• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

DeletedUser4336

Guest
Jenže zlaťák zvyšuje dle popisu jen standardní bonusové zboží, kdežto horské sídlo zvyšuje dle popisu produkci všech tří posílených zboží. Takže na to, aby mi zlaťák přidal jen první kategorii bonusové surky, jsem ho jednoznačně zavrhl, s těma vážně problém nemám.
 

DeletedUser3281

Guest
Já myslím, že tím standardní myslí pouze neživoucní, mi neříkejte, že to fakt zvyšuje jen T1? To je totální ulet potom :D Pak je u mě cvok co ho staví :D
 

DeletedUser4336

Guest
No to netuším, já ještě živoucí nemám, tak mě to ani nenapadlo. Ale možná máš pravdu, protože název pro první surky je (jak jsem se teď díval) základní, pak je vzácné a pak magické, proto jsem ho hned rovnou přeskočil, v tom případě se omlovám za zmatky :).
 

DeletedUser1532

Guest
Tento Fénix zvyšuje produkci všech tří typů bonusových surovin, a to řádově o stovky kusů v rámci běžné produkce s tím, že budete muset investovat 16 polí do Fénixe a složitě (a draze!) zajistit jeho krmení, pak si pohlídáte dvě podpory denně v rámci okna 3,5 hodiny (patrně tu noční 9 hod a pak tu následující) a nakonec máte "vejvar", který Vás každopádně OMRÁČÍ.

Pokud chcete mít zvýšení produkce, pak je nejlepší variantou synergie nová manufaktura a běžná Magická výroba, za tohle ručím.

P.S. Budova je to fakt hezká, ale tím to fakt končí.
P.P.S. Kdyby byl efekt na aspoň 1 den, jako u Ohniváka (má 24 hodin efektu a není aktuálně asi co řešit), stálo by to "možná" za úvahu, jinak Vám budou patrně chybět co chvíli jak krmení, tak i dobrá nálada. :)

Nevylučuji, že dojde ke změně, ale aktuálně je to k ničemu, stejně, jako produkční bráška.
 

aikomi

Mistr slova
Tak dneska jsem skočila po denní odměně a získala jsem ji 2x na 3 pokusy. To bylo slušné. Pak jsem chtěla ještě jednu, ale to se mi pak povedlo až na 7 pokus. Ale jinak jsem spokojená. V inventáři mám hafo budov... Event byl celkem rychle hotový, ale jak přidali posledních 20 úkolů, tak na tom jsem se zasekla. Doufám, že brzy zbourám konstrukty,abych nějak s úkoly pohnula.;)
 

ElfNostradamus

Veterán
Vzhledem k tomu, že hlavní ceny nenabízejí jiné odměny a viditelně Inno pojede na ptáky /a bude na tom postaven min. další jeden Event či i více/, tak dám všechny postupně na level 10 a pak to již není zanedbatelné a hlavně nic to nežere! a jen se sklízí /kromě místa jasné a nemusím ani krmit/....Fénixe určitě 1. Ohnivý 3230 lidu, 4250 Kultury + / 50% na turnaje k boji - zde jistě krmit, 2 úlomky, 1x 5% na portál, 704k mincí a 140k kladiv/ ...pak tedy 2. Bouřný cca 3000 lidí a 4760 Kultury + / 704k mincí, 140k kladiva, 23250mana, 2VB/ ...a pak někdy 3. Zlatý 2686 lidu a 5440 Kultury + / 17 600k mramoru, oceli i prken a 704k mincí/.....já tedy postavil všechny, žel někdo musí být průkopník :) , jinak bych 3. zatím nestavěl...ale bourat ho nechci, protože jeden neví co přijde a kam se to vyvine.....asi tak, navíc opravdu pěkně vypadají :) Hezký den.
 

iDavis

Legenda
Ja zatiaľ šetrím všetku esenciu od začiatku a čakám na studne. Dnes sa objavili na bete druhýkrát, čo ma teší, pretože inak by som dovtedy všetky úlohy (vrátane novo pridaných) splniť nestihol. A prísť o šance získať studne, to by bola proste škoda. :) Z fénixov plánujem postaviť iba ohnivého ktorého vylepším ako vylepším, keďže ma zaujímajú iba denné ceny, prispôsobím tomu výber truhiel, tj. artefaktov zrovna nejak veľa asi nebude.
 

