• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

DeletedUser312

Guest
:D a proč si myslíš že se hledali huhuláci :D páč se blbě hledají ....... hlavně pšt ...... by si někdo mohl uvědomit že vajíčka bejvaj před obarvením bílý to by se teprv blbě hledalo :D
 

DeletedUser711

Guest
Jelikož s desátým dnem máme zanechat i někde komentář a nejsem člověk, co by chtěl prolézat fórum, zanechám komentář tady a popřeji vám všem kouzelné Vánoce, pohádkové svátky a šťastný nový rok! ^^
 

verca002

Guest
Všem přeji šťastné prožití svátků vánočních a spoustu zábavy v Elvenaru!
vanoce.jpg
 

Deleted User - 35985

Guest
mám nápad na doplňkovou otázku o kolik jsme celkem měli chybné hledání sněhuláků?
já si tipuju, že jsem jich celkem 7 nenašel. Teda našel, ale později.

jinak díky za hledačku, moc povedená.
 

DeletedUser312

Guest
vypadá to že si na výsledky ještě počkáš.... podle nový kontrolní otázky bych to typoval že těch co správně typovali v stejným a nejvyšším počtu správných odpovědí bude kolem mooooc tzn kontrolní otázka to má rozseknout..... si myslím :-D
 

DeletedUser418

Guest
Téééda já jsem napnutá jako kšandy a už se nemůžu dočkat výsledků !
fb226765305c42f1.jpg

Soutěž byla naprosto skvělá a stejně tak účast v soutěži.
c646796289fe9fcf.jpg

Ještě jednou moc děkuji za zábavné zpestření před Vánoci.
be19ea2b2ebc8a91.jpg

Přeji všem lidičkám i elfíkům kouzelné Vánoce,
ať je prožíváte v radosti, lásce a pospolitosti.
f12e7ffe97599013.jpg

 

DeletedUser301

Guest
Aspoň nám ukažte (až po uzavření tipovacích odpovědí) správné počty sněhuláků, prosím, prosím:). Nejvíc mně zajímá 8. den. Tam se mi to nejhůř počítalo.
Taky jsem zvědaví jakou technikou počítání se pochlubí Astersix o_O.
Děkuji za napínavou soutěž.
 
Nahoru