• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

DeletedUser4336

Guest
Já teda fénixe zatím postaveného nemám, vlastně jsem ještě ani nezískal jediný artefakt, ale zrovna tohle se někde už řešilo, a myslím si, že to tak hrozné není, když vezmu v potaz, že hráči co hrají turnaje mají nastřádáno několik tisíc relikvií, a když ne, tak nad tisíc určitě.
 

DeletedUser2988

Guest
prosim, neni nekde prehledne soupis vsech dennich odmen tak, jak jdou za sebou vcetne bonusu? klidne i v AJ. dekuji
 

DeletedUser2988

Guest
nejak si stale nemůžu zvyknout na to, jak je to tu změněné a pořád klikam a hledám... diky vsem za odkaz
 

DeletedUser4336

Guest
Já též ne, doporučoval bych aspoň vždy na začátek každé diskuse o nějaké události vsadit odkaz na zanoření zde na fóru na informace o odměnách, úkolech, atp.
 

DeletedUser4336

Guest
Jistě, ještě by to mohl zaheslovat a heslo by bylo jako výhra v nějaké soutěži, aby bylo oč bojovat. Tak důvod proč to hledat právě zde byl, že to bylo v přátelštějším prostředí, než to hledat jinde. Pokud se to bere jako rozmazlenost z minulosti a má být méně přívětivé, pak není důvod to hledat zde, když si to každý může najít na jiných fanouškovských stránkách nebo "vysledovat" někde na betě.

Jinak co ale musím pochválit je styl úkolů v této události, to je příjemná změna. Jsem sice dost na začátku, ale konečně odpadají zničující posloupnosti, které některé hráče (téměř bez místa nebo bez množství provincií) zcela zdevastují nebo jim to znemožní pokračovat, což způsobovalo, že to ani někdo nechtěl hrát.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
iDavis si zaslouží naši vděčnost za to co dělá. Bez něj bychom byli víte kde :)
A že dělá zvlášť sekci pro Události a také Budovy, je skvělé. Když to dával jen do diskuse - zprávy z Bety - tak pro množství příspěvků to bylo nepřehledné. Takhle mám v prohlížeči uložený odkaz na eventy a je to pohoda. A mám ho i na webu našeho společenství Sci-fi.
iDavis je nejlepší!
 

Vicky1177

Mistr slova
@Pauleo Ještě jedna událost v "tomto stylu" a začnu je ignorovat... Od drobných nedostatků typu chybných nebo nekompletních popisů úkolů, přes opakování jen několika úkonů (nápoje/jednoduché nástroje/VB/pokročilé nástroje) dokola, zbytečně moc úkolů s relikviemi, pokaždé s větším počtem (nic nežere zásoby / jednotky víc než tyhle úkoly, obzvláště když vám včera skončil turnaj a dnes dojdete k po čtvrté opakovanému seber relikvie a hned 15...) až po totální demotivaci v denních odměnách, kde jsou stejné budovy z prvního Fénixe, jen posílené... A že se musí člověk proklikat přes nevím kolik truhel ke směšné "hlavní odměně" typu rozvážková knihovna, aby se konečně dostal k předmětu události - Fénixovým relikviím, to už je bez komentáře. A ti tak hypovaní Fénixové, kteří jsou vypuštěni na ostré servery s chybami? Beta je od čeho?
Jak byl Karneval skvělý, tak je tahle událost bez urážky mizerná. Hraju Elvenar už několik let, ale toto... :rolleyes:
 

