• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

Sycorax

Učedník
Také se těším. Pokud bych získala Ohivého Fénixe, budu spokojená. Hodil by se i nějaký výhodný hybrid pop kultura.
 

Lovec Krys

Legenda
Ze dvou týdnů na betě zatím:
Čisté kulturky - velký výběr, byť jenom pár z nich za něco stojí (ostatí jsou příliš malé)
Semena - jedna budova 3x2
Mana - dnes první budova Hořící jezírko (na betě jsem jimi nahradil česající se prince z předchozí kapitoly)
Pop/kult hybridy - ten poměr lidi/kult prozatímních hybridů je hrozný. Hádám, že něco ve stylu zimní hvězdy asi v jiném než zimním eventu nebude, co? Tak snad přijde alespoň něco přibližně 1:1.

Studna taky asi nebude (jako denní odměna)..
Tak snad by aspoň mohly být portálové bonusy.

Fénix: Na betě mám lv 7, z denních úkolů a sběru to dotáhnu ještě asi na 8. Počítám, že na cz1 na tom budu obdobně (na cz2 je mi to fuk, asi nebudu stavět ani jednoho).

Edit: (Tak už je na betě Kult Fénixe: (Pro kapitolu čarodějů 2900 pop 3900 kult 5x4), také dobrá velikost na rozčarování.)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Rozhodol som sa ísť po ohnivom fénixovi. Síce z úloh získam postupne jeden od každého, ale z dôvodu nedostatku artefaktov budú zvyšní dvaja pochopiteľne ležať v inventári (rozbíjať hneď nebudem, aktuálne mám cez 25k úlomkov, takže netreba). Neviem, do akého stupňa ho vylepším, ale som za to, že ak mi získané artefakty vystačia na aspoň šiesty, budem ho môcť bez váhania postaviť.

Z denných odmien nemám vytipované zatiaľ nič; na studňu už nečakám, ale skôr sa bude, po dlhej dobe, hodiť niečo kultúrno-populačné, keďže s blížiacim sa prechodom do konstruktov do bude s obyvateľmi zrejme ťažké.
 

Prealiena

Velmistr písma
Pro jistotu se zeptám: Ohnivý fénix produkuje na vyšších evolučních stupních požehnání (jedno za 48 hod).
Je tato produkce nějak omezena na určité období, nebo bude produkovat požehnání každých 48 hod. až do skonání věků?
 

Semtexx72

Znalec fóra
Ahoj, dotaz na iDavise - k nadcházejí akci Fénixe, už jsi někam postnul seznam budoucích úkolů (jak obvykle děláváš)?
Pokud ano, tak jsem špatně hledal. Pokud ne, tak dáš to prosím sem do diskuze ?
 

luterina

Veterán
jj, taky bych chtěla fénixe ohnivého, hlavně na turnaje se bude hodit, suroviny ty už se nějak povyměňují v obchodě..., a je někde k dispozici o těch fénixech více informací?
 

iDavis

Legenda
Aby si aktivovala špeciálny efekt niektorého z fénixov, je nutné ho nakŕmiť (pomocou kúzla Krmení). Od tohto momentu sa spúšťa doba trvania špeciálneho efektu, čiže napríklad v prípade zlatého fénixa, bude poskytovať vyššiu produkciu na 3,5 hodiny. Potom je možné ho nakŕmiť znova a opätovne na daný čas aktivovať jeho bonus.
 

DeletedUser4336

Guest
Tomu moc nerozumím, krmení půjde vykouzlit v akademii, ale co když žádného ptáka nezískám, nebude mě to tam pak připravovat o recepty? Jinak odměny jsou kromě těch vedlejších z truhel jen tito tři ptáci? Já o tom poslední dobou nemám vůbec přehled tady z fóra (nějak mi to dělalo problém tady najít), takže jsem to vždy musel najít na jiných stránkách, což je škoda.
 
Nahoru