• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvenarové

DeletedUser2455

Guest
Bismutu vyrobím hafo! Jen ho měním za lichvu 1-1 za samet a ikoust.
Stejně tak vykupuju jiné neprémiové T+ suroviny
 

Lovec Krys

Legenda
@Maxa Srandisto. Většina hráčů bude kvůli extrémním nárokům na T6 suroviny dělat kapitolu mnohem déle (3-6 měsíců, a ti, co nemají velkou zásobu portálových požehnání, tak ještě déle), takže na novou rasu si počkáš nejméně 8-12 měsíců.
 

voyager-1

Velmistr písma
na extrémní nároky na T6 si každej mohl postavit druhou T6. vyrábím denně 100-150 k bismutu tak to docela odsejpá. Čekám jen na VB, zbytek portálový bonusy.
 

DeletedUser2185

Guest
Nemyslim, ze je narocna. Byly tezsi kapitoly. Vyrabim na trech T6, 1x9h a 4x3h. 175K T6 denne. Max za kazde 2 dny vyrobis na kazdou cast vyzkumu. A jak rika Maxa, je to pak jen o VB. Ty zase ziskas bez problemu v turnajich. Zacal jsem s vyzkumem s 20 dennim skluzem cca, jinak uz bych byl hotovej. Zbyvaji me posledni 4 technologie. A ty budovy, manuchy atd. se jim fakt graficky povedly.
 

Lovec Krys

Legenda
@Maxa Postavení více výroben T6 brání taková nepodstatná věc jako je produkce semínek. To je něco, co nezvedneš na dvojnásobek ze dne na den (a to uvažuju jen o výzkumu, nikoliv vylepšování budov, které taky pojídají slušné množství semínek).

@kalicz Ve VB problém není, mě brzdí ty suroviny. Mám 2 T6 a každý výzkum mi trvá tak min. 5 dnů. Víc jich stejně stavět v tuto chvíli nehodlám, neuživil bych to na semena. A to je spousta hráčů, kteří sotva uživí 1-1-1. On je dost podstatný rozdíl v produkci semen, jestli má někdo v divech 20k, 50k, 100k nebo 300k VB (např. moje Amuni ves na cz2 má v divech 15K VB a bonus ke sběru je jen 1914).
A díky zkaženému eventu zbývájí jedině divy a řemeslná výroba na zvednutí výroby semen, ale to nějakou dobu trvá.


Každopádně ty přehnané nároky nejspíše byly zvoleny proto, aby hráče zpomalily a vývojáři měli více času na vymyslení něčeho nového, takže novou kapitolu bych fakt nečekal dříve než za 8 měsíců.
 

Maxa

Znalec fóra
@Lovec Krys Postavení více T6 semena nebraní. Brání možná výrobě. Nikde není psáno, že musí jet všechny výrobny na plné obrátky. Prostě T6 pojede a T4/5 bude stát a pod. Je potřeba umět hospodařit. A pokud má někdo málo času na hru, pak mu trvá rok třeba i jina kapitola, nejen tato poslední. V každé kapitole tě něco omezovalo. Orci, mana, místo....tet došlo na semena. Tato kapitola je třeba nenáročná k místu a plnění úkolové linie. Konečně i portalove bonusy, které kde komu přetékají ušima, mají využití.

Tato kapitole je jiná, jako každá, jedinečná, ale není nijak zvlášť náročná. Jen se to chce přizpůsobit. Zřejmě ji vymýšlel jiný tým, jak eventy ;-)

Ovšem nastává tu jiný problém a to je bismut. Nemyslím, že je uplně špatně rozvržen výzkum, ale postavení aktivních hráčů obecně a jejich bonusy. To jsem tu kritizovat v dobách mého začátku a nic se nezměnilo.
 