DeletedUser4336

Guest
Vicky1177 >> No já myslel styl úkolů, ne postupné odkrývání pořadí odměn. K poslednímu stylu točení beden jsem byl napřed skeptický, ale naposled na Karnevalu jsem dopadl vlastně celkem dobře. To že se úkoly opakují mi nevadí, malé výroby jsou hned hotové. Mě štvaly úkoly typu vybojuj 20 provincií a hned nato získej 20 relikvií (v době kdy nebyl turnaj), takže jakoby tam bylo vykup draze 40 provincií, to je devast. Hraju styl hry, kdy je draze vykupuji, a nechávat si nějaké lehčí půl roku dopředu, to nedělám, musím jet na místo. Stejně tak postupná výroba až po denní znamenala u mě v některých kapitolách totéž jako stop na dva dny. Tady je aspoň kolikrát nějaká volba jak některé nešťastné úkoly obejít za jinou cenu. Odměny z události moc neřeším, např. denní odměny jsou např. zde skoro samé hybridy a nebo pár bodů many, takže to zkusím až budou zesíky, možná si ještě vytočím nějaké zásoby, zesilovače nebo VB do divů z beden, to se vždycky hodí.

Co se týče předchozí debaty, proti iDavisovi jsem nenapsal ani slovo a myslím, že uznání mu patří, jen nesdílím jeho názor a ostatních s jednoduchostí a teorii o snaze zamaskovat byť jen zdejší odkaz na místo, kde se sekce tomu věnující nachází, tohle maskování prostě nesdílím a radši si informace najdu jinde.
 

Ludi

Veterán
iDavis nic nemaskuje: - Forum - Návody a strategie hráčů - tam jsou návody na eventy a budovy. Logické. Je to pořád na stejném místě, hledání je snadné. Jednodušší už to být nemůže.
 

DeletedUser4336

Guest
iDavis psal o jednoduchosti, s maskováním souhlasí jiní (co nejmíň upozorňovat (na diskusi, která se tomu jinak přímo věnuje)). Zda je to stále na stejném místě nevím, já na tom místě dřív nebyl. Já iDavisovu práci viděl poprvé ve formě spoilerů na začátku diskuse, která se věnuje konkrétní události (a stejně tak první věc co vždy spatřím je opět tato diskuse týkající se konkrétní události, je to diskuse, kterou vytvoří někdo z "pověřených lidí" Elvenaru).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Mě by úplně bohatě stačit, kdyby iDavis dělal pouze překlad/soupis české/slovenské verze úkolů, protože patlat se s budovami, mi přijde prostě značně kontraproduktivní, když jsou na gems již graficky znázorněny, takové nošení dříví do lesa ovšem když to má jako koníček, pro mě za mě. Hru ale hraji v češtině, tzn ten TXT seznam úkolů velmi oceňuji, protože je to pak přehlednější a pohodlnější, než si překládat pro účely hry nebo spolku seznam z gems. Ovšem zbytek s díky nevyužívám.
 

Vicky1177

Mistr slova
@Pauleo Ale vůbec nejde o iDavise... K odpovědi mě popíchla tahle věta: Jinak co ale musím pochválit je styl úkolů v této události , protože u mne postupně narůstalo znechucení nad mizerně zpracovaným eventem už od začátku. Když se sloučily dvě věci a to, že a) je za takovou odbytou práci někdo vůbec chce chválit (nic osobního, každého věc) b) úkol 86 - 15 relikvií den po turnaji a v craftingu 2x za sebou mizerná bižutérie (jindy tam jsou relikvie třeba dvakrát) a to nemluvě o tom, že bude ještě 98 - 18 relikvií..., tak to už muselo ven. Náklady na úkol enormní, výsledek mizivý... A to už skoro do fóra nepřispívám ani nehlásím chybky a chyby, protože tady se drží "když nemůžeš pochválit, tak mlč" jinak se maže, napomíná, vyzývá k "sebereflexi" :rolleyes::rolleyes:...
 

