• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

luterina

Veterán
Ohnivák na lvl 10 dá úplně to stejné co budova Magického násobitele a to ještě ty budovy Magického násobitele zabírají jen pole 2 x 2 oproti 4 x 4 Ohniváka a trvají 5 dní jen za jejich výrobní cenu, která je oproti opakovanému krmení pro ptáka směšná, pořád nevidím že by ohnivák byl nějak výhodnější - v čem konkrétně - než budova Magického násobitele???

@Lovec Krys , jak ti jsou k ničemu budovy Magického násobitele na turnaj když právě na turnaj jsou speciálně určené? ..a 1 Magický násobitel dává přesně ten bonus co Ohnivák na lvl 10, ne?

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
600 scripců je celkem dost, to máš totiž 6000 za 10 turnajů a ke všemu ještě ty magické násobitele nejsou plošné, zatím co pták je, navíc na 9-10 levelu ti dává každé dva dny 5% portálu, což je super věc. Je to prostě trvalý bonus na turnaje, co použiješ "ad hoc", neřešíš co je to za turnaj, prostě nakrmíš a frčíš. Jakmile dostanete ptáka na 9/10 level můžete to brát tak, že tu budovu máte jen v rozměru 3*4, protože je to jako by jste vedle měli tu 2*2 portálovku, co tam máme asi každý když je :)

Mě bude stačit 24 hodin na vykoupení 10-20 pro VB, prvních 6 já v klidu zvládám bez nějakých násobitelů na 6 hvězd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@luterina Když budeš mít turnaj, kde máš převážně lukaře, tak ti je magický násobitel na houby, když proti tvým mágům mají lukaři bonus. Zatímco ohnivák v takovém turnaji využitelný je, jelikož dává bonus všem jednotkám, ne jen mágům. To samé platí pro střelnici (akorát jiné turnaje). Prostě ohnivák se dá použít v turnajích, ve kterých luky ani mágy nepoužiješ.
 

luterina

Veterán
tak zatím to vypadá že se převážně bude stavět ohnivák, další budovy fénixe bych však nezavrhovala, třeba jim ještě časem když o ně zájem není ty hodnoty upraví na nějaké výhodnější, aby i ty našly ve městech své místo :)
 

Richardll

Učedník
Lidi mel bych dotaz pocitaji se do ukolu "Ziskej 18 relikvii" i relikvie z odmeny na konci turnaje? Vim, ze by meli, ale uz se stalo, ze se mezapocitali...
 

DeletedUser3281

Guest
Měli by se započítat, ale ta hra je tak zabugovaná, že nikdy nevíš :D

@iDavis Jen aby se nestalo, že ohniváka "srovnají" s těma dalšíma dvěma, už tady tyhle situace byli :D
 

DeletedUser4169

Guest
Ve pospěch hráčů je pochopitelně každý krok InnoGames. Že to někteří hráči nechápou je halt jejich problém :D
 

Richardll

Učedník
@ExplorerFfff No prave toho se bojim. Ze s tim budu pocitat a pokut se mi nezapoctou, tak mi budou chybet... :-/ A dalsi boje v turnaji byh delal pouze kuli tomutu ukolu, nemam otevrene zadne zajimave odmeny za dobyti...
 

Deleted User - 488716

Guest
Xena: Protože špatně hledáš:D> Návody a strategie hráčů > [Návod] Události a úkolové linie > Evoluce fénixe > ve spoilerech je tam seznam úkolů v obrázkové podobě a pod tím odkaz na textovou verzi.
 

Ludi

Veterán
Jedna velká výhoda ve výrobě krmení je to, že pokaždé to chce jiné relikvie, takže se náklady rozloží a není to pořád likvidace relikvií jednoho druhu. Takže kdo hraje turnaj, je návratnost relikvií opravdu hračka.
 

DeletedUser4336

Guest
Aha, a já si říkal, že to tu někde bylo, než abych to pokaždé hledal, najdu si to radši dřív jinde, bývávalo to zde na první stránce co si dobře pamatuji (úkoly a denní odměny).
 

DeletedUser4336

Guest
Ok, jenže teď musím pečlivě prolézt tři sekce (v názvech mám někdy zmatky), zatímco předtím se to po celou dobu trvání události samo nabízelo, a nemusel jsem se nikam zanořovat, mohl jsem se bavit o události a zároveň jsem měl po ruce i info o úkolech, atd.
 

DeletedUser4169

Guest
Jedna velká výhoda ve výrobě krmení je to, že pokaždé to chce jiné relikvie, takže se náklady rozloží a není to pořád likvidace relikvií jednoho druhu. Takže kdo hraje turnaj, je návratnost relikvií opravdu hračka.
To ano, ale stojí to dost činidel, jejichž výroba stojí opě relikvie, takže časem typ na jejich výrobu docházet bude. V craftingu je to teď samej pytel, nic kloudnýho nepřijde.
 

Ludi

Veterán
@athlan je pravda, že činidla jsou drahý, ale v craftingu teď výběr nic moc celkově, takže sem tam krmení zvládnem. Navíc na turnaj použiji nejspíš jen jedno max dvě krmení, takže 2-4 činidla za týden není tak moc.
 
Nahoru