• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

redking123

Pokročilý žák
VB jsem kupoval ze zacatku hry (zacatecnicka chyba). Pak uz jen v eventech. Naposledy jsem to prokladal - zlatky/suroviny. Ted mam jeden VB za 111k a 630 az 1200 za suroviny.
Mimochodem ta cena za diamanty se taky zvetsuje, nebo je stale stejna? (tipnul bych ze se taky zvetsuje ;-) )
 

Lovec Krys

Legenda
Já zatím nakupoval za přebytky VB, tak jsem někde mezi 600k-700k/VB. Ale vzhledem k množství těch bodů v eventových úkolech to možná přestanu dělat. Mohl bych místo toho nakupovat suroviny u obchodníka - když on ten mizera ale nabízí naprosto směšné množství za nehorázné ceny (i lichvář by jeho zisku záviděl).

PS: Mám splněno a všechny lístky připravny na manu. Tak jsem zvědav, kolik budov z těch 4k lístků dostanu.
 

DeletedUser2988

Guest
VB jsem kupoval ze zacatku hry (zacatecnicka chyba). Pak uz jen v eventech. Naposledy jsem to prokladal - zlatky/suroviny. Ted mam jeden VB za 111k a 630 az 1200 za suroviny.
Mimochodem ta cena za diamanty se taky zvetsuje, nebo je stale stejna? (tipnul bych ze se taky zvetsuje ;-) )
Nezvysuje. Cena VB za diamanty je stále stejna.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Lovec Krys : no protože nemáš včelu :) byť včela se staví hlavně kvůli osadníkům, tak ten bonus k obchodníkovi také není špatný. když mám přebytek, nakoupím každý den 5x ocel + 5x mramor - což je 12k základních surovin. zhruba stejně, jako bych měl další základní manufakturu.
 

DeletedUser4305

Guest
tak jsem u bodu 78 a event pro mě prakticky skončil, jsem teprve ve třetí kapitole a nemám šanci pokračovat, jinak se mi event moc líbil ale tohle omezení je velký zklamání
 

Lovec Krys

Legenda
@CorwinOfAmber No kvůli obchodníkovi to fakt stavět nebudu. A nejpozději za 3/4 roku (počítám i s novou rasou, težko říct, jestli stihnou přidat jenom jednu nebo dvě) jsem na konci výzkumu i bez včelky, takže by mi jen zabírala místo.

@Zhooljin loni v létě jsem na tom byl podobně - byly tam úkoly placení surovinami (T1, T2 i T3), přičemž T3 manufaktury jsem teprve zkoumal (taky jsem byl ve 3. věku).
Na podzim to bude jiné kafe.
 

DeletedUser4305

Guest
Zkusil jsem napsat ale v úspěch moc nevěřím, takovejch ticketů tam musí mít hodně a pokud by chtěli aby event mohli dokončit i nováčci vypadal by ten úkol od začátku jinak
 

DeletedUser5714

Guest
Lidi, prosím, nevím kam to napsat. Poprvé stavím víc věcí z provázané sady, a i když mám 4 věci (na tu poslední nemám dost slizu ještě), tak nejsem schopná u nich ten bonus získat. Nevím, jak udělat, aby se mi ty baráky dotýkaly všechny se všema, takže vždy u něčeho celé odměny nedosáhnu, i když všechny získám. Co s tím?
 

DeletedUser4305

Guest
podpora odpověděla a svitla naděje ale bude pro mě težký to dokončit ale možnost tu je
 

ElfNostradamus

Veterán
Hravý Havrane :) , provázat všechny tak, aby se dotýkaly budovy každá každé je technicky prakticky nemožné / i vzhledem k tomu, že z hlavních budov budeš mít vždy pouze po jednom kuse!/, musíš zvolit a preferovat co v daný okamžik nejvíce potřebuješ - já manu a semínka, takže i podle toho jsem vše postavil - budu ještě aktualizovat až bude místo po dokončení výzkumu. Nejlépe si budovy nakreslit na čtverec papír či nějaký program a tam si vše důkladně poskládat a rozmyslet. Možno i zde: http://www.elvenarchitect.com/
 

DeletedUser4305

Guest
ve třetí kapitole se dá na 14 vylepšit hlavní budova a nebo obydlí (výzkum prvotřídní obydlí) což jsem nevěděl, nečekal jsem že s tímto výzkumem se dostanu na tak vysokou úroveň

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Franceska

Učedník
Event som vzdala , nema pre mna vyznam .lebo aj ked nasetrim nejake listky tak zasadne dostanem nejaky šmejd. Nepaci sa mi ,ze sa do truhlic dali ulomky , runy a body do divov . Tie mam z kazdeho turnaja a co je zaujimave ako napr. urychlovace tie sa vytratili .alebo znizili na maximalne mizivy pocet.
 

Deleted User - 240703

Guest
Event se mi líbí, kolik uhraju tolik uhraju, svět se kvůli tomu nezboří a je to příjemné oživení hry. Design je moc povedený!!!
 

DeletedUser2185

Guest
vy se toho koukám nebojíte :) no já VB kupuji primárně na eventy. výjimečně když mi chybí pár k otevření výzkumu, tak dokoupím. dřív jsem kupoval i v případě, že jsem narazil na div, kam jsem honem musel přispět (což po změně odměn úplně odpadlo, vždycky mám pár požehnání v zásobě)

a jsem na 65k ve větším městě a 54k v měnším (kde na eventy kupuji méně za suroviny, bo jich je málo)

u me 1.785K za VB :)
 
Nahoru