• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Franceska

Učedník
Jeden deň som vynechala nechtiac aj ja . Som tu veľmi krátko a vôbec netuším kde sú nejaké komentáre v ktorých mam zanechať odkaz . Takže som sa úplne zbytočne unúvala sčitovaním snehuliakov.
 

slac

Guest
Pěkná soutěž. Doufám, že takových bude víc. Ikdyž pochybuju, že bych byl tak úspěšný a měl všechny odpovědi správně, dobře jsem se bavil. Díky
 

ogion

Guest
já také děkuji moc za hru :) moc jsem si to užila , a všem přeji šťatsné a veselé Vánoce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser672

Guest
tato soutěž byla velmi pěkná, jen je škoda, že sněhuláky nevídáme i v reálu :D
všem přeji hezké Vánoce a klidné svátky ;)
 

DeletedUser667

Guest
Přes ty obry toho moc vidět nebylo, tak snad je odpověď správně ;) Každopádně se připojuji ke všem, kteří soutěž chválili, tahle se fakt povedla :)
 

DeletedUser438

Guest
Děkuji za tuto velice pěknou soutěž, která nám připomněla, že vánoce mají být na sněhu. Přeji všem, aby si mohli vytvořit vlastního sněhového mužíka :)
 

DeletedUser960

Guest
Moc Vám chci poděkovat za tuto soutěž. Na Elvenaru je moje první a musím říct, že se mi moc líbila. Jen tak dál! :)
 

filipvalenta

Mistr slova
Přeji všem krásné a veselé vánoce, hodně dárečků, štěstí a zdraví. I když jsem nebyl 100% úspěšný, u soutěže jsem se moc bavil, takže moc děkuji za zpestření předvánočního času. :)
 
Nahoru