• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

Eragon92

Znalec fóra
@iDavis - ještě uvažuji o semínkách protože many mám zatím pořád dost. Ale zatím jsem tu viděl jen jednu budovu a ta se mi úplně nevyplatí...
 

DeletedUser3281

Guest
Nejlepší budova je dračí matka, dává na jeden dílek nejlepší poměr. Ano z pohledu absolutních hodnot je lepší ten les, jenže pokud jde o "nejlepší" tak to je chata na manu, dále dračí matka na kombinaci lidí a kupec na semínka, čistě na kulturu technostan.

A co je v této hře nejdražší? No místo, a tedy ušetřit místo i za cenu že získáte jednu budovu je lepší, než mít horší ale větší budovu. Protože taková budova bude muset být brzo zbourána, ale ta menší se ve městě udrží déle, proto malé budovy mám i někdy rok staré, furt se v tom místě nějak uživí, ale velké budovy mažu v dalším eventu a nahrazuji více malými.

PS. problém je pak packování na malé budovy, ale opět pokud nejlepší budovy cpu k hlavnímu sídlu, dávají to pak spíše na ně, klidně se na mé město mrkněte jak to mám na mysli http://www.elvenarchitect.com/city/planner/1e053e610d05436bba3e553f2e0cb125/
 

Eragon92

Znalec fóra
Dračí matka možná dává na 1 políčko víc ale vzhledem k tomu, že mám obytky 4x4 tak se mi víc vyplatí ten les si myslím. Další kapitolu by se neměly budovy měnit velikostně takže ve městě vydrží.

A obchodní na semínka je docela velký a nedává toho moc, a mám div na semena který mi dává srovnatelně a za chvíli bude dávat více....
 

DeletedUser3281

Guest
Tak to ano, pokud již jsi v ementálech tak to je jasné, to bych také postavil obchodní centrum, já myslel že jsi někde níže a proto se ptáš, tak nějak si myslím že pokročilejší háčci sledují gamersgemsofknowledge a tak jsem tě špatně zařadil. Já to beru z pohledu mě, kdy mi prostě jediné co dá semínka je tržiště a tak v tomto eventu mám jedinou možnost. Ale na manu jsem si právě již postavil bludiště, jednak to dává manu a druhak snižuje rozpad, takže to vlastně dává manu 2x, jde to vylepšovat a i když ze začátku to dává mizerné věci, tak časem lepší a lepší. Se semínkami tedy s tebou souhlasím a plánuji to stejně.

U bodovy na kulturu a lidi tolik ne, já nějak nestavím ty budovy k sobě takže jdu vždy po nelepším poměru rozměr/bonus a pak klidně udělám škatulata hýbejte se s kulturkama obecně a vše to poskládám tak aby to do sebe zapadlo. Než jsem postavil bludiště neměl jsem jediné volné místo mimo plochu pro rasu, ale teď mám trochu nepořádek ale pak až získám poslední budovy se chystám reorganizovat, zatím nevím co vše získám a co budu bourat, ale pak si vždy vyplním volné místo do posledního kousku :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Moc tam nechodím protože iDavis to dává sem, teď jsem se schválně díval a nemají tam vypsáno více budov. Proto jsem se ptal jestli někdo nemá nějaké echo. A techno stan jsem chtěl samozřejmě také ale bohužel mi nepadl :(

Já už mám město právě, že naplánováno, jen čekám na konec eventu. Já chtěl původně taky ukončit budovy kul x pop ale ten les mi příjde výhodný protože bude dávat +/- stejně jako obytka ale s tím, že kulturu dává místo aby ubírala. A až se spustí ty kouzla na vylepšení mohly by mi vydržet ještě déle kdyby následně změnil plochu podle obytek.
 

DeletedUser3281

Guest
Tak nepředpokládám, že eventové budovy budou měnit plochu, jen hodnoty.
 

DeletedUser2449

Guest
Zdar.
Tak jsem se před pár dny vrátil a vypadá to velmi bledě, patrně z našeho společenství už hraje jen jeden ( ani se nedivím, že jich to hodně přestalo hrát ) a z bývalého společenství také jich už moc nehraje a v oblasti kolem mě taktéž. Na trhu je velmi omezená nabídka a tím pádem jsem se zasekl na 61 úkolu a tam asi také skončím když se tak podívám, tak stejně ty odměny nic moc. Navíc se mi nelíbí ten systém truhel.
 

DeletedUser5601

Guest
jo, tam jsem se teď na dva dny taky v jednom světě sekla, ale já bych to nevzdávala... alespoň do té 78
 

DeletedUser3281

Guest
Jak zde někdo psal, tak 78 se dá splnit, jen se člověk musí dostat do 3 levelu a vyzkoumat obytky, slečna na tom už začala dělat pohla si a už vylepšuje :)
 

iDavis

Legenda
No blíži sa chatrč na manu, avšak nakoniec som sa rozhodol zamerať na tajomné jazerá. Zjavne sa z nového systému truhiel nedá získať toľko denných odmien ako sme boli zvyknutí a takých malých chatrčí by som potreboval veľa. Navyše čoskoro odomknem opatství, ktoré mi vďaka nasysleným kúzlam bude produkovať many dosť.
 

