• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Deleted User - 42211

Guest
Jsme velice rádi, že má soutěž tak obrovský úspěch!

Rozhodli jsme se, že správné odpovědi zveřejníme až na konci soutěže, ať je to co nejvíce napínavé až dokonce! :) Na konci každého kola budou zveřejněny jen vaše odpovědi.
To se mi nelíbí, nedá mi to snad ani spát! Už vidím, jak v noci a ve snu budu furt počítat sněhuláky :D
 

Atira

Pokročilý žák
Raději ne, zvědavost mě sice bude asi nějakou chvíli užírat, ale tak stejně si moc velké šance nedávám, takže to budu brát jen jako odreagování se :)
 

DeletedUser762

Guest
Hlásí mi to ? (Nemáte dostatečné oprávnění pro vložení odpovědi.) Kde je chyba :(
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Vše funguje stejně jako zde, jen s tím rozdílem, že příspěvky nevidíte, ale můžete si být jisti, že my je vidíme. ;) Takže pokud napíšete příspěvek a dáte odpovědět, tak se nám vaše odpověď zobrazí. ;)
 

DeletedUser312

Guest
hoj

soutěž se evidentně trefila do černýho a povedlo se jí to co dosud ničemu a nikomu .... dotáhla sem mrak nových lidí je sice fakt že hodně jich po chvilce zas přestane chodit ale i tak tu zůstane dost nových už se docela těším na to až se rozkoukají a společně se pokusíme vymámit z vývojářů nějakou změnu která by hru udělala atraktivnější a hratelnou i po měsíci hry páč to je asi tak čas po kterej se lidi baví díváním na sice hezkou grafiku ale když zjistí že to nemá žádnej další náboj tak ufrnknou..... nemluvě o tom že když do toho někdo chce dávat prachy tak aby vlastnil aspoň tři nadnárodní společnosti aby mu vydělaly na měsíc hraní :-D to si myslím že někdo těžce přestřelil

no provokace nadhozená..... včil aby se chytil i někdo jinej než admini :-D
 

Deleted User - 35985

Guest
tak to se budou rozhazovat sítě? vlastně jedna síť už je, ale nějak s velkými oky i když všude ;)
 

Atira

Pokročilý žák
Třetí den je náročnost expert, kolik že to má být dní? Doufám, že další budou zase o něco jednodušší, dneska jsem měla v první chvíli dojem, že jste je tam vůbec zapomněli vložit...
 

GLoriginal

Pokročilý žák
Ahoj. Z pracovních důvodů jsem se nemohl dostavit k soutěži a nedostal jsem se k druhému obrázku mohl bych někam napsat svou odpověď bo už mám peška ??
 
Nahoru