• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

DeletedUser3281

Guest
já si vytočil ještě jeden kočár, mám totiž many dost a budovu co jde sebrat jen jednou jsem moc nechtěl, možná seberu ještě tu druhou hlavní budova to je taková čudla co dá denně taky trochu many a budu na svém.
 

iDavis

Legenda
No tak je to až dnes čo som dokončil celú úkolovú radu. Je vidieť, že ako som sa zameral na dennú odmenu, ktorá je až úplne posledná, vôbec som sa neponáhľal a to až tak, že som mal posledné dni naozaj čo robiť, aby som to vôbec stihol. :D Nuž zajtra vyklikám posledné lístky a dúfam, že padne aspoň pár jazierok.
 

DeletedUser3346

Guest
Já dostal co jsem chtěl zacílený na kupce. Kupec 2 toho jsem dostal až na úplně poslední pokus bohužel v první kapitole ale i tak dík. A pak šetřím lístky jak blázen ani tu studnu přání neberu (já vůl) a pak kupec 3 druhý pokus úspěch a říkám si že aspoň zbytek utratím za ty požehnání atd ale kupec padl podruhé a já stále dost lístků tak dál 4tý a pátý pokus kupec 3 :mad: a až pak urychlovače kombinované zbytečným slizem. :rolleyes: A ještě k tomu ten kočár ...

opravdu bych také uvítal prodej nepotřebných budov z eventů ostatním hráčům formou přidání do odměn turnajů kde by budovu získal jen hráč top nebo první tři. A u každého společenství jiná budova. I když nový herní prvek dražba né za diamanty ale za suroviny by byla zajímavá ;)
 

DeletedUser3281

Guest
Kupce? Na to co kupce :D Kdyby to šlo, mám od každého asi dva - budova k ničemu bych daroval za mramor :D
 

DeletedUser4317

Guest
Sada Woodelvenstocku je pěkná, ale jaké překvapení i když jí složím tak plný bonus má jen jedna budova! Takže nechápu proč jsem se tolik snažil získat celou sadu... jsem velmi zklamaný.
 

Scratka

Znalec fóra
Vyplácala jsem v každém městě víc jak 500 lístků a jezero žádné - pokud to jde vybírám možnosti, kde je 25 - 30 %. To samé bylo i u předchozích cen - třeba kadibudky - získala jsem je jednou a padlo na to neskutečné množství lístků......Nechápu, jak jich může mít někdo hromadu na pár pokusů, ani 140 lístků mi nikdy nepadlo.......je to nějak nespravedlivě nastavené......Jsem ráda, když něco získám alespoň v jednom městě 1x. Ještě mám asi 700 lístků, doufám, že mi alespoň v každém městě jedno jezero padne....jestli ani jedno, tak budu pěkně ....... a příště se na to můžu vykašlat....
 

Saux

Znalec fóra
Jezero mi padlo hned na první pokus, ale nevím, co na něm vidíte tak úžasnýho...
 

DeletedUser3281

Guest
Také na první pokus, měl jsem jen jeden pokus takže i poslední, možná když bude štěstí ještě posbírám něco okolo města na tu bezvýznamnou truhlu.

Ale přesně je špatné, postavil jsem ho v jednu ráno, dnes tady tajtrdlíkovat tak dlouho asi nebudu, takže do rána až si vzpomenu mi propadne dost many :) Tak nějak jsem bláhově doufal, že druhá hlavní cena půjde vybírat dřív, ale houby, stejně na prd jako to jezero :D
 

iDavis

Legenda
Tak dnes som vyklikal posledné lístky a dostal som 9 jazier. Áno, možnosť zberu až po 24 hodinách so žiadnou rezervou nie je veľká sláva, ale chcel som budovu, ktorá bude produkovať manu a zároveň dávať toľko kultúry, aby som sa po zbúraní knižníc nedostal pod nulu. A jedine jazero spĺňa túto požiadavku. :) Z hlavných cien som dosiahol 2, s prebytkom 7 kusov magického slizu. A ešte si idem vychutnať festivalovú hudbu skôr, než nám ju zajtra prepnú zase na tú klasickú..
 

DeletedUser4918

Guest
Já dostal zatím tři a jedno losování ještě stihnu, tak uvidíme... ono co s lístky po půlnoci:D:D
 

Zharthuru

Mistr slova
Osobně soutěžím spíš pro ty knížky co se dávají do divů místo bodů zkušeností , ale moc se jich nepadlo .
 

