• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.7

nataly111

Velmistr písma
Ano turnaje je také jeden ze způsobů, další možnost je, že dáš body někomu do divu, který ty chceš a odměnu si musíš ohlídat to je jasné. Chápu, že můžete namítnout, že potřebujete body do výzkumu. To rozhodnutí je na vás co dřív.;)
 

DeletedUser592

Guest
Tak to ano, ale u těch turnajů je to v mém okolí slabota si k runě ani nečuchnu.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
runa se tuším dostávám ve 4. kolech prvních 3 provincií. A pak i ve vyšších. Ne jen z truhliček :) Truhličky jsou vlastně spíš jen takový bonus a to hráče mate. Za dokončování kol dostaneš mnohem více než za truhličky :) A první kola jsou jednoduchá, dají se zvládnout celkem dobře. Případně i levná na vykoupení, když někdo nemá rád boje.
 

nataly111

Velmistr písma
No nemám ráda boje, ale co se dá dělat. Už je mi z těch turnajů horko docela dost. Ale jinak teda musím říct že těch run moc nebylo, ale to je asi tím kdo se mnou bojuje že.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Oni se dostávají právě za dokončená kola. Já si přesně nepamatuji kolik v jakých kolech a kolik prvních provincií... Ty odměny si nepamatuju, protože vždycky ty okna po dokončení, kde se ukazuje odměna, odkliknu bez čtení :D Ale vím že se dostávají.
 

DeletedUser592

Guest
No a já bojující s časem se tam moc nedostanu do těch vyšších kol, navíc teď jsem musela upřednostnit boje v provinciích.
 

DeletedUser1198

Guest
Ach ano, turnaje jsou možností, jak k runě přijít :), to je fakt, ale dovedlo mě to k tomu, abych vám popsal svůj dnešní pravdivý příběh, tady je:

Měl jsem dnes ráno první runu z nových divů v kruhu usazenou a těšil se na novou z turnaje. A protože to není můj bonusový, otevřel jsem si jen jeden, tak nějak z povinnosti a navíc, ten první bývá laciný. I dostal jsem úlomek runy a považte, do správného divu, v němž jsem již jeden úlomek měl. Klikl jsem tedy na kolo osudí a opravdu jsem se ve své pověstné "klice" nezklamal - trefil jsem se do runy, která již usazena byla a mám svůj první střep.
Bude-li to takto pokračovat, pochybuji, že mi bude stačit jeden lidský život a nebo možná už ani nebude kam průzkumníky posílat, ale nevadí přeci, je to jen hra, vždyť za 10 střepů jednu runu jistou míti budu. Co na tom, že div stát nebude, hlavně, když je veselo. Nenechte se odradit, já to beru s úsměvem :) .
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
A teď si vezmi, že čím méně máš zasazených run, tím větší je šance, že se zasadí. Znám lidi, který poslední runu konkrétně na horské sídlo horko těžko sháněli :D I já sám jsem na věž prosperity sháněl runy horko těžko. A víš co je teprve super? když máš věž na 5, děláš druhé kolo a jednou si takhle "chytře" klikáš po městě a mažeš zbytečnosti a najednou bum. Prodáš si svojí věž. To je zas můj příběh :D Tolik nadávek co jsem po tom použil jsem už dlouho nevyslovil :D Fakt jsem měl chuť si nafackovat za svojí blbost.
 

DeletedUser1198

Guest
@GoldAngelcz ou... no nedivím se, ale tak je to hra, teda, věž.. no nazdar, nějak mi to dochází pomalu :) heh.. slabším jedincům by mohla i cévka prasknout :) od teď budu při bourání hodně opatrný, to mi věř.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, nohu netahám, takže zatím asi nepraskla :D No, utěšuji se tím, že mám o místo víc na nový div co dává lidi. Ve výsledku je to fajn, ale štve mě ta dřina a zahozený VB. No, ale co se dá dělat no. Za blbost se holt platí :D
 

DeletedUser1148

Guest
GoldAngelcz já si tedy sice dávám pozor co mažu ,ale taky se mi stalo ,že jsem chtěla ze začátku prodat směrník a nekoukala jsem co prodávám a prodala jsem manufakturu :confused: no blbka obecná.Já myslela ,že mě hrábne :D....tak jsem ji znovu postavila a tunila a tunila :p
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, já často zběsile klikám :D Umím fakt rychle klikat a někdy jedu jak fretka. Třeba když dávám produkci na 3 hodiny, často se překliknu v tý rychlosti na jednu devítku. No a když za 3 hodiny sbírám, divím se kde se vzala ta devítka :D Takhle jsem si kdysi dávno prodal jednou i zbrojnici omylem. Ale zbrojnici člověk postaví za 3 dny zpět. V divu se ztratí jak runy tak strašná spousta VB.
 

DeletedUser1198

Guest
také občas pospíchám a klikám jako o život a občas také netrefím čas, co jsem chtěl, ale to není až tak bolestivé.
 

CherryFlower

Guest
To se mi udělala místo mapy ale krásná plástev :D
upload_2016-6-11_9-32-27.png
Nějak to je dneska celé nějaké zpomalené... při motivacích se zobrazení nedočkám a teď plástev pro fčeličky :p
 

DeletedUser1148

Guest
CherryFlower juuu....tak to se mi ještě nestalo.....já jsem měla problém s načítáním měst při motivaci.Kolikrát se mi nenačetlo a vznášely se tam ručky nad trávou a já sousedskou nakonec dala odhadem :p ....ale už je to v pořádku :)
 
Nahoru