• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

Saux

Znalec fóra
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4918

Guest
Tak event jsem dokončil- díky iDavisovu průvodci- naprosto v klidu a pohodě, tak je asi čas hodnotit. Podle mě se vážně povedl, jak grafikou, tak muzikou, která se mi od jeho začátku až dodnes líbí (a vydržet poslouchat stejný kousek několikrát denně, to už je co říct;)) a samozřejmě i herně. Střídající se truhličky někoho rozladily, mě ale ne. Bral jsem je spíš jako další herní prvek, pro každé otevření si určit prioritu a rozhodnout se na jistotu, nebo pro risk... Takže snad jen ty úkoly na zvýšení úrovně budov aby příště měly alternativu i pro úplné začátečníky a ti si tak event mohli naplno užít. Díky, bavil jsem se.
 

DeletedUser5012

Guest
Já také spokojenost. 3x Woodelvenstock, 1x Techno stan, 4x dračí matka,1x toalety, 1x slepičí mýtina, 1x akrobatické podium a ještě mi zbývá 800 lístků na kočár.
 

DeletedUser3281

Guest
Také vám přijde vtipná ta hláška, že byli na okraji mapy nalezeny lístky?

Mě tedy jo, pokud něco bylo nalezeno, tak by se mi to mělo rovnou připsat, a ne abych to pak hledal... :p
 

DeletedUser5665

Guest
Asi tak :D:D:D
Ja uz ukoly neplnim, stejne mi pada kulovy :D Ale ve meste ten bordel sbiram... :D
Bylo by fajn, kdyby to skakalo automaticky :cool::D
 

DeletedUser3281

Guest
Nic, spíše bych asi napsal "Někdo okolo města ztratil lístky, najdeš je?"

To nalezena je nešťastné, protože když je něco nalezeno, přece to už nemusím hledat, ten co mi říká, že je nalezl je měl sebrat a rovnou mi je dát :D
 

Prealiena

Velmistr písma
Ta tvoje hláška je dobrý nápad. Ale raději bych nepoužila slovo "ztratit".
Spíš něco jako: "Vítr zavál do města další lístky"

Už teď se cítím, jako zloděj, když přemýšlím, odkud ty sebrané lístky pochází.
 

Saux

Znalec fóra
V posledních dvou dnech mi padaly spíš urychlovače, než budovy, což mi ale v souvislosti že vylepšení portálu trvá 15 hodin, udělalo větší radost, než ta budova :)
 

DeletedUser2185

Guest
A jedeeeem smer Egypt :cool:
6ti sprezi.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5055

Guest
Ahoj, možná už to někde padlo,ale nemohu to najít :) mám 4 z 5ti provázaných budov a sbírám lístky na poslední, ale přestaly se mi nabízet úkoly, za které bych lístky dostala. Pouze ty denní za 20 listku, což mi nebude stačit. Nenašla jsem nikde limit na tyto úkoly. Nevíte někdo, proč? To je vážně tak málo úkolů?
 

DeletedUser3281

Guest
Ač si stejně myslím, že to není nic moc, tak nakonec mám asi celkem slušný set cen. Na druhou hlavní cenu to nevypadá, radši se pokusím maximálně získat jezera. Zbylo mi totiž 475 lístků + 40 lístků bude za poslední denní úkoly a průměrně 60 lístků denně, tedy cca 600-700 lístků na jezera.

K tomu mám:
1x VIP salónek
6x Techno stan
2x Woodelvenstock
1x Nejmenší místnost
2x Dračí matka
3x Festivalový obchodník
2x Kočár

Jsem vyměnil dá se říct téměř všechny budovy. Držím si jen zimního trola, ten totiž bude mít při kouzle na upgrade luxusní poměr hodnotu a nějaké orčiště.