DeletedUser2988

Guest
Jezero mi padlo hned na první pokus, ale nevím, co na něm vidíte tak úžasnýho...
davaji manu ve vyssich kapitolach

Sada Woodelvenstocku je pěkná, ale jaké překvapení i když jí složím tak plný bonus má jen jedna budova! Takže nechápu proč jsem se tolik snažil získat celou sadu... jsem velmi zklamaný.
to jako vazne? tak to jsem myslela, ze budou davat komplet plny bonus vsechny. . to bych tedy rada vedela, za jakých podminek budou bonusy full u vsech provazanych budov.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

PallandoCZ

Učedník
Pokud jde o tuhle událost, tak za mne palec nahoru. Mám celou sadu propojených budov (a nemám ji kam postavit:))), ale i kdyby ne, stejně jsem se dobře pobavila. Líbí se mi systém truhel a to postupné sbírání malých odměn v loutkovém divadlu. Jenom se mi zdá, že tam bylo hrozně moc nakupování bodů, tak jsem předposlední úkol už ani neplnila (kup 19 VB), přišlo mi to zbytečné.
 

DeletedUser4918

Guest
@donutka Předpokládám, že v případě, kdy každá bude sousedit se čtyřmi dalšími... Pokud se někomu povede, prosím o screen :)
 

Scratka

Znalec fóra
Hm, tak jezero v jednom městě ani jednou a v druhém třikrát - v každém asi za 1200 lístků.....


//odstraněn nevhodný výraz - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:
to mě se povedlo v sobotu 8 kulturních vozíčků a nestálo mě to ani 1000 lístků. Naproti tomu techno stan sotva jeden taky za tisícovku... o nic jiného jsem nestál. Pokud by šlo ty baráky nějak prodat, nezlobil bych se
 

Prealiena

Velmistr písma
Čas na menší statistické zhodnocení mého snažení. Mým cílem byly budovy na manu. Tedy Chatrč, Obchodník a Jezero. Mimo tyto dny jsem utrácela minimum. Jen 2x cvičně na Festivalové tábořiště (padlo na první pokus) a 1x při dvojnásobku 5.8. na zvýšení šance na druhou hlavní cenu.

24.7. Chatrč na manu - šlo to překvapivě dobře, padla na každý druhý až třetí pokus i když za cenu malého zisku slizu
11 pokusů, 4x výhra
spotřeba: 825 lístků
zisk: 80 kapek
průměr: 10,31 lístků na kapku
padla ze: 3x 85l, 1x 53l

28.7. Festivalový obchodník - debakl, z 27 pokusů pald jenom 2x, už jsem chtěla hlásit chybu, že nejde vyhrát denní odměna, musela jsem otevřít bedny za 140 lístků, kterým jsem se chtěla vyhnout
27 pokusů, 2x výhra
spotřeba: 2322 lístků
zisk: 202 kapek
průměr: 11,50 lístků na kapku
padl ze: 2x 140l (bedna za 140l otevřena 4x při zoufalém pokusu něco vytřískat)

6.8. Tajemné jezero - den předtím se mi podařilo z bedny za 8+8 kapek získat nazpět 30 lístků. Takže jsem začínala s dobrou šancí na druhou hlavní odměnu, navíc se mi v půlce podařilo z bedny za 68l vytáhnout 150 lístků zpět, což mi zlepšilo průměr a mohla jsem si dovolit otvírat i bedny za 140l
35 pokusů, 9x výhra
spotřeba: 2649 lístků
zisk: 226 kapek (druhá odměna dosažena, zbylo 36 kapek na třetí)
průměr: 11,72 lístků na kapku
padlo ze: 4x 53l, 2x 62l, 2x 85l, 1x 140l (nejčastěji otevírána bedna za 53l - 14x, bedna za 140l otevřena 4x)

Nejlepší věc na eventu pro mě asi bylo to, že jsem pohla s výzkumem a dostala se do lesních elfů před koncem. Takže získaná jezera dávají manu ihned bez královské rekonstrukce. Ovšem teď mám problém s prostorem. Bude to chtít 4 rozšíření, abych tam nacpala 9 jezer a osadnické zázemí, z výzkumu mám šanci na 2 než začnu stavět továrny, takže mám co dělat. Zatím je budu muset přidávat postupně.
 

DeletedUser4317

Guest
to jako vazne? tak to jsem myslela, ze budou davat komplet plny bonus vsechny. . to bych tedy rada vedela, za jakých podminek budou bonusy full u vsech provazanych budov.
Ano vážně, nakonec jsem po umístění dvou tanečních ploch dostal plný bonus ze dvou budov, ale za cenu umístění 6 budov.
 
Nahoru