• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Deleted User - 42211

Guest
Tak dnešní hledačka sněhuláčků byla peklo! Zmlsaná z předchozích dvou, jak je to poměrně snadný a dneska taková po čuni :D To se vám povedlo ;)
 

DeletedUser705

Guest
Obrátila jsi každé stéblo trávy?
:);):D:eek:
Sněhuláci v létě, teprv mi to došlo :D
 

luterina

Veterán
A to je v pořádku vidět komentáře - k soutěžní otázce, která ještě není uzavřena - takové, které se zmiňují že tam někdo nějaké sněhuláky našel, když je i možnost že by je najít nemusel?
 

DeletedUser469

Guest
Dobrý den, chtěla jsem soutěžit od první otázky, ale nefungovalo mně přihlášení na fórum, tak jsem o nové heslo požádala na podpoře: "Nedoručené nové heslo - 2015-12-05 21:52:40", avšak nedopatřením (za což jsem přijala omluvu) mně ho Forseti sdělil až 2015-12-14 23:27:00, prosím bude má nemožnost odpovědět na první dvě zadání zohledněna? Děkuji a přeji všem krásnou hru.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@luterina - který komentář máš na mysli. Žádný takový, který by nějak radil hráčům, nevidím.

@Lucinka14 - je mi to líto, ale nebude. Bohužel pravidla jsou stejná pro všechny.
 

Deleted User - 35985

Guest
už teď vím, že jsem všechny huhuláky neviděl :cool:
 

DeletedUser705

Guest
Je to jako psychotesty, s každým dalším kolem je to víc a víc dobré:)

Prima soutěž a zábava. Díky těm, kteří se ve svém volném čase starají o naši zábavu
hi.gif
 

DeletedUser133

Guest
Zdravím vás dnes v 19:49 jsem čekal než bude 20:00 ale téma bylo v 19:49:36 zamknuto
ale v pravidlech je napsaný:

Pravidla soutěže:
  • Každý den ve 20:00 hodin, po dobu 10 dní (od 13. 12. 2015 od 20:00 hodin), umístíme do této sekce nový obrázek s městem, ve kterém budou ukrytí sněhuláci.
  • Vaším úkolem bude napsat do příspěvku k aktuálnímu dni, kolik jste ve městě sněhuláků napočítali (číslo).
  • Na své odpovědi budete mít čas vždy 24 hodin.
 

luterina

Veterán
@luterina - který komentář máš na mysli. Žádný takový, který by nějak radil hráčům, nevidím.

@Lucinka14 - je mi to líto, ale nebude. Bohužel pravidla jsou stejná pro všechny.

Odine, Atira včera v 19:06 "..dneska jsem měla v první chvíli dojem, že jste je tam vůbec zapomněli vložit..."

Lucinka14 je moje dcera, čekala na heslo do fóra 9 dní (admin žádost na podpoře zapomněl předat hl. adminovi) to asi nebude mít radost.:(
 
Nahoru