• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

DeletedUser3281

Guest
Ja mam frontu na 5-6 hod dle vyrobny, coz staci. Ale jo pres noc asi jednu dve jednotky ztratim.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
stratégové na 3* jsou brutální :) mám 4 zbrojnice, kavárnu a 2 hnízda, stejně to na orky nestačí. problém není sídlo a dílny, ale spíš cesty a divy na konci robotů. protože člověk prostě žádné orky do zásoby nevyrobí.

ale když ty stratégy necpete všude, ale jen na konkrétní střety, kde zázáří, netřeba jich mít do zásoby 100 oddílů. oni skoro neumírají, takže spotřeba je malá :)
 

Lovec Krys

Legenda
@CorwinOfAmber Já je ani moc nevyrábím, na to mám kulturní hybridy (zatím 3, možná ještě časem přistavím, ale brzo budu dělat škatule hejbejte se po dokončení výzkumu (cca 2 týdny (díky ohniváku za požehnání))).
 

DeletedUser3281

Guest
No tak vyrábím orků jen na 1,9 jednotek denně, to je myslím bída abych to utáhl. Mě se moc zbrojnice stavět nechce, dávají totiž nula nula nic výrobní kapacity na to kolik lidí a místa to žere, to možná radši nacraftit více těch budov na generování orků, možná se to i na dílen více vyplatí, to jsem nepočítal.
 

DeletedUser2185

Guest
@Corwin22 Zbrojnice neposiluje vyrobu. Jen navysuje rozsah vycviku. Aktualne u me pres 28h vyroba army. Takze staci pustit jednou za den. Zacne byt zajimava v kombinaci s divem pyramida ocisteni. Na lvl 21 dava za vyzvednute orky x 150% random zivouciho zbozi. Coz pri mych 8 zbrojnicich dava uz zajimava cisla. Stejne to funguje i pri vyzvedavani orku z kovarny. A da ti 13529 exp na lvl 33 jen jen za 3973 lidi. Prachovka ti da sice 17222 exp, ale chce 13057 lidi. Hnizda vyrabi te army tak strasne malo, ze me to prijde plytvani mistem.
 

DeletedUser4530

Guest
Špatně jsem se vyjádřil. Ty jsi to napsal přesně.
Jo to je důvod, proč hnízda nechci.
 

Angedev

Velmistr písma
Žádný konkrétní způsob zatím není daný. Artefakty sice mají být k získání, ale jen velmi výjimečně, tak uvidíme, jak často tu šanci dostaneme :) Zatím byl jednou ve výzvě...
 
Nahoru