• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

DeletedUser1198

Guest
no já nevím.. událost na 28 dní či kolik, v bednách celkem nic, získat vylepšení na L9 jedině za kupu dia.Pravda je taková, že jsem docela zklamaný. Ostatní události jsem hrál opravdu s nadšením, ale tohle, nějak se nemohu donutit, aby se mi to líbilo. No jo, asi chci moc za nic? Asi ano. Bonusy jsou nastavené tak, že to jsou drobné, které bych se v restauraci styděl dát jako spropitné. Za ty čtverce na ploše v tom nevidím smysl. Třeba se ale mýlím.
 

DeletedUser3281

Guest
Ale tak první den super kulturka byla, pak kultem si vyměním lodě. Smysl to má ale taky nejsem odvařený a kdo ví zda budu stavět ptáka, podle toho kolik bude těch artefaktů.
 

Ludi

Veterán
Zkouším ohniváka, ale hodně šetřím esence. Ideální je bedna 18 a 20. Drahá za 82 vyjde na 27 esencí na peříčko, takže je nevýhodná. Párkrát jsem jí klikla taky, ale dělám to výjimečně. Prostě denní odměny jsem vzdala a uvidím, kam až se mi ohnivák podaří vylepšit. Každopádně ohnivák dává nejvíc lidí i kultury ze všech a posílení jednotek při nakrmení vůbec není špatné. Nevím, jestli to dotáhnu do 9, ale i tak je ohnivák nejlepší.
 

Saux

Znalec fóra
Úkoly jsou tentokrát jednodušší, než v předchozích eventech, ale na druhou stranu tomu odpovídají i odměny. Já jdu hlavně po urychlovačích, ty aktuálně potřebuju jako vepřík drbání :), budovy pro mě většinou tak zajímavé nejsou, a i kdyby byly, stejně bych je neměl kam dát :)
 

DeletedUser4928

Guest
Ahoj, právě jsem získala možnost rozvinout své první vejce, ale když dám klik na rozvinout, mám nové okno, kde mě to upozorňuje, že bude přerušena výroba, zda souhlasím, dám ano a klik se nehne....nějaká chyba??? ach jo...
 

iDavis

Legenda
@Sahti jedná sa o chybu už avizovanú tu, pre pokračovanie v procese vylepšovania fénixa je údajne potrebné kliknúť na tlačidlo Odmietnuť.
 

Prealiena

Velmistr písma
@iDavis Myslím si, že čo minimálne si modrý a zlatý fénix zaslúži, je navýšenie doby trvania špeciálneho efektu. Ak by sa to zjednotilo na 24 hodín, podobne ako ohnivý, boli by nielen že hodní postavenia, ale najmä všetci traja, aspoň trochu, vyrovnaní.
No neblbni, ještě to špatně pochopí a zkrouhnou nám tvrvání ohnivého fénixe, aby to "sjednotili".:eek:
 

DeletedUser5181

Guest
ExplorerFfff A myslíš, že bez vyklopení šrajtofle je to reálný, dotahnout to na ty vysoký levely? Ani se mi nezdá.
 

luterina

Veterán
no mě teď zajímá ten modrý fénix, jak navyšuje kouzlo magické výroby, hned na lvl 1 avizuje 55%, jen nevím co si pod tím mám představit, nebyl by nějaký příklad k pochopení toho kolik vlastně na víc dává? magická výroba dává + 50% a s tím okouzlením tedy dá kolik celkem? ..jenom 55% nebo 50% + 55%, tedy celkem 105%?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
@Jarsa Ano na ten 7 level počítám, že se dá dostat automaticky (6 artefaktů), já otevírám tu větší truhlu a padlo mi dvakrát 200 zpět, takže teoreticky doufám, že bych získal třeba i 8 artefaktů a tím pádem byl na 9 levelu, možná... kdo ví. Nevím zda na 7 to budu stavět, místo mám tak možná jo, ale nevím nevím.

@luterina asi ano, přičte to kouzlo ale za 3,5h ti to je dle mě na prd, spočítej si kolik to krmení stojí času a všeho. Lepší si počkat a postavit si Elvenarské obchodní centrum, to udělá mnohem více parády a trvale.

Je třeba si uvědomit, že krmení stojí 11 relikvii, tzn jediný pták, který se uživí je prostě ten turnajový, kdy se vám relikvie vrátí za jeho použití. To je tedy jediný "ekonomicky udržitelný pták", všechny ostatní nejsou dle mého názoru svou produkcí schopny pokrýt náklady na provoz, protože třeba suroviny které díky tomu získám jsou v turnaji jak plivnutí do moře.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Radil jsem všem u nás v cechu opatrnost a žádného fénixe hned bezhlavě nestavět a jak i tady ta diskuse a trochu propočtů ukazuje nebyla to nerozumná rada. Možná časem postavím ohniváka, podle toho kolik bude artefaktů z eventu, ale ty ostatní dva ani náhodou.
 

DeletedUser5987

Guest
nějak nefunguje krmení, předpokládám že použití by mělo být stejné, jako u jiných kouzel, tzn. v inventáři ho nakliknu a umístím na fénixe... Ale jaksi to nejde a efekt krmení je stále neaktivní. Mám ohnivého na 4 a chtěl jsem zkusit v turnaji to poškození 20 %. Ale nejde... Nechce papat
 

DeletedUser5987

Guest
@Ludi Tak o.k. z neznámého důvodu mi jde krmit jen přes telefon, ale to je fuk :)


// Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vicky1177

Mistr slova
Zatím jsem žádného Fénixe nestavěla. A navíc, denní odměny jsou stejné jako v prvním Fénixovi, jen posílené. To mne neoslovilo. Jen klikání na truhly abych získala Fénixovy artefakty, to je opravdu "event"... :( Karneval byl hodně povedený, ale tady nějak pořád nemůžu přijít na chuť nějak extra hrát a trávit u toho více času, jako u Karnevalu. A čím dál více z toho kouká "zaplať", třeba jako "stanice události" jen za peníze... Ale asi taky chci moc za nic, jako pes 63, protože dál jen ta bižutérie, kromě zrychlovačů pro mně dobré jen do craftingu.
 

luterina

Veterán
@ExplorerFfff nevím na co konkrétně odpovídáš to "ano", ano dal by jenom 55% nebo ano 50 + 55 tedy 105% na magickém kouzle? :)

..jinak 3,5h účinku stačí na jednu 1D + 3h sklizeň...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
myslím, že se to sečtě k tomu kouzlu, tzn 105% a jinak 1D+ 3h, je méně, jak okouzlit budovy a mít 9+3+3+3 (myslím
 
Nahoru