• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.7

Sindri

Guest
Chcete se topit ve zlatě nebo vědomostech? Budiž se tak stane - do hry budou přidány dva nové prastaré divy, které tyto bonusy nabízí! Všechny je také nyní budete moci vystavět na mnohem vyšší úroveň, než kdy dříve.

A co mnohé z vás určitě potěší... prázdná místa nebudou už nikdy více tak pustá! Místo toho zde lze nově nalézt zlaté doly.

Přečtěte si kompletní seznam novinek a povězte nám svůj názor na ně!
 

Santerr

Veterán
  • Prázdná místa na mapě budou nyní zaplněna „Zlatými doly“, aby měli šanci získat za den více mincí i hráči v řídce osídlených oblastech.
Tak na tohle jsem hodně zvědavá, že bychom se konečně někam pohnuli? Regular bude moct jásat ;)
 

DeletedUser1198

Guest
Tak, jak je to popsané to vypadá dobře, uvidíme, až co to bude "papat" a naopak, kolik to bude "sypat". Podle toho se zjevně rozhodnu, ale já jsem takový mamonář...určitě je budu chtít oba :) No, než se odemknou a než se na ně nastřádá, nějaká moudra se snad dozvím od ostatních hráčů a uvidíme no :) A za každou odstraněnou chybku či usnadnění jsem moc rád, takže CG.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Divy na 15 jsou rozhodně super :) Jen k těm zlatým dolům... Ačkoliv je to super a rozhodně fajn, dostává se z nich pouze polovina toho, co dostanete mincí, když motivujete hráče. Každopádně si myslím, že je to rozhodně přínos a i když je to polovina, pořád to bude pro hráče nemalý zdroj mincí.
 

DeletedUser494

Guest
A na ty nové divy budem zase potřebovat sesbírat devět run? Popravdě už takhle je dost záhul sesbírat ty vílí divy... Ty fialoví motýlci mi skoro vůbec nepadají... A část z nich se ještě zničí v úlomky... :-/
 

CherryFlower

Guest
  • Z menu upozornění je od nynějška možné přímo navštívit jakéhokoliv hráče.
To nevím, co je tím myšleno, ale líbilo by se mi, kdybych se po té návštěvě mohla do těch upozornění hned vrátit... aniž bych musela nejdřív zpět do svého města a znova na upozornění.
Když je méně času, hledám adepty na motivace sousedů v upozorněních. Oklikám alespoň ty, co oplácejí. Na ostatní se dostane až později. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
Květinko, myslím, že to bude podobné, jako je to teď ve společenství, že bude u jména domeček, který tě po kliknutí přesměruje do města hráče. Tedy alespoň myslím, uvidíme zítra ;)
 

Deleted User - 42211

Guest
Vypadá to takhle a jsem s tím velice spokojená na betě.
Doly...noo, jsem ráda, že konečně se s místem něco udělalo, ale rozhodně to není dobré řešení...Na to, kolik času jim to trvalo vymyslet, tak dost velká slabota...
Nové divy mi příjdou zbytečné, zaplácáme se něčím, s čím stejně nebudeme moci hnout a bude to trvat strašně dlouhou dobu...I když musím uznat, že to, co mají umět, mi příjde dobrý
 

DeletedUser1198

Guest
A vlastně teď se teprve pořádně sníží šance postavit nový div. Provedením výzkumu přibudou nové úlomky, ale možnosti úlomky získat nepřibudou. Nebo ano? Kdepak, nikde ani písmenko. A vzhledem k rychlosti průzkumníků - u mne cca 17 hodin to bude docela, no slušně řečeno - hooodně dlouhý maraton :) V nevýhodě budou ti z nás, kteří si například postavili první divy, co byly a nechtějí je vylepšovat, neboť už mají fůru úlomků, z nichž polovina již mohla patřit novým divům, ale to je prostě život.
 

Deleted User - 42211

Guest
Je pravda, že jsm na Inno díl nekoukala, jej jsem přečetla report z něho, ale když si vezmu, že tuto hru hraji od listopadu a od prvního ledna jsem bez sousedů, tak je to sakra nepoměr, a kompenzace po 6 měsících ve stylu půl hodnoty zlaťáků mi nepříjde nějak závratná. Stojím si za tím, že každému osamocenému jedinci by se měl teno půl rok vynahradit v podobě diamantů, neboť v případě nečinnosti měsíce lidi diamanty obdrží, ale co ti hrdinové z krajů, co hrajou celou dobu sami ode všech? Kdyby se na ten měsíc na hru vykašlali, byli by na tom lépe. Žádám proto satisfakci pro všechny půl roku osamocené jedince, aby věděli, že se konečně taky o ně někdo zajímá :) Určitě by to bylo fér a objevili se tu lidé, kteří nemají problémy se sousedy a určitě by s tímto souhlasili
 

