• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

DeletedUser5601

Guest
Ahoj, chtěla bych se zeptat těch co dohráli nebo jsou prostě jenom někde dál... bod 78 v první sadě úkolů: "78. Vylepši 1 budovu na level 14 alebo vyšší," to pořád platí? i když se to předchozí zvyšování na tyhle šílený lvl dalo zaměnit s výzkumem technologie?
 

DeletedUser5601

Guest
jako v jednom světě to není až takový problém, jen to sídlo musím dát stavět s dostatečným předstihem, ale v druhém světě jsem teprve v 2. kapitole, takže tam to asi nepůjde... no, uvidíme třeba to ještě změní, než se k tomu dohrabu
 

DeletedUser5616

Guest
Zdravím,
některým hráčům si dovolím připomenout pravidla fóra, zvláště bod 13

Na herní podpoře jsou taky lidé, co mají svá práva a komunikace mezi hráči a podporou je důvěrná. Děkujeme za pochopení! :)

Ano třeba jako má registrace do hry kdy mám již potvrzený email bez doručení potvrzovacího emailu ... tak nevím jestli záleží na firmě u které email mám ale patří k těm 3 hlavním neboli pes, bublina, a postaráte se mi o Bobíka?
Když už jsme u toho tak jak dlouho se dá hrát bez potvrzení emailu u aktivního hráče?

jo a nejde mi o 50 diamantů ono to je almužna, tutoriál si násilně veme 100 za vylepšení dělnické chatrče jakoby to někdo v začátku nedával i s jedním dělníkem do 2 kapitoly ... no celkem i s bonusem máte 150 a když další dělník je za 500 a rozšíření za 450 a nespěcháte jak blázni odemknout výzkum či provincii nebo to necpete do urychlení výrob tak lze označit 150 jako almužna
Ale zase někomu přidělují diamanty individuálně že bonus pro začátečníky a ten se za almužnu označit nedá. Z toho je jedno možné rozšíření nebo další dělník.

Omlouvám se že to tady nepatří

O této akci si nemyslím nic, protože většina názorů je jak přes kopírák u dřívějších eventových akcí

Jen bych chtěl zmínit že proč eventy nejsou promyšlené více u úkolů kdy to požaduje surovinu kvůli které se nevyplatí ani postavit danou manufakturu a na trhu některé menší počty nejdou rychle ani 1:1 ... kupte 50 za 50 něco co koupíte u obchodníka za suroviny ...
Proč nejde požadovat aspoň v eventech suroviny z bonusek?
 

DeletedUser5616

Guest
Co myslíte?

Tady padlo několikrát že je to o štěstí tá denní odměna. No jo ale když se zobrazí nabídky na nákup něčeho z Eventů v tomto případě lístků za reálné peníze a pak zkoušíme štěstí, jde to brát jako hazard. A u hazardních her přes internet jsou již Nová a přísná pravidla.

Nebo se jde na to dívat jako na jistý druh služby zakoupení prostředků za účelem vyhrát jistou hru. Ale u těchto Eventů je otázkou jestli účel byl vyhrát celkově nebo jen tu denní odměnu. No když dotyčný prokáže že za ten den vynaložil veškeré úsilí ve hře plus vícenásobně kvůli tomu nakupoval prostředky k získání té denní odměny ale přesto nedosáhnul čeho chtěl. To už je zase hazard s hranicí podvodu.

Možná by nebylo špatné před realizací potřebných k platbě potvrzovací okno dospělosti. Sice se nejde nějak finančně obohatit, ale když někdo pod 18 let pošle peníze přes mobil za účelem něco vyhrát ...
 

Radvanus

Znalec fóra
Neřekl bych že se může jednat o hazard ve smyslu zákona, vzhledem k tomu že nelze vyhrát reálnou věc.
Ohledně podvodu, z každé truhly něco získáš, nikdo ti nezaručuje zrovna denní cenu tj. budovu. Naopak je vždy přesně uvedeno, jakou
"mizivou" šanci máš.
Potvrzení dospělosti je dost nereálný. Aby to nebylo klasický krytí si zad, "ano, je mi 18", muselo by se to ověřovat jako např. u sázkových kanceláří.
 

