• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Fulla

Guest
filips, na odpovědi máš čas vždy 24 hodin. To, že je tam napsáno, že je to od 20:00 do 20:00 neznamená, že svou odpověď musíš poslat přesně ve 20:00. Ba naopak, téma v tu dobu uzavírám a správně by odpověď nemusela být ani přijata, pokud bych chtěla být detailista a brát i vteřinky :) Zkus své odpovědi napsat raději dříve.
 

DeletedUser948

Guest
Ahoj, chci se zeptat , je si kdyz pisu v soutezi snehulaci pod obrazek cislo kolik jich je je si to delam spravne nebo to mam psat jinam?
Diky
 

DeletedUser705

Guest
Ahoj, chci se zeptat , je si kdyz pisu v soutezi snehulaci pod obrazek cislo kolik jich je je si to delam spravne nebo to mam psat jinam?
Diky

Nehledej v tom vědu:)

Kolik vidíte na obrázku sněhuláků?

Svou odpověď vložte do komentáře pod tento příspěvek.
Příspěvky jsou moderovány, proto svou odpověď neuvidíte.
 

DeletedUser301

Guest
Chci se zeptat, jestli se některé příspěvky vyřazovali. Ze 4. kola tam bylo včera celkem 190 příspěvků a dnes je tam ze 4. kola jen 188 příspěvků.
 

Danoth

Guest
škoda,že po uzavření dne,tam není napsán správný výsledek.Docela by mě zajímalo,jak moc jsem se sekla,či ne
 

DeletedUser705

Guest
Dnešní je lehký, asi díky vánočnímu večírku:)) Všechno vidím dvakrát;-)
 

DeletedUser312

Guest
no podle toho jakej je rozptyl čísel na fóru... možná by to chtělo místo čísel obrázky s šipkama na jednotlivý huhuláky :-D a nebo raději nic :-D
 

Fulla

Guest
Na konci celé soutěže budou všichni sněhuláci označeni v červených kolečkách + bude připsán i číselný správný počet :)
 

DeletedUser876

Guest
@luterina - který komentář máš na mysli. Žádný takový, který by nějak radil hráčům, nevidím.

@Lucinka14 - je mi to líto, ale nebude. Bohužel pravidla jsou stejná pro všechny.
Chtěl bych se zeptat, zda se musí někde zadat, že odstupuji ze soutěže... z výše uvedených (pracovních) důvodů i já jsem se nemohl účastnit součtu 5. dne... tak nemá smysl pokračovat.
Děkuji za odpověď.
 

Fulla

Guest
Yutani, nevzdávej se :)
To, že někomu uteče 1-2 dny vůbec neznamená, že by neměl šanci na výhru! Naopak je spousta hráčů, kteří sice hráli všechny dny, ale jejich odpovědi nemusely být správné. Ale jinak to samozřejmě nemusíš nikde psát, je to tvé rozhodnutí :)
 
Nahoru