• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

Saux

Znalec fóra
Omlouvám se všem přispěvatelům, ale já to prostě nestíhám všechno přečíst :)
Proto krátká a stručná otázka (na kterou očekávám krátkou a stručnou odpověď :))
Má vůbec cenu nějakého Fénixe stavět (a pokud ano, tak jakého)?
 

DeletedUser4336

Guest
A má cenu stavět nějakého ptáka, když mám zatím jen tři artefakty, resp. čtvrtý je teprve na dosah, a další nevím zda vůbec stihnu získat?
 

DeletedUser4680

Guest
nevím za mne asi ne, počkal by jsem co se bude dít dále, ale 5 - 6 se myslím dá zvládnout ještě je dost času
 

DeletedUser3281

Guest
Já osobně stavěl ohnivého a to jen proto, že ho dostanu na 9 level, zbylé dva ptáky bych nestavěl ani kdybych je dostal na 10 level, to je můj názor, nevydělají si na sebe prostě :)
 

DeletedUser4336

Guest
No já ještě něco nahraju, to jo, myslím že těch 5 by se u mě možná dalo, ale víc asi těžko. A hlavně malé kuře přece nepotřebuje tolik místa, bych udělal 1. level 1x1 a 10. level 10x10 místa. Velký pták se navíc už nehne z místa, takže víc jak 6. level by už nešel nikdy z města odstanit :).
 

Lovec Krys

Legenda
@Pauleo To místo jsem trošku nepochopil. Všichni ptáci jsou na všech úrovních 4x4.
Pokud bojujete v turnaji, má smysl postavit ohniváka. Ostatní se díky výpočtu ze základu nevyplatí (nebo jen v extrémně nestandardních případech).
 

DeletedUser3281

Guest
S tou velikostí by to bylo k ničemu při tom, jak málo to dává :D A jinak já furt doufám, že třeba další rok přidají dalších 10 levelů :) Jinak mi to přijde takový celkově bídný co do udržitelnosti.
 

iDavis

Legenda
@ExplorerFfff pravdepodobnejší scenár je skôr pridanie nových zvierat, s levelovaním zase od 1. ;) My budeme môcť byť radi, ak sa aspoň nejaký artefakt niekde po udalosti ešte objaví.
 

DeletedUser4336

Guest
No to je právě to, já např. pro kuře na 4. levelu nepotřebuju tolik místa co vy pro dospělého Felixe na 10. levelu :), aby to mělo aspoň nějaký smysl stavět i nevytuněné. Jinak když už rozjeli tuto mechaniku ptáků ve hře, tak to mě taky přesně napadlo, že jindy budou zase jiné budovy za jiné artefakty. Stejně tak pokud taková doba nastane, dost pochybuji že se ještě nějaké artefakty do předchozích objeví, pokud teda nebudou univerzální, leda v obchodu za brilianty. To je jak setovky z událostí, taky už je později nenabízí, i když je fakt, že dřív došlo k jejich postupnému zbourání, teď je naložení ovlivněno možností rekonstruovat.
 

DeletedUser3281

Guest
No zatím budova zabírá 4x4 pro všechny i pro tebe, což si myslím, že je správně, protože ty měnící se budovy jsou na prd :D A zadruhé, já bych to nestavěl na 4 levelu ani omylem, fakt si myslím, že se to skrz místo moc nevyplatí, jo kdyby to mělo 2x2 tak dejme tomu, ale nemá tzn stavět to mělo smysl díky 9 a 10 levelu. :D

A to že budou další ptáci nebo co vůbec je ta horší varianta, protože ono to město není nafukovací, ale je to o důvod víc, neplatit za to a prostě to nechat na tom levelu který všichni získáme, tedy 8 a většina 9. Prostě děj se vůle boží :)
 

papap

Mistr slova
Já jsem postavil ptáka ohniváka (asi jediný,který má cenu stavět) ,ještě mi chybí pět pírek a budu ho zvyšovat na devátou úroveň,což jsem chtěl hlavně kvůli bonusu na portál a ostatní jsou taky skvělé,takže já jsem spokojen. :)
 

aikomi

Mistr slova
Sutdna přání, zisk 20x z truhel, nepočítám ty 2 co dostaneme jako hlavní odměnu,při naplnění peříček. Útrata 5100 esencí. Jsem spokojená. A ještě nemám splněné všechny úkoly, takže ještě nějaké esence budou. Ze začátku mi studny nechtěly padat. Brala jsem ty nejlevnější a někdy jsem sáhla po 46 či 49 esenci. Záleželo co jsem měla na výběr a padala to i různě.....
 

Angedev

Velmistr písma
Tak to jsi na tom lépe, já mám 18 Studen na 6100 esencí :D Ale i tak jsem spokojená :) Dělám si kompletní statistiku, na konci zveřejním :)
 

aikomi

Mistr slova
@Angedev No kdybych měla dělat statistiku, tak se z toho zblázním :)Takovou dobu, co jsem točila ty truhly jsem myslela že z toho vykvetu :D
 

aikomi

Mistr slova
@donutka Tak to jsi měla obrovské štěstí, že jsi jich tolik získala. To mne asi tak prvních 30-40 otočení nic nepadlo... Ale jinak jsem spokojená. to co jsem chtěla získat jsem dostala. I to Fialové vejce fénixe, získala jsem jich 3 a to jsem točila max 7x
 

DeletedUser2988

Guest
ja jsem tocila bedny za 82,kdyz nebyly, tak za 46 a kdyz tyhle nebyly, tak ty 18 a 20 a da se rict, ze kazde 2-3. zatoceni mi padla studna :) pritel to mel horsi, ten mel z 2500 esenci 10 studen (co klikal nevim, ale odhaduji ze slise ty nejmensi bedny) a ja na mensim uctu jsem mela z 900 esenci 6 studen... :)
 

aikomi

Mistr slova
No já teda zkoušela tu vetší za 82 asi tak 3x a nic mi z toho nespadlo. Brala jsem i za 46 a 49. A tam se mi stalo, že mi i studna spadla. Hlavně jsem chtěla Artefakt fénixe a to při točení větších truhel bych řekla,že nejsou tak výhodne(myslím 82)....
 

DeletedUser2988

Guest
zase u tech 82 pada zpet 200 esenci docela pekne, no každopádně je to otazka priorit, ja chtela urychlovace a hlavne studny, tak jsem jela timto smerem, fenixe ani stavet nebudu, zatopim s nim v kamnech akademie :)
 
Nahoru