ElfNostradamus

Veterán
Jupííí, tak tam máme poslední den to avizované jezero :)

to Assasim......možná zkusit nějakou jinou jednodušší hru :)... ono něco vymyslit a zaujmout široké /věkově/ spektrum hráčů není zas tak jednoduché, at´ již celou hrou či jednotlivými eventy a byt´ se to tváří jako ziskové /i tvůrci musí z něčeho žít/, tak vše je pouze na dobrovolnosti. GL


//sloučen doublepost - Ódin
 
Naposledy upraveno:

redking123

Pokročilý žák
Tak jsem taky dokoncil. Pocity rozpacite.
+ tyhle akce vzdy urychli posun ve hre (za cenu tezkeho bordelu ve meste) (a ty VB bych fakt jinak nekupoval)
+ je to zpestreni
- odmeny - v podstate nic o co bych fakt stal (s vyjimkou fontan, ale tam je to spis srdecni zalezitost, nez ze by byly az tak uzitecne) a nic cim bych nahradil to co mam.
- truhly - tam zadna nahoda neni, vzdycky dostanu to co ma nejvic procent (pokud je to barak, tak az na podruhe/potreti). Truhlu s 30 / 150 listky se vyplati ignorovat. Velmi problematicka truhla 140.
- odmeny v truhlach/hlavni odmeny - bud jedno nebo druhe
- ukoly, ktere nemaji reseni pro zacinajici hrace (stale zustava 78.)
- u 97. se mi nezapocital jeden 24 hod. mramor - stalo mi to urychlovace
- dostal jsem toho malo a ty listky mi nejspis stezi staci na 2. hlavni odmenu a zcela jiste nestaci na cely set
- jeden barak z truhly - 250 az 500 listku
- v predchozich eventech se dalo ziskat vyrazne vic
Shrnuti: Tezko dosazitelne odmeny, cele hodnotim jako experiment, ktery se nepovedl. Nicmene v tehle hre je patrny vyvoj, takze snad to bude priste lepsi.
Howgh :)
 

DeletedUser5469

Guest
Ach jo, vývojáři se mě rozhodli asi zrujnovat. Čeká mě úkol č. 59 - kup 14 VB a 62 - kup 12 VB. 1VB mě teď stojí 1,8 mega zlatek. suroviny do toho moc cpát nechci, ty už mám taky na vysokých číslech a budu je potřebovat na vyjednávání těch 14 střetů, co jsou mezi tím. Se 459 hotovými provinciemi už je boj prakticky utrpení mladého Werthera, takže mi zbývá jedině vyjednávání. No a 99. úkol, pokud se tak daleko dostanu, je kup 19VB. Než skončí event, tak mně asi 1 VB bude stát 2 mega. Paráda.
 

DeletedUser5188

Guest
Tak jsem taky dokoncil. Pocity rozpacite.
+ tyhle akce vzdy urychli posun ve hre (za cenu tezkeho bordelu ve meste) (a ty VB bych fakt jinak nekupoval)
+ je to zpestreni
- odmeny - v podstate nic o co bych fakt stal (s vyjimkou fontan, ale tam je to spis srdecni zalezitost, nez ze by byly az tak uzitecne) a nic cim bych nahradil to co mam.
- truhly - tam zadna nahoda neni, vzdycky dostanu to co ma nejvic procent (pokud je to barak, tak az na podruhe/potreti). Truhlu s 30 / 150 listky se vyplati ignorovat. Velmi problematicka truhla 140.
- odmeny v truhlach/hlavni odmeny - bud jedno nebo druhe
- ukoly, ktere nemaji reseni pro zacinajici hrace (stale zustava 78.)
- u 97. se mi nezapocital jeden 24 hod. mramor - stalo mi to urychlovace
- dostal jsem toho malo a ty listky mi nejspis stezi staci na 2. hlavni odmenu a zcela jiste nestaci na cely set
- jeden barak z truhly - 250 az 500 listku
- v predchozich eventech se dalo ziskat vyrazne vic
Shrnuti: Tezko dosazitelne odmeny, cele hodnotim jako experiment, ktery se nepovedl. Nicmene v tehle hre je patrny vyvoj, takze snad to bude priste lepsi.
Howgh :)

Musim rici, ze nebyt informaci, ktere zverejnil iDavis, bylo by mnohem tezsi nasbirat slusny pocet listku a ziskat odmeny. (I kdyz zatim - krom jedne - jsem na budovy stesti nemela. Nezadarilo se.) Pripada mi, ze ziskat odmeny je tezsi, nez napr. v eventu Kult Fenixe. Jsem take trochu v rozpacich z tech rotujicich truhel ... :rolleyes: Nemit ty informace predem, asi bych se dost nechytala (a urcite bych nebyla sama). Takze znovu dik iDavisovi (nejen za tento event)! Ale jinak, co se tyce efektu a zpracovani se mi udalost libi, napad je to vazne hezky (to uz jsem psala predtim). Hudba dobra ;) Ted jeste mit trochu vic stesti :p
 

DeletedUser4077

Guest
Ahoj, chtěla bych se zeptat těch co dohráli nebo jsou prostě jenom někde dál... bod 78 v první sadě úkolů: "78. Vylepši 1 budovu na level 14 alebo vyšší," to pořád platí? i když se to předchozí zvyšování na tyhle šílený lvl dalo zaměnit s výzkumem technologie?
mám dokončeno a 78 zustává bez možnosti
 

DeletedUser4077

Guest
teda ted jsem se naštvala,otevřela jsem výzkum rozšíření a ono nic,hlavně že to sežralo VB i surky.Nevíte co s tím nebo jsem o to přišla ? Díky za odpověd
 

Silversnake

Mistr slova
@mcallen ... tak to mi hlava nebere... to tedy nakupuješ za peníze jen a jen VB? já mám tedy jen o 30 provincií méně, ale body nakupuji nyní za 435K... a i za suroviny levně... 19 bodů si koupím za 3h produkci "boostnutých" elixírů...

nicméně Event hotov.... lístky utratím jen 22 a 23.7 za budovy.... a zbytek až na konci za Jezero...
 

ElfNostradamus

Veterán
Já tedy za jeden VB platím pouze 314k , šetřím jejich nákupy právě na Eventy, při nadbytku financí kupuji suroviny, vzhledem k tomu, že se hodně aktivně zúčastnuji turnajů, kde se surky často hodí a ty VB se tam potom dají nahnat touto cestou snad i snadněji . Hezký den :)
 

DeletedUser4169

Guest
VB mě stojí okolo milionu, ale nevidím to jako problém. Jednou oběhnout sousedy (5min. na mobilu) a máš min. 10mega, tj. 10 bodů. A přebytky zlata máš i z běžný produkce, pokud zrovna neděláš rebuild města..
Ty přebytky máš taky, jinak by ses tak vysoko s cenou VB nedostal. Cena roste jen po 500, takže za těch směšných 40VB za celou úkolovou linii by Werther jistě ani nevzdechnul.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
vy se toho koukám nebojíte :) no já VB kupuji primárně na eventy. výjimečně když mi chybí pár k otevření výzkumu, tak dokoupím. dřív jsem kupoval i v případě, že jsem narazil na div, kam jsem honem musel přispět (což po změně odměn úplně odpadlo, vždycky mám pár požehnání v zásobě)

a jsem na 65k ve větším městě a 54k v měnším (kde na eventy kupuji méně za suroviny, bo jich je málo)
 
Nahoru