Tak snad z toho bude ještě jedno nebo dvě jezera, abych vyměnil vejce a budu snad nakonec i spokojený, nějaké ty VB napadali také k tomu nějaké urychlovače. Výhoda je, že tentokrát člověk nedostával zbytečně relikvie, ale to kouzlo na produkci to je fakt něco co člověka naštve, když to kouzlo trvá vyrobit 8 hodin tak to ani náhodou není adekvátní ceně lístků. Kdyby to bylo aspoň to rozjímání. Člověka jen mrzí to, že ta druhá cena dává manu a naopak, ty truhly kde to vypadá na denní budovy dávají málo toho soplu, takže se to tak nějak vylučuje. Nějak jsem si zvykl že dvě hlavní ceny se dali získat vždy, když člověk otevíral truhly za 140 čehosi.
 

DeletedUser3281

Guest
Jinak ti co jsou na betě, to jezero lze vybrat pouze jednou za 24 hodin jak se zde psalo? Já totiž váhám, zda si místo toho radši ještě nevytočím kočár, protože budova na manu, co lze vybrat jednou za 24 hodin není kdo ví jak super :/
 

Lovec Krys

Legenda
Moje zhodnocení eventu:
+ Dostal jsem, co jsem z eventu chtěl
+ Nejlepší budovy na manu, semínka byly dostatečně pozdě, aby se dala splnit celá úkolová linie a hráči, co po nich šli mohli mít spoustu pokusů
+ Dostatek pop/kult hybridů (na rozdíl od jarní události)
- Málo čistě kulturních budov
- 3 Travelling Merchant, který je pro prakticky všechny hráče k ničemu (kdy už si vývojáři uvědomí, že pro všechny hráče s maximálním bonusem z relikvií je nebonusové množství surovin prostě směšné)
- Všechny 3 hlavní ceny jsou součástí setu a tudíž k ničemu (jediná výhoda je, že to ulehčuje rozhodnutí, zda jít po hlavních odměnách nebo nejlepších denních odměnách)
- Set - nemám rád sety. Dle mého hlavní problém setů je ten, že poskytují velké množství bonusů, které vzhledem k ploše setu nejsou nijak oslnivé - většina hráčů jde po jednom nebo několika málo efektech a ostatní je nezajímají. Dále setové budovy produkují zbytečně moc nebonusových surovin (viz.Travelling merchant), kdyby je neprodukovaly vůbec, nejspíše by zbývající bonusy byly pro spoustu hráčů mnohem atraktivnější.
- Díky rozdělení do více beden mají hráči výrazně menší počet některých vedlejších odměn(dle toho, na co se soustředili - já například nemám skoro žádné požehnání na nástroje)
+ Dala se najít strategie, jak se dostat ke slušnému počtu denních odměn, které hráč chtěl (ikdyž si někdy hráč musel vybrat bednu, kterou vůbec nechtěl. Množství odměn je samozřejmě i o štěstí).
- Přetáčení beden trvá strašně dlouho! Zejména pokud se soustředíte na jednu/dvě odměny, tak čas zabraný přetáčením beden jde hodně poznat - celkově to zabere řádově minuty, zatímco dříve to byla 0.
- Příliš mnoho nákupů VB - pro pokročilé hráče to problém není, ale pro středně a málo ano (např. moje město na cz2 u trpaslíků se při plnění posledního nákupu dostalo se surovinami na 0 a mincemi málem na 0).
- Některé úkoly byly v podstatě (nebo zcela) nesplnitelné pro některé hráče na různém stupni vývoje - chtělo by to mít více úkolů s alternativními možnostmi a/nebo zavést možnost odmítnutí úkolu a mít tak možnost dokončit úkolovou řadu i bez splnění všech úkolů (já je splnil všechny i díky některým převzatým strategiím od jiných hráčů zde na fóru (to je ostatně jeden z důvodů, proč jsem forum začal číst)).
- Některé velmi malé budovy (typicky 1x2/ 1x1) brání většímu výběru větších a lepších budov (při omezeném množství získatelných odměn jsou tyto odměny prostě neatraktivní a to i při vyšším poměru bonus/pole - to by ten bonus musel být mnohem lepší, aby se tyto budovy vyplatily

- (silně subjektivní) Celkově se mi velká část budov moc nelíbí, tématika loňského pochodu stád byla prostě hezčí (jo já vím, tohle je hodně subjektivní)
 
Nahoru