DeletedUser3281

Guest
No já už ty nové mám hotové, už jen za cca 4 dny ty dva průzkumy, a pak v dalším turnaji 18 relikvii a je hotovo i papírově, ale prakticky už hotovo je a použil jsem jen 8h a 5h urychlovač, protože se mi nechtělo čekat, ovšem jak jsem psal nic to neřeší, protože zase budu čekat na jiné věci, prostě jen jsem díky tomu mohl odklikat o den dřív ukoly a kdybych je odklikal zítra, nic se nestane tzn prostě urychlovač fakt nijak nepomohl :D
 

Sycorax

Učedník
Nové úkoly ještě plním. Ohniváka mám postaveného a doufám, že ho vylevluji, co nejvíce. Půlku esencí ještě šetřím na kult nebo studnu.Uvidíme. Většinou jedu na bedny s esencemi. Denní cena buď vyjde nebo ne.
 

DeletedUser5729

Guest
Event plni dlouhodobe ocekavani-aspon se neco deje.Inno opet nezklamalo-zumpa styl.Nekteri zde diskutujici take splnily sve normy-ANO vime ze jste nejlepsi matematici a strategove na planete,ale uz neni potreba to dokola zverejnovat-zavani to diagnozou.IDAVISOVI obrovsky respekt za bezzistny support!A NAM vsem hracum pro radost preji dal jen RADOST ze hry pro relax
 

DeletedUser5808

Guest
vážení,ted jsem dala na plochu dnes získané FIALOVÉ VEJCE FENIXE,kuturní budova ukazuje +640 obyvatel a +2400 kultury,místo toho mi naskočilo 240 obyvatel,bohužel kolik kultury jsem nepostřehla,potřebovala jsem hlavně obyvatele proto to zděšení,že to neodpovídá:(

mohl by mi to někdo z elvenar teamu vysvětlit?
 

DeletedUser2455

Guest
Otázka, možná už to tu někde peběhlo, ale nezaregitroval. Bude možné Orla-na vylepšení vykraftit nebo budovu vylepšit KR??
 

DeletedUser3281

Guest
@waneska1 toho se neboj, určitě ti to započte správně, ono tuhle chybu že to nahoře ukáže nesmysl to dělá i mě, ale zapisuje to správně počet co má :) zkus tu hru restartovat
 

DeletedUser3281

Guest
@waneska1 tak asi na podporu napiš, ono 240 je divné protože to žádný level nedává, jestli to tam píše tak to je asi chyba, já jí dnes stavěl taky a normálně funguje :/

@Sycorax On se ptal na artefakty, a ty podle všeho budou jen v rámci eventů, pravděpodobně po jednom či jen v hlavních cenách někdy.Možná v rámci výzvy či DS. Také se chystá dle spoilerů něco jako DS hádám tak třeba tam.
 

DeletedUser3079

Guest
Chci se zeptat, budou na konci soutěže opět nějaké bonusy?

Pírka na koupení nebo přímo Artefakty na Fénixe?

Děkuji :)
 

Silversnake

Mistr slova
Rozhodně nejsou úkoly vyvážené, nevím proč nemá (nebo snad má?) úkol 133 alternativu. 2 provincie zkoumám 166 hodin !!! Jak k tomu přijdu na rozdíl od hráčů na nízkých levelech, kteří to vyzkoumají za 1/3 času????
 

DeletedUser1532

Guest
@Sycorax : "Ano "budovu" Ohnivého Fénix či jiný- jde KR vylepšit."

Pokud máš tu informaci ověřenu, pak aktuální příděl Artefaktů Fénixe v tomto Eventu bude mít pokračování nejspíš zase až za rok a do té doby bude možné tři budovy Fénixe rozšiřovat jen pomocí KR (rozčarovaných Plánků), což by ale byla moc dobrá zpráva. A bylo by to též logické, protože jsou to v základu hybridy o/k. A nějakou šanci na jejich rozšíření nám dát musí, jinak to nedává celé smysl...

P.S. Tradiční Fénixovy Eventy jsou do budoucna (jednou ročně) jisté, vztahuje se k nim velké množství už tradičních budov a Tvůrci by (pokud to půjde přes KR) asi neměli důvod nám Artefakty Fénixe pouštět i v jiných tradičních Eventech a Dobrodružstvích (i když kdo ví), a už vůbec ne v Řemeslné výrobě.

Ergo: Rozšíření přes Královskou rekonstrukci by bylo dokonalou zprávou a patrně by tím o něco málo vzrostla cena, kromě Ohnivého, i těch dvou podporujících produkci, neříkám, že pro všechny hráče zde, ale vzrostla.

A mít pak Ohnivého Fénixe na 10. levelu (prakticky ihned) by byla hračka pro všechny, kteří hrají ve funkčních týmech, které dávají 10. truhlu pravidelně, taky by to byla logická odměna ve formě ulehčení (stále složitějšího a ztrátovějšího boje) za jejich snažení v turnajích. I tohle by pak bylo logické...
 
Nahoru