• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Rozvinutí budovy (Ohnivý Fénix)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6850
  • Vytvořeno

DeletedUser6850

Guest
Při pokusu o rozvinutí budovy (Ohnivý Fénix) došlo k zobrazení okna s upozorněním o přerušení výroby. Po akceptaci (Tlačítko "OK") okno s upozorněním nezmizí, na pozadí dojde k "rozvinutí budovy". Pro pokračování je nutné po akceptaci stisknout tlačítko "Odmítnout", což (pokud tak bylo myšleno) je lehce matoucí.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Pokud by se chyba opakovala, bylo by prosím možné pořídit screenshoty? Nikdo nám zatím podobnou chybu nehlásil, netušíme tedy, kde by mohl být problém.
 

Deleted User - 488716

Guest
Mně se to stalo též.

Verze hry: v1.76.4-(1126ddb) (2019-04-12 13:02)
Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome 73.0.3683.103
Verze Flash Playeru: 32.0.0.171, ale používám HTML5 klienta
Operační systém: Windows 10 Home 64bit
Rozlišení obrazovky: 1920x1080
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5 (Ale zatím jsem rozvíjel jen jednou)

Detailní popis chyby: Jak popsal Lion62

Kroky, které vedou k chybě:
1. Kliknu na budovu ohnivý fénix
2. Kliknu na záložku rozvinout
3. U příslušné fáze kliknu na tlačítko rozvinout
4. Po zobrazení se upozornění na přerušení výroby kliknu na ok, fénix se rozvine, upozornění nezmizí
5. Pro zavření okna s upozorněním je nutné kliknout na tlačítko odmítnout.

Screen jsem nedělal, ale ono by na něm stejně nic vidět nebylo, jen to okno s upozorněním.
 

Ludi

Veterán
Google Chrom - HTML5
Také jsem měla potíže s rozvinutím Ohnivého Fénixe. Nabídku na ukončení výroby jsem klikla OK, a rozvinutí "zamrzne". Po restartování celé hry došlo k rozvinutí budovy. Už jsem rozvíjela budovu 3x a pokaždé je to stejné.
 

Deleted User - 488716

Guest
Chyba se projevila i při druhém rozvinutí, přikládám 2 obrázky, na prvním je fénix ještě nerozvinutý, na druhém už rozvinutý, ale upozornění tam stále je. Natočil jsem video, bude-li zájem, mohu nahrát třeba na uložto, má necelých 5 MB.

vlcsnap-2019-04-19-18h04m10s773.png vlcsnap-2019-04-19-18h04m36s061.png
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme všem za spolupráci. Problém jsme ověřili a skutečně jde o chybu, naši technici byli o ní tedy informováni. Nyní vás poprosíme o trpělivost, za způsobené nepříjemnosti se omlouváme! :)
 
Nahoru