Santerr

Veterán
pejsku, průzkum ti trvá jen 17 hodin? To mě v některých částech mapy už přes 2 dny ;) Ale je pravda, že mám hodně úlomků pro první divy, jsem zvědavá, kolik jich padne, až je budu plnit do druhého runového kola...

regular, máš pravdu, že ta půl hodnota zlaťáků je výsměch, ale aspoň něco, pořád lepší než doteď. Jinak jsem pro, aby vám, co jste na krajích bez sousedů dali jako kompenzaci nějaké dia, myslím, že si je zasloužíte :)
 

DeletedUser1198

Guest
@regular96 je fakt, že nemít sousedy - "to je hnus velebnosti", byl bych pro rozumnou kompenzaci, určitě ano. @Forseti psal, že je to jen první krok ke zlepšení, tudíž nějaká další změna (krok) jistě bude a neutěšený stav neobsazeného sousedství bude narovnán.

@Santerr nu, trvá asi 20 hodin, teď jsem na to koukal, ale já jsem herní lamka, tak se nediv :)

//Sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 42211

Guest
ano, je krásné, že se konečně něco děje, a ač je půl hodnota zlaťáků neutěšující, tak alespoň něco se konečně děje. Ale i tak, ta doba, než se konečně něco začalo dít, je až nesmyslně dlouhá a určitě by měla za to být nějaká odměna. Vím, jak na betě projdu sousedy a z prázdných skladů mám najednou plno a přsně toto se mi jako samotné jednotce nikdy nestane a musím na vše dřít sama. Znovu opakuji, ano fajn, už máme doly, ale i když nastoupí postupně další kroky, je to stále málo za ten půl rok pustiny.

Taky mi teď trvá průzkum víc jak den a půl a nedovedu si představit, kde seženu potřebné runy na divy :D Postavit jen ty základní 2 elfí divy mi dalo pořádně zabrat, a to mě teď čekají trpaličí a nově i přidané...mělo by se začít s úlomky obchodovat, jinak to snad nikdo z nás nezvládne dřív jak za pár let :D
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím, na novou aktualizaci se těším, divy mám ráda, jsou to stavby , které aspoň trochu rozbijí jednotvárnost města. Tím mám na mysli několik desítek domů, výroben kladiv a manufaktur.
Co se týče run, nechci si stěžovat ,ale občas koušu stůl ,ono po dvou dnech a půl když se konečně dostanu k provincii dostat runu do trpasličího valu , kterých mám až dost nebo do jiného divu když sbírám vílí runy je drtící zklamání :D, bojuji i v turnajích, kde je možnost více run. Zatím tedy tři runy.
Přiznávám, že zbytek jsem koupila.
Nevím proč nejsou runy náhodné i za motivace sousedů třeba? Provincie by měly být označené runou. Každá runa by měla spadat do určitého období výzkumu. Tím mám na mysli,že hráč pokud by potřeboval runy na trpaslíky otevíral by provincii takovou, za kterou by runu dostal, stejně u víl a prastarých divů. Jako je to ve FoE s plánky do velkolepých budov. Motivací získáte náhodný plánek, když chcete do určité stavby motivujete tu budovu z oné doby. Zde by jste motivací dostal náhodnou runu a pokud by jste chtěl určitou vrhl by jste se na danou provincii.
Získávání je zdlouhavé ,vůbec vše je moc zdlouhavé. Výstavba u víl domů přes 8 hodin a to nemluvím o jiných stavbách, čekání na provincii přes dva dny, pauza mezi turnajem atd. Dlouhá výroba vojáčků.
Shrnu to, prostě jsou dny kdy se ve hře nudím, ráno přijdu profackuji sousedy a spolek a pak co ? Čekání dlouhé než budu moci bojovat v turnajích,než budu moci jít na provincii nebo než budu moci zadat nějaké to zvelebení. Hra je hratelná tak po 48 hodinách když se vše otevře , na to se vrhnu a pak se opět kopu do zadečku.
No nevím, teď mi to tolik nevadí , je hezké počasí ,ale v zimě kdy lidé jsou více zalezlí doma hrát tuto hru jednou za dva dny a mezitím klikat jen na sousedy a spolek což mám za 45 minut hotové :(.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
@woody69 souhlasím, hezky jsi to napsala. Budeme čučet na úlomky, které jsme nechtěli a ty, které jsme chtěli se nám promění ve střepy :mad::( Ale přes to se na nové divy těším :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Psíčku , což o to já jsem na tom relativně dobře je mi lehce pod padesát a co mají říkat ti nad sedmdesátkou i takové mám ve spolku . Ty se nemusí takového divu vůbec dočkat :D. Získají runu a než se div postaví je po nich :D:D.
Hra by měla být hratelná v každém věku :D:D:D
 

DeletedUser1198

Guest
@woody69 hehe, nádhera, no, mě je 52, tak se možná dožiju (jestli mně nesmázne tatrