• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

DeletedUser4336

Guest
Aha, takže jsou denní odměny, škoda že se sekce přestěhovala jinam, už vidím, jak to příště zase budu hledat a nenajdu.
 

luterina

Veterán
uvažujete někdo o postavení 2 budov fénixe? kolik lze celkem reálně získat za celý event těch plánků na jejich vylepšení?
 

Lovec Krys

Legenda
Já mám na betě momentálně 7, další odměna v pořadí je 8. artefakt.
Taky záleží, zda hráč půjde po denních odměnách nebo po artefaktech.
Já na betě klikal nejdražší bednu a pokud nebyla, tak podle výhodnosti pro hlavní odměny (tedy opačně než je u mne obvyklé, ale já jsem ve stejné kapitole jako v karnevalu, tak toho vlastně moc nepotřebuji).

ps: Kdo doufá ve studnu, tak se za 2 týdny dočká - dnes je na betě.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3079

Guest
Prosím iDavisi, jen jako fanoušek a tak ;)
Máš někde úkoly psány i na zkopírování? :)

Všechny světové stránky to takto mají, i na forech aby si to hráči mohli rozeslat pěkně a využít lehce i když nejsou pokročilý jako my, a já bych rád nahrál na důležité stránky takové obsahy i v češtině a slovenštině pro nás :) Jinak překládat to od Elvens nebo přepisovat je na dlouho, mě to nevadí ale mnoho ostatních hráčů to takto má těžší co nechodí na forum. Elvens to má přímo psáno na zkopírování ihned do hry jako možnost pro úplné nováčky ♥ =))

Děkuji ;) =)
A děkuji za vše, na youtubku vše o tomto v češtině zase i pro nováčky bude asi už zítra, právě jsem dotočil až mě to úplně vyčerpalo, jak to přišlo rychle a viděl jsem to po prvé, tak jsem vysvětloval ty informace co se tam píše aby věděli naši nejmladší kam klikat a jak :) Zatím jsem na youtube jediný ohledně i eng, kde to mají hodně strohé, ale možná se tam objeví už i nějaký eng youtuber na takové věci :)) Bylo by to hezké si myslím i tak :)

Jinak se měj krásně a užij si soutěž a i pěkné velikonoce a ještě jednou děkuji za úkoly a základní info ♥ =)))
Ancary Přítel ;) =)))


// Příspěvek přesunut do jiného tématu. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Tak musím říci,že jak jsem chválil obsah a rozdělení truhel v minulém eventu,tak zde je to úplně opačně.Hlavně ty všudepřítomné mince nebo zásoby,které mají jen o 5% více a nic jiného nepadá a není vůbec šance na urychlovače a o denní odměně,aspoň jedna z hodně pokusů,už vůbec nemluvím.To podle mého je hodně velký krok zpět... :-(
 

DeletedUser3281

Guest
No padá to stejně jako jinde, mám hotovo už 3/4 eventu a padá to tak 400 esencí za jednu budovu. což +- odpovídá dlouhodobému průměru.
 

DeletedUser4849

Guest
Budou k dispozici opět zdvojené zisky pěří z bedýnek, v posledním eventu tohle už nebylo
 

DeletedUser6915

Guest
Tak jsem postavila vejce, zvyšující po nakrmení výrobu zboží o 15%, nakrmila, a výroba zboží stoupla třeba v mramorárně z 914 na 941.
No, tak to nepotěší.
 

iDavis

Legenda
@Jitra bonus fénixa sa vzťahuje na základnú produkciu zboží, teda nie na už navýšenú bonusovými relikviami, príp. horským sídlom.
 

Silversnake

Mistr slova
....v Eventových úkolech typu: "Získej nějaké množství zásob" mě vždy zajímalo, kolik to asi bude :) hodnoty několik set tisíc se staly běžnou hodnotou, nicméně dnes už nezoufám, když jsem dostal úkol č. 61 v Konstruktech :) rovnou 2 000 000 zásob...
 

Lovec Krys

Legenda
Ok, takže fénix poskytující bonus ke zboží:
Základní (nebonusová) produkce = 100%
Bonus z relikvií 800%, celkem tedy 800%
Bonus z Horského sídla lv 8 = 56%, celkem tedy 856%
Bonus fénixe lv 10 po nakrmení po celých 3,5h = 50%, celkem tedy 906%, to znamená celých 5,8411% k aktuální produkci!!
No neberte to.
Kdyby to byl bonus pernamentní bez nutnosti toho fénixe krmit, tak bych to i pochopil (i když i tak by to nebylo nic moc), ale takhle...
Tady asi nějaký vývojář/návrhář nepřemýšlel.
To se maximálně může hodit někomu uprostřed pouště, kdo nemá s kým obchodovat a má ve městě nebonusové manufaktury.
 

DeletedUser3281

Guest
Tam jediný pták, co má smysl je ten ohnivý prostě, a to ještě jen na 9 nebo 10 levelu :D Jinak to postaví dle mě spíše člověk co moc neumí počty.
 

iDavis

Legenda
Myslím si, že čo minimálne si modrý a zlatý fénix zaslúži, je navýšenie doby trvania špeciálneho efektu. Ak by sa to zjednotilo na 24 hodín, podobne ako ohnivý, boli by nielen že hodní postavenia, ale najmä všetci traja, aspoň trochu, vyrovnaní.
 
Nahoru