DeletedUser3281

Guest
relikvie z craftingu? jako vážně by jsi craftil relikvie? to je podle mě zcela mimo rozum :D Lepší vykoupit provincie, to není nic proti ničemu když není turnaj :)
 

redking123

Pokročilý žák
Jestlize pruzkum provincie trva 38 hodin, tak to stoji dost urychlovacu (pokud ty provincie nemas v zasobe, coz ja jsem nemel). V crafteni je to o stesti aby ty relikvie vubec padly. Pak je to 5 relikvii za 3 hodiny. Me padly 2x, takze za 6 hodin 10 relikvii. To mi teda prijde vyrazne lepsi nez ty provincie. A ostatne v crafteni vetsinu casu stejne neni co vyrabet - obvykle kouknu a zjistim, ze mam kouknout za dalsich 8 hodin ;-).
Pokud tu provincii mas tak neni co resit, ale kdyz nemas, tak je to crafteni vyrazne vyhodnejsi. A taky se da pockat do uterka na zahajeni turnaje ;-)
Jo a jinak jsem si taky vzdycky myslel, ze je nesmysl craftit relikvie. Jenze kdyz mi jich 10 chybelo a ja nechtel cekat...
 

Lovec Krys

Legenda
@redking123 Provincie je potřeba mít v zásobě. Prostě je chvilku nebudeš vykupovat a místo toho je vykoupíš při eventu. Při 100+ rozšířeních je celkem fuk, zda je získáš o nějaký ten týden dříve nebo později.
Já jich mám v zásobě ještě 11 a to mi výzkum trvá přes 50 hodin.
Na druhou stranu stejně mi zbývají už jen 3 rozšíření z provincií, tak je to jedno.
 

Vicky1177

Mistr slova
relikvie z craftingu? jako vážně by jsi craftil relikvie? to je podle mě zcela mimo rozum :D Lepší vykoupit provincie, to není nic proti ničemu když není turnaj :)

To není zase až tak "proti rozumu", když mám spoustu bižutérie ke craftění a poměrně dost činidel. Jsem si chtěla ulehčit práci tím, že si jednou vyberu pět reli z craftingu... ;) Provincií mám v zásobě dost (odhadem nejmíň stejně jako Lovec Krys a průzkum mi trvá 70 hodin), jen mám docela díru po předchozích sbíráních jak ve skladištích, tak v armádách, i když docela dost obchoduju.

A taky je velikonoční volno, kdoví jak na tom budu s časem po zbytek týdne...
 

DeletedUser4336

Guest
Vicky1177 >> Tobě bylo určeno jen to co bylo nahoře, ale musel jsem to napsat do jednoho, protože by to stejně některý z hlavních moderátorů spojil do jednoho :). Jinak já se vyjadřoval spíš ke krátkým výrobám a kombinacím, s kterými jsem se zatím setkal, to mi vyhovuje, pokud jsou tam dál nějaké záludnosti s relikviemi, s nimi samozřejmě nesouhlasím. A relikvie nevycházely ani na turnaje v minulých událostech, to si pamatuji moc dobře, ale ono taky jde o to jak kdo rychle řeší úkoly, já jsem vždy ten nejpomalejší z celého Elvenaru. Na druhou stranu, ono se stejně nejde zavděčit všem, kdybych držel provincie několik měsíců dopředu a přišel tak o místo z nich, tak by mi některé úkoly nečinily problémy. Kdybych zvolil jinou strategii ve výzkumu, tak stejně tak. To že odměny nejsou lákavé, to je věc druhá, pro lidi co jsou třeba na začátku hry být můžou.

ExplorerFfff >> Máš pravdu, na druhou stranu, úkoly byly přesně to, kvůli čemu jsem sem moc nechodil, protože ty vždy obstaral někdo ze společenství, takže si je stačilo třeba nakopírovat do texťáku na plochu (a nevadí mi ani tak v angličtině, sic anglicky vůbec neumím, ale tohle většinou pochytím, navíc ono i v češtině to někdy není žádná výhra (třeba získej jeden předmět s kouzlem = jedno kouzlo, do poslední chvíle jsem doufal, že jde jen o trochu nešťastný název), navíc já nikdy moc na to plánování nebyl, jak jsem tu již někde psal, že často podceňuji přípravu. Naopak mě vždy zajímaly právě hlavně denní odměny, protože jsem chtěl dopředu vědět, zda se vyplatí počkat na nějaké lepší odměny a nebo třeba jít po zesilovačích, ovšem ty se opravdu dají získat nejlépe ze zmiňovaných stránek.
 
Nahoru