• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvenarové

Deleted User - 513035

Guest
to ElfNostradamus

...aj ja som zbural bludisko, mal som ho len na lv.3, tak to ani vekmi nebolelo. Ja mam viac miesta ako ty a tak idem 8 akademii a 5 atelierov momentalne. Potom to vymenim za tovaren, resp. statek. Ale taktika je podobna, dostat sa cez 13 technologiu a potom uz len portalove bonusy, resp. ja plnim aj ulohy, takze postavim aj jeden trezor a dam ho na lv.2. Po rase vratim do mesta budovy co som teleportoval a vylepsim vsetky ostatne...
 

Ludi

Veterán
Po určitém váhání jsem i já dnes ráno vymazala Bludiště. Trochu to bolelo, ale to se časem zahojí. Každopádně Bludiště je nejhnusnější budova celého Elvenaru, takže už mi to tam nehyzdí :D.
 

nataly111

Velmistr písma
Prealiena To je věc názoru, pro mě je nejlepší Opatství. Asi je to tím že kouzlím každý den a mana přibývá. Rozhodně bych nenutila nikoho jakýkoliv div bourat. Každý zná své městečko a ví co jeho elfíci potřebují.

A k těm obtížným provinciím, souhlasím že je to teď těžší :(. Zrovna já sem typ hráče, co věčně dostává do tlamičky v bojích.
 

voyager-1

Velmistr písma
taky jsem bludiště nikdy neměl a nikdy mi nescházelo, mám denní produkci přes 300k ze setů a těch 10% se ztratí.
 

Lovec Krys

Legenda
Tak mám postavenou továrnu - ta výroba je fakt luxusní, ještě že o 2 sloupce dál už jde použít portálová požehnání. Než vyrábět celý ten jejich proces až po finální výrobu, to už by asi bylo rychlejší projet 3x po sobě orky bez portálových požehnání.
Mám takový neblahý pocit, že lidi bez většího množství portálových požehnání budou ve velkém pokušení tohle prostě vzdát.
 

Deleted User - 513035

Guest
...ja som postavil 6 atelierov a stale mam 8 akademii, zajtra budem mat vyskumanu tovaren (caka ma este statek) a dnes dam konecne 10000 soch a mozem vyrabat obrazy dam ich 1200 za 7 hodin, cize za den 3600. O tri dni zburam atelieri a postavim tovarne a ide sa vyrabat konstrukce a planky. Idem bez casovacov, tie setrim na eventy. Esteze som si vytvoril dostatok miesta pomocov teleportov...

...portalovych bonusov mam dostatok, takze zvysok sa pojde uz len cez ne a bude sa cakat len na T4-6 suroviny, resp. VB...
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Portálových požehnání mám už teď dost na celý zbývající výzkum. A vyráběním osadnických produktů bych si jen zaplácával místo, které můžu využít jinak (např. na těch 50 studen v inventáři). Takhle musím ten měsíc - dva přežít než dodělám výzkum za meziprodukty a pak vše až na portál zbourat a dojet to na portálových požehnáních, pak mě bude brzdit jenom výroba prošlého zboží (kapitolu dodělám zhruba stejně, jen místo obludnosti zabírající hrozně moc polí tam bude jen portál 8x8).
 

voyager-1

Velmistr písma
to já si chci naopak kapitolu trochu zahrát a zaspon jednu pokladnici postavím, kdoví jestli to není rasa poslední.
 

Deleted User - 513035

Guest
...ja este budem mat jeden trezor na lv.2 kedze robim aj ulohy :) no neplanujem v nom ziadnu vyrobu a hned ako tu ulohu odkliknem, tak ho vymazem...
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Nemyslím si, že by to byla poslední rasa, ale předpokládám, že vymýšlení další (stejně jako vymýšlení, co dál s armádou, která je nyní plně vylepšena) může nějaký čas zabrat (i rekordní dobu), takže proto na nás hodili tak moc zpomalovací kapitolu.
Užít s jí nehodlám, pokud vůbec postavím trezor, tak jedině ze stejného důvodu jako citellus. Další možnost je, že se na to vykašlu a zase to odklikám v další kapitole, jako všechny úkoly od lesních elfů nahoru.

Pár rychlíků to stejně projde rychle (i když jim to bude tvrat déle než jen pár týdnů), no a pokud by ten výzkum chtěl někdo odklikat za diamanty, tak se dost prohne.
 

Deleted User - 513035

Guest
...tie ulohy su v pohode, urobil som vsetky aj u konstruktov a tie boli ovela tahsie, kedze to chcelo ovela viac miesta na osadnicke budovy. Tie casovace sa zidu na dalsi event (bez nich pri sucasnom style eventov nema zmysel event hrat) a aj 200 DIA sa pouzije na dalsiu magicku obytnu budovu...
 

Ludi

Veterán
Získat solidní množství kvalitních portálových bonusů bylo poslední dobou celkem snadné, takže mám pocit, že vývojáři mysleli na hráče, kteří se nechtějí příliš patlat s výrobou osadníků. Někdo to má rád, já už ne. Kdo si chce dlouhodobě zahrát, může, kdo má radši jiné aspekty hry, tak vše vyřeší portálovým bonusem.
Jen mě štve zhoršení turnaje, kdy i hráči v nižších kapitolách mají od prvního kola (myslím od 7. provincie) jako protivníky ropuchy a lovce. Myslím, že je to přehnané.
 

Silversnake

Mistr slova
Tak problémy s výměnou surovin pokračují... zatímco nabídka platiny je na 40-ti stránkách, tak měsíční kámen na 0 (nula) stránkách....
 

Lovec Krys

Legenda
@Silversnake To bude asi problémem, že suroviny pro výzkum jsou pro všechny stejné a velká skupina lidí je zaseknutá na stejném výzkumu.
Kdyby ten výzkum udělali dynamicky (tzn. nároky na výzkum by se lišily dle bonusů), tak by tento problém nebyl.
Časem se to trošku srovná, až se hráči trochu rozestřou a budou zaseknutí na různých surovinách.

Já ho zrovna potřebuju taky, ale naštěstí mám na něj bonus, takže mi stačí jen počkat. Pak už přejdu do sloupce s požadavky na T6, takže s ním budu moci i obchodovat.
 

iDavis

Legenda
Tak zatiaľ jediná možnosť ako sa k ním dostať sú odmeny zo skončenia turnaja (z provincií ani turnajových provincií sa získavať nedajú, keďže na to treba mať dané divy odomknuté). No a turnaj sa skončil od zavedenia novej kapitoly zatiaľ iba raz, takže to bola jediná príležitosť. Tie odmeny sú navyše pre celé spoločenstvo rovnaké, takže buď to nedostal zo spoločenstva nikto, alebo všetci (vzhľadom k počtu všetkých rún je väčšia šanca na to prvé).
 
Nahoru