ElfNostradamus

Veterán
Shrnutí: kapitola hotova...a ano semínek je třeba požehnaně, proto je třeba kouzlit a a kouzlit a kouzlit...a měnit a měnit a měnit , klidně i převážně pod cenou...pravdou je, že jsem se svezl na vlně před ,,těmi záchvaty,, nedostatku at´již inkoustu tak bismutu - aspon na cz2 /sám mám samet a houby/ ...ale s včasnou výrobou a denně okouzlenou výrobou ve třech T6 a taky 3x T5 již měsíc /se spuštěním na Betě/ před live startem jsem byl jak již jsem psal asi 1,5mega sametu a od všeho dalšího 0,5-06 mega i ostatních T5 i T6 a pak denně cca 160k žívého...takže poslední výzkumy brzdily jen semínka...dočasně jsem kvůli tomu postavil i div a ze skladu vše co dávalo aspon trochu semínek... viditelně bude hrát živé zboží svou větší roli i do budoucna, proto stavím další T4 a něco z toho poklidím teleportací na horší časy...jinak opětovně opakuji není toto návod pro všechny města...msf
 

Deleted User - 513035

Guest
...aj ja uz mam par dni hotovo, najvacsi problem bolo u mna vymena tovaru, bizmut velmi chybal, ale nastastie som narazil na velmi ochotnych ludi, ktori mi s vymenou pomohli a aj vdaka nim som sa dlho nezdrzal, ak toto citate, tak este raz velka vdaka :). Ja som mal 4 T6 man, 2 T5 man a 1 T4 man (ludi a miesto som ziskal za pomoci teleportov). Pocas doby vyskumu som sa do rovnovahy, co sa tyka vyroby citiaceho tovaru a zisku semiacok, cize som pocas vyskumu nemohol nic vylepsovat. V meste som postavil vsetko co davalo aspon trochu semiacok + som vykraftil 4 obchodnikov este k tomu (dvoch som mal po evente uz v sklade)...
...inak to je moje odporucanie pre vsetkych, ktori vidia, ze im denne semiacka pribudaju, aby postavili dalsiu man na T6, resp. mat tolko man na T4-5-6 aby dostali vyrobu zo ziskom semiacok do rovnovahy...
...tiez som mal vkuse zapnutu magicku vyrobu, minul som skoro vsetko co som mal na sklade, ostalo mi tusim 6 kuziel :)
 

Deleted User - 513035

Guest
...tak kazdy ma inu brzdu :), ja som vdaka turnajom mal vzdy technologiu VB naplnenu a cakalo sa na citiaci...
 

voyager-1

Velmistr písma
Tak jsem výzkum taky dokončil. Dva měsíce a dva dny :) Kapitola jako každá jiná. Rozhodující byl počet T6 manufaktur, já měl dvě, tři by byly lepší. U někoho ještě možná produkce semínek. Vyrábět ani nebylo moc třeba, stačily portálový bonusy. Nakonec taková pohodová kapitola. :)
 

voyager-1

Velmistr písma
tak to tam konečně dali. Před 2-3 dny to tam ještě nebylo. Jinak runa do nich mi ještě nepadla ale pramen už na 5.lvl mám.
 

DeletedUser2455

Guest
Děkuji, na ostatních divech funguje obrázek, jen u Elvenarů se musí ťuknout na text :)
 

aikomi

Mistr slova
Tak už mi zbývají dva výzkumy, konkrétně jen rozsirka a konečně bude hotovo. Už jsem smazala vše kromě portálu. Docela mi to dlouho trvalo, než bych čekala. Teď budu mít na nějakou chvilku pohodu.....
Studny mají žně, tak jdu z nich co nejvíce vyzdimat :cool:;)
 

karhol

Znalec fóra
Tak to jsme na tom stejně, jen já ještě využiju osadnické budovy než nasbírám T6 suroviny.Portálový bonusy využívám okamžitě, jak mám dost T6 surovin na výzkum. Další kapitola se zatím asi nechystá,takže času na stavbu dočasných budov (studny, monumenty, knihovny atd..) je myslím dostatek. Ten týden to ještě vydržím.
 
Nahoru