• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvenarové

ElfNostradamus

Veterán
:)).. Další Poznámka : vylepšení kasáren rovněž žere živé zboží... Kouzelky obytky šly zatím skrze plánky 2/3. Zbytek počká jak to bude s lidmi a o kolik je navýší ten div na obyvatelstvo.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 513035

Guest
...ja som kupil iba 2 magicke budovy za € (bolo to na zaciatku hry, kedy som malou ciastkou podporil tvorcov hry) ostatne sli z DIA, ktore som ziskal v hre, alebo som magicke budovy dostal ako odmenu, a tak mam dost planikov na to aby som ich vylepsil vsetky a este aj ostane. Ostatne budovy budem vylepsovat az ked dokoncim rasu. Predsa len idem na doraz a kazde neplanovane pouzitie citiaceho tovaru ma moze spomalit :)
 

DeletedUser3116

Guest
Nejdřív jsem se divil, že na trhu není bizmut za T6 a druhý den mi visí netknuté nabídky na tržišti, pak jsem si spočítal, že k vylepšení radnice budu potřebovat do výzkumu ještě 0 mýdla, 80k houbiček a 530k bizmutu. Není se tím pádem co divit. Asi si budu muset počkat, až výrobci bizmutu vylepší svou radnici a pak se dostane i na nás. Kdyby se to alespoň nerozpadalo v čase...
Jo a požadavků na bizmut je "pouze" 80 stránek. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

flego

Mistr slova
Ahoj, chtěl bych se zeptat,k čemu musí být připojený ateliér,abych ho mohl postavit?. Viděl jsem plánek v architektovi,ale jsou tam ikonky těch propojených budov,a na mobilu je ten architekt nepoužitelný,abych si zjistil,o jaké budovy jde... Díky
 

Prealiena

Velmistr písma
@flego K akademii. Zemědělství a továrna taktéž k akademii.
A jestli budeš chtít postavit i pokladnici vědění, tak ta musí k ateliéru, zemědělství i továrně.
 

flego

Mistr slova
Já akademie zboural kvůli místu, protože v dalším výzkumu jsem nenašel nutnost v nich ještě něco vyrábět,asi jsem se přehlédl, nevadí, postavím znovu.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
@ElfNostradamus,

T6 tři kusy s předvýrobou okolo 0,5mega od každého...sklizen s permanentním kouzlem 3hod 9072 na jedné tj 27126 živého T6 a 3hod...stíhám asi 6x denně = 162756 denně živoucího T6. rozpad 4% ...cca - 6,5k = přibližně 155k denně T6.... x 40dní = 6,2 mega + 3x 0,5mega ta předvýroba..... ??????

tak tenhle post mi říká že to tu hrají samí invalidní důchodci, nebo maminy na mateřské,,, asi tahle hra na běžné lidi (co si k tomu sednou ráno než jdou do práce a večer před spaním) asi nemyslí :((((
 

ElfNostradamus

Veterán
Silver: dříve jsem hrál rovněž pouze 2x denně ráno i večer - 9hod výroba asi jako většina zde.....poté s appkou se vše zjednodušilo a lze sklízet a 3hod...a ano chápu i, že jsou tu lidi v důchodu celý den nebo naopak někdo pouze 1x za den či dva...každý dle individuálních čas.možností :)
 

ElfNostradamus

Veterán
Drobná poznámka: permanentní výroba živého zboží a následně vylepšování manufaktur sžírá dost semene, tak doporučuji v následujícím zimním eventu případně nějakou tu budovu na semínka navíc.
 

DeletedUser4336

Guest
Fazole mi zcela chybí už od předchozí kapitoly, takže by to asi něco chtělo, protože hraju téměř bez fazolí, to už jsem postavil i divy na fazole, ale jak je to na nízkých úrovních, tak změna žádná.
 

karhol

Znalec fóra
Mám podobný problém a to už jsem v akademii vyrobil tři festivalové obchodníky (každý 125 semen za hodinu). Budu muset zkusit štěstí v zimním eventu.
 

DeletedUser4336

Guest
Festivalový obchodník se mi ještě neobjevil, stále na něj čekám a nic.
 

voyager-1

Velmistr písma
taky jsem dojel se semínkama. Mám dvě T3 manu(občas popohnané urychlovačema), navyšený prkna, vojenské budovy i hlavní (tam semínka netřeba) tak ta spotřeba byla velká. Je třeba přibrzdit :)
 

karhol

Znalec fóra
A teď mám problém s kosmickým bismutem, již třetí den se mi nepodařil na tržišti sehnat (nabídka = 0, požadavek =133 stránek), mám jen to co dá sada měsíční knihovny, takže nic.. Mám pocit, že bismut je na výzkum potřeba za všeho nejvíc (alespoň ze začátku). Podle mého názoru měl být start elvenarů více rozmanitý na suroviny..
 
Nahoru