DeletedUser1166

Guest
Tak jsem na vážkách, jestli ušetřené lístky vyplácat zítra na chatrč na manu, nebo si počkat na festivalového obchodníka... Pomalu končím elementály a bludiště ani obchodní centrum nemám, takže mám nedostatek many i semínek :) Bludiště stavět ani nehodlám, je to obří monstrozita a navíc s dalšími rasami očekávám zase lepší budovy na produkci many. Ovšem obchodní centrum asi časem postavím, jelikož víc tržišť nepostavím.
Nejvíc mě láká chatrč na manu, už kvůli snadné manipulaci díky malým rozměrům, ale nechtěl bych udělat chybu a připravit se o semínka...
Zkušení matadoři, poraďte prosím :)
 

DeletedUser3281

Guest
Já jsem toho názoru, že bludiště i když je velké, tak tím, že šetří rozpad vlastně vyrábí více, ono samozřejmě pokud člověk hodně utrácí manu, tak je lepší větší výroba, ale já to mám tak na střídačku, kdy občas manu celkem hromadím a tam je to znát, co jsem postavil tu bludiště a je teprve na třetím levelu, tak mám celkem rychle dost many.

Abych totiž dostal případně 100 000 many pomocí kouzel budu muset použít 50 kouzel, což i když mám celkem přes 2 tis kouzel nasysleno je poměrně hodně. Na druhou stranu je to "ušetřená mana" kterou lze akumulovat, což mi vlastně nedošlo bez toho jak jste to napsali.

Ovšem pokud šetřím třeba na sídlo, tak než použít 150 kouzel, je pro mě lepší dva tři dny počkat až se vyrobí a díky úspoře se vlastně nahromadí rychleji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Ja v dračím opatství vidím obrovskú výhodu v tom, že si môžem manu "naklikať" takmer okamžite. Použiť 150 kúziel na to aby som vylepšil sídlo zrejme nebude spôsob ako ho efektívne využiť. Už nejedenkrát sa mi stalo, že mi chýbalo pár tisícok many do vylepšenia / odomknutia technológie, ale kvôli dlhým prvým možným zberom v manových budovách som to do ďalšieho rozpadu nestihol. K tomu bonus na mágov ktorých používam veľmi často je už len čerešnička na torte.
 

DeletedUser3281

Guest
Tak tohle se mi stalo několikrát a přesně vím o čem mluvíš. I ty mágy bych ocenil, jenže to je buď a nebo, dilema, já už postavil takže se toho asi budu držet :D
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Pokud se chystáš na zisk většího množství chatrčí, tak doporučuji znovu přepočíst manu/pole a započíst do toho i cestu. Po započtení cesty (nepočítal jsem to) chatrč už dle mne nebude vypadat tak dobře jako obchodník/jezírko. Obchodník i jezírko sice potřebují cestu taky, ale poměr cesty k vlastní budově je výrazně menší než u chatrče a cestu k nim mít postavenou musíš.
Jiná věc je jedna nebo několik chat na zaplácnutí děr.
 

DeletedUser4169

Guest
U těch jezer mi vadí i to, že vybrat jdou jen těch 24hodinách, tím by mi asi dost many uteklo, chatrč jde po čtyřech. No, vytočil jsem si čtyři a zatím mi to stačí, je to variabilnější do prostoru, jak tu padlo, na výplně.
Suma sumárum 7x woodelvenstock, 4x chatrč, 3x násobitel zdraví jednotek, zbývá cca 800lístků, tak uvidíme. Točím prakticky jen ty nejmenší truhly, plus tu za 53, kdykoliv přijde. Takže na urychlovače jsem apod. na štíru, ale budovy celkem padají.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
nejdřív jsem utratil asi 500 lístků a chatrče byly 3. a potom dalších 1000 a chatrč jen jedna, tedy stále se držím průměru okolo 400 lístků / 1 budova. a když mi vypadla 1 runa do knihovny tajemství !!! tak jsem se už fakt naštval a nechal toho :-D

no a jak jsem včera zarputile otvíral, tak najednou je lístků hrozně málo, takže festivalového obchodníka asi vynechám a půjdu až po dračí matce. za 1400 lístků bych měl teoreticky získat 3. jinak mám pocit, že těch truhel za 53 ty budovy vůbec nepadají - kdykoli vypadla, tak to bylo z jakékoli jiné truhly jen né z té 53kové. tak mám takový pocit, že je úplně fuk, kolikaprocentní šance tam je.

každopádně jestli i příští event bude mít tuto logiku truhel, už ho nejspíš vynechám - tedy ve smyslu že si splním prvních pár úkolů, nějaké denní, získám 1-2 budovy a budu spokojený. protože fakt - jako 1 runa na knihovnu tajemství? ... kdyby aspoň padaly runy co nemám ještě otevřené, jako v turnaji, ale toto...
 

DeletedUser2988

Guest
tak ja cely event cekala na chatrce, jsem ted cerstve v dracich a mana se mi hodi... obcas jsem nějakou truhlu do dnesniho dne klikla, ale byla to bida... na dnesek jsem mela nasysleno 2500 listku a proklikala jsem se k 11 chatrcim... :) Takovy uspech jsem necekala a rozhodne vsechny naraz nevyuziju, ale 2x2 na zaplacnuti super... a dava to many dost i kdyz zapoctu cestu.. a vyhovuje mi u ni sber driv nez po 24h :)
 

DeletedUser1166

Guest
... na dnesek jsem mela nasysleno 2500 listku a proklikala jsem se k 11 chatrcim...
Wow, gratuluju! Já moc úkoly neplnil, taxem měl jen 1200 lístků a z toho mi vypadly 4 chatrče - imho bída... Paradoxně všechny padly z 53 truhly. Občas jsem kliknul i na 140 se 30% šancí, ale marně. Btw je možný, že byla v nějaké truhle odměna v podobě kouzelné obytné budovy? Ta se mi totiž objevila v inventáři, ale nevím, kdy. Každopádně si nestěžuju :)
 
Nahoru