• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

DeletedUser418

Guest
Hurááá
7933e2e32dab3e42.jpg

tak jsme se konečně dočkali a máme tu vyhlášení vítězů !
Srdečně gratuluji všem třem milým a šikovným vítězům:

Ladus , nataly111 a goloka

94f2a32316713a08.jpg

Všem zúčastněným děkuji a posílám potlesk za účast.
8f5442bd7e9b05fd.jpg

Za sebe jsem moc potěšena, že jsem alespoň správně spočítala všechny sněhuláčky.
5c43928af98639cc.jpg

Byla to opravdu zábavná soutěž a skvělé zpříjemnění dnů před Vánoci za což bych ráda poděkovala naší milé Fulle a těm, kdo ji pro nás připravili.
1813b31c11b210fb.jpg

Přeji všem příjemné, radostné a pohodové sváteční dny.
261cba81ed714639.jpg
261cba81ed714639.jpg
21463333d6ce3839.jpg
261cba81ed714639.jpg
261cba81ed714639.jpg


 

Ladus

Znalec fóra
Súťaž bola príjemné osvieženie. Autor zrejme ani len nečakal koľko počítania ho bude čakať :) Neuveriteľne že o víťazstve rozhodol iba jeden jediný bod v rozhodujúcej otázke. Teším sa na ďalšie podobné súťaže, kde budú mať všetci rovnaké šance na víťazstvo.
 

DeletedUser312

Guest
sláva vítězům ;)
aspoň trochu cti nám mrtvolám :D

jak sem už několikrát řekl soutěž se povedla byla s ní sranda i když sem už od třetího kola věděl že šanci nemám :D ... proč sem to věděl to je tajný ... no tak dobře blbě sem to sčotl :( ..... ale to napínání dneska to adminům neodpustím... :D
 

Sindri

Guest
@Nety : Co si budeme namlouvat, šlo najít všechny sněhuláky ve všech soutěžních dnech. Tudíž bylo nutné to rozsoudit. A jak jinak než tipem (nebo součtem :D)? Mohli jsme dát další kolo sněhuláčků, ale opět by tu zůstala velká pravděpodobnost, že se tímto rozstřelem nakonec nic nerozstřelí. Nicméně to, že někdo našel všechny sněhuláky, mělo svůj smysl, ne že ne. Bez toho by tu šanci neměl. Byli jste velmi dobří hledači. :rolleyes:

Tvou námitku ale určitě u budoucích soutěží vezmeme v potaz a zkusíme ji zakomponovat!
 

DeletedUser312

Guest
nešlo to rozetnout další sadou huhuláků.... to by se taky mohlo soutěžit to příštích vánoc......
 

Goloka

Učedník
Děkuji za pěknou soutěž ! Jsem rád, že jsem dokonce něco vyhrál.
Jinak rád bych speciálně poděkoval tomu kdo umísťoval sněhuláčky, protože vymyslet jak je schovat, aby je bylo obtížné najít to je dost těžké.

PS: Já věděl, že při tom tipování nemám chlastat :))) I když doufám, že si teda ten kdo to vyhodnotil opravdu všechno dobře spočítal, protože já když sem to počítal a měl popito tak sem to dělal radši třikrát. Ještě, že to nejsou volby jinak bych žádal kontrolní součet když je to o jedna :))))))))
 

nataly111

Velmistr písma
Soutěž byla zábavná a zajímavá, počítat sněhuláky mě moc bavilo (i když pak už jsem viděla sněhuláky všude)
Čest všem co se zúčastnili a počítali až do posledního sněhuláčka.
 

DeletedUser808

Guest
človek sa snaží a nič s toho nemáa... 1bod som stratil čakal som aspon druhe miesto, ale treba šetriť nie?? čo s tých 500d by som si zaobstaral:?? nič tak či tak človek musi este investovať. Som sklamaný..čakal som niečo lepšie.
 

DeletedUser312

Guest
nebreč.... co mám říkat já.... sem čekal že vyhraju v eurojackpotu a taky nic :D

PS: už je po soutěži nešlo by to bez toho schvalování ? ;)
 

Ladus

Znalec fóra
Keďže ešte odmena za súťaž nie je rozdaná, radi by sme s Nataly111 niečo navrhli. Hráč goloka sa sekol iba o jeden jediný bod a dal si na tom určite veľmi záležať, takže by sme sa chceli s ním rozdeliť o výhru. Ak bude autor súťaže súhlasiť, chceli by sme aby každý z nás troch dostal 600 diamantov. Tak aspoň hráč goloka bude môcť efektívne investovať diamanty do tretieho robotníka, ktorý mu určite v hre veľmi pomôže.
 

Deleted User - 42211

Guest
Keďže ešte odmena za súťaž nie je rozdaná, radi by sme s Nataly111 niečo navrhli. Hráč goloka sa sekol iba o jeden jediný bod a dal si na tom určite veľmi záležať, takže by sme sa chceli s ním rozdeliť o výhru. Ak bude autor súťaže súhlasiť, chceli by sme aby každý z nás troch dostal 600 diamantov. Tak aspoň hráč goloka bude môcť efektívne investovať diamanty do tretieho robotníka, ktorý mu určite v hre veľmi pomôže.
Respekt před Vámi, moc pěkně jste se zachovali :)
 
Nahoru