• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Beu1

Guest
a já koukám, že na 7 den. má odpověď není ..posíláno v 0:54:confused:
 

Atira

Pokročilý žák
Jo, nemá cenu se vzdávat, já na to brejlím každý den a stejně si nejsem jistá svými odpověďmi...:D Takže naděje pořád je.
Jo, Radu, ten mikroskop se asi docela hodí, ale myslím, že teprve v kombinaci s těmi popelníky bude výsledek dokonalý...
 

DeletedUser312

Guest
popravdě.. už sem to udělal jednou a musím jim tu hru znova pochválit :) zaprvý to sem dotáhlo mrak lidí a za druhý je to docela zábavný....

prcku ještě e na zvětšování používá pivní půllitr :D
 

DeletedUser876

Guest
Děkuji za odpověď.... já to raději vzdám, už nemám trpělivost jako kdysi :)
všechnu jsem vypotřeboval na šmejdech z FoE.
 

Deleted User - 35985

Guest
já to hledám mnohem jednodušším způsobem, ale prozradím ho až po soutěži. Přesto se stane, že všechno nevidím.
 

DeletedUser957

Guest
Díky za tuto hru doufám, že jsem se aspoň jednou strefila
 

DeletedUser705

Guest
Tak dnešní úkol je nejtěžší, nevím jak se vkládá odkaz na příspěvek
unknown.gif
 

Petwush

Guest
Tak poslední otázka za mnou... :( Mockrát děkuji za skvělou soutěž, již se těším na vyhlášení správných odpovědí.

Přeji všem hezké a klidné prožití vánočních svátku. ;)
 

Atira

Pokročilý žák
Také se připojím k poděkování za zajímavou soutěž, sice bylo trošku zmatků ohledně odkazu, ale nakonec se vše podařilo, jak mělo. Těším se, až zjistím, kolikrát jsem viděla špatně a půjdu dohledávat...:D Držím všem palce :)
 

Deleted User - 35985

Guest
Taky bych to mohl hledat jinak, jelikož králíci jsou rychlohlodači a hned prchnou. Seberu kulichy a spočítám. o_O:)
 
Nahoru