomůžou časovače. Další je sousedská výpomoc, to je rychlovka, další sqělá je nákup VB. Mezi tím vším jsem měl asi celkem 10 úkolů s něčím jiným.
Mašle jsem dokud byly po 50-ti utrácel průběžně a na denní odměny jsem měl docela štěstí. Nyní už je utrácím jen za portálové bonusy, počkám na studny a nakonec na VB do divů.
Ze všech mašlí, co jsem měl do 50/ks jsem vytěžil jen 8x rozvinutí a budu rád, že se dostanu na 9. Je sice ještě dost času, ale dost o tom pochybuji, když je mezi posledním rozvinutím další chalupa.
Minulý event s mořskou pannou byl pro mě lepší. Možnost výběru alespoň ze tří možností, je lepší, než 16 na slepo.

Nu což, snad bude lépe, je to jen hra, všem hezké vánoce.
 
Naposledy upraveno:

realkaM

Znalec fóra
tak debiní event jsem tu ještě nezažila. Když se nebudu vyjadřovat k cenám, takopakující se ukoly např. dodělej provincii např.pro mě znamená pokaždé pauzu nejméně 3 dnů, protože i když mi nové a nové provincie stále jedou, i tak je mám všechny dodělané. a odměna 20 mašlí v druhé polovině eventu je směšná. Je to celé šité horkou nití, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.
 

DeletedUser5987

Guest
@realkaM : tak jest, pokud Inno předvedlo pododobnou atrakci i na jiných hrách, tak asi mají dost chudé Vánoce a pod Jolkou natentononc, jejich balíčky klidně mohli nabízet v televizi místo profláklých komedií, lidi by se víc nasmáli a měli veselejší Vánoce, když už není sníh. Chtěl jsem jít s Jidáškem sáňkovat, ale není kde. Každopádně se tím ani v nejmenším nenechám rozhodit, užiji si pohodu, volníčko, samo kouknu na pohádky, nacpu si pupek dobrotama, bude mi špatně, ale za " pár " korun. Ještě že Inno neprodává kapry ( zatím ) :diamond: Takže všem krásné Vánoce a budeme společně doufat, že ten příští event se jim snad podaří lépe...
 

DeletedUser4336

Guest
Tak na příště se tvůrci zajisté poučí a předvedou, že to jde i jinak, doufám. Taky se mi to už od začátku od základu příliš nelíbilo, je to nejspíš další z pokusů, pochybuji že se to udrží, a počkám si zase na něco, co chytne. Na druhou stranu ve věži lítaj odměny docela pěkně, takže mě jedna ne moc podařená událost určitě neodradí. Někdy mě přijde, že chtějí všichni všechno, a míň už neberou, ale možná se mi to jen zdá, na druhou stranu je jasné, že všichni na tom trávíme svůj čas, a chceme adekvátní odměnu. Pěkné svátky všem.
 
Nahoru