• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

aikomi

Mistr slova
Při mém štěstí by mi padali jen samé zlaťáky :DMne asi za celou tu dobu točení padlo jen 2x esence myslim za 20 a snad za 50.
Ale tak či onak jsme obě spokojené a to je to hlavní ;)
 

DeletedUser2988

Guest
tak jsem mela stastny den :) ale je fakt, ze mi padly i parkrat mince, ale i z tech mam radost, protoze je rozcaruju :D
 

DeletedUser2449

Guest
Na jednom světě 4 studny z cca 1100 esencí a na druhém světě jen tři z cca 1700 esenci. Napsat co je to nemohu byl bych vulgární. Slušně řečeno je to zlodějna. Generátor náhodných čísel nastaven tak aby to moc nedávalo.
Ale to neva stejně na ně nemám ani místo na tom druhém světě, takže postavit je budu moci až eventu.
 

voyager-1

Velmistr písma
tak jsem si taky jednou,poprvý, zahrál na ty studně protože přes léto budu mít místo. Padlo jich na každým světě po patnácti. Ta fialová truhla je tentokrát u mě prokletá. Ještě ani jednou těch 200 esencí, samý mince :( Trochu se začínám obávat jestli dám devátý level fenixe.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak ono je to opravdu občas prokleté. Jeden den mi denní odměna padla 10x, jinak k tomu ještě halda zesíků a VB, jiný den se stejnou strategií jen jednou, jinak převaha mincí a kladívek těch nejnižších kategorií. Jinak studny mě už asi dva věky leží v garáži, už jich tam mám 3+1, takže další opravdu nepotřebuji, místo prostě není, a formát 3x3 je navíc takový nic moc, nikdy se nikam pořádně nevleze.
 

DeletedUser6138

Guest
Dnes protočení 320pírek a 6xstudna,všechny točení bedny 18-36pírek.Ptáček ohniváček na lvl 8 a poslední úkol předemnou.Za mně spokojenost eventová
 

Přílohy

  • IMG_20190429_181113.jpg
    IMG_20190429_181113.jpg
    247,2 KB · Zobrazení: 64

iDavis

Legenda
Zisk 25 studní a 7 artefaktov z pretočených 5300 esencií. Nemám ešte hotovú väčšinu nových úloh, takže počítam, že dokým sa studňa objaví znova, budem mať ešte dodatočných približne 1500 esencií.
Artefaktov som získal viac než som čakal a vidím to tak, že napriek váhaniu, či vôbec ohnivého fénixa postaviť, ho postavím (na level 9 pôjde určite, pri veľkom šťastí by sa mohol podariť aj 10, ale s tým nepočítam). A keďže sa mi akosi zopakoval scenár z minula, kedy som pri architektovaní mesta do novej rasy nezapočítal stavbu plánovanej eventovej budovy, urobím to asi tak, že pôjde namiesto tajomnej knihovny. Veľkosťou sú rovnakí a knihovnu mám aj tak len kvôli zásobám, ktorých obrovský nedostatok som mal ešte kedysi v čarodejníkoch, ale ten mi už teraz celkom pekne riešia kouzelné dielne.
 

DeletedUser2988

Guest
Tak dnesni toceni cca 2600 (ted jsem dodelala jeste par ukolu) a mam 17 studen a jeste me ceka studna za pirka... to asi tri mesice nebudu delat rasu a budu sklízet studny :D
 

DeletedUser4336

Guest
donutka >> Už nikdy si nebudeš mít co přát, všechno budeš mít splněno. A briliantů na tři zadele :).
 

iDavis

Legenda
@ExplorerFfff v mojom prípade, keďže na rozšírenia nekupujem diamanty, je to vôbec jediná možnosť, ako ich získať. A tie mi, narozdiel od urýchlovačov, rôznych produkčných budov a pod. zostanú nastálo, čo má pre mňa omnoho väčší efekt než ísť po čomkoľvek inom, čo táto udalosť ponúka.
 

voyager-1

Velmistr písma
spoluhráčka ze studní, při myslím podzimním eventu, získala kolem 12k diamantů, to už není zanedbatelný, tak jsem si řekl že to musím taky jednou zkusit. A nevím proč bych měl mít ve městě tři měsíce prázdnou plochu.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
No myslím že v karnevalu se set dal bez problémů naskládat, takže double dny člověk oželel. V tomhle eventu ovšem podle mně být mohli.
 

Sycorax

Učedník
Event mi sedl. Zastihl mě na začátku trpaslíků a měla jsem dostatek volného místa na 1 levlové stavby. Úkoly se plnily rychle. Můj Ohnivák je už na 9 -tém levlu. Esence stále zbývají a hra nekončí, takže kdo ví, možná bude i 10. Jsem spokojená, mám v inventáři zásobu hybridů (kult Fénixe a fialové vejce) a studánek víc než mohu postavit. Přidané úkoly mě pomohly a oceňuji jejich zařazení, i když jsem si musela dílničky a mramorárny lv1 zas dostavět.
 

DeletedUser3281

Guest
@iDavis Tak jestli věříš, že se ti čas a místo vyplatí, tak pak ano, já si to počítal dle toho co padá ze studen ostatním a mě dřív (ze dvou studen kdysi jen 4x a 3x 10 dia), zprůměroval to a vyšlo mi, že se mi to nevyplatí z pohledu 3 měsíce plného města studen, tedy pokud přijde event = větší časová náročnost na jeho dokončení, když si pak ten čas proměním na práci, tak za něj mám určitý obnos peněz, pokud pak ten obnos investuji do dia v rámci akce +100%, získám N dia a pokud není zaručená šance na to, získat stejně nebo více ze studen (ted jsem to postavil zase a padá zase odpad) tak je pro mě jednodušší, nestresovat se u hry pravidelným sběrem po 12 hod ale prostě si na dvě hodiny sednout k práci a ty peníze na stejné množství dia si vydělat :) Jsem tedy zvědavý kolik dia mi padne z těch dvou, co jsem postavil aby mi nesmrděli v inventáři ale jak nebude místo, letí to oknem :) Budeš si vést pak nějakou statistiku? Kolik ti to hodilo dia na čtvereček zabrané plochy a počet studen?

@donutka myslím si, že jsem do té hry investoval méně, jak ty, protože čas jsou peníze a já si svůj čas spočítat umím dobře, kdy se mi ještě "vyplatí hrát" a kdy už mi to za ty ztracené peníze nedává žádný lepší pocit, ale jestli tvůj čas je mnohem méně placený tak je jasný, že by se ti studna vyplatila i kdyby ti dala za 3 měsíce 100 dia, což je za ty kvanta klikání/hlidání "ušetřených" 7 Kč :) mě tech mých 14 pozemků za dia stálo totiž 4,5 hodiny mé práce a mám za to násobně větší užitek, už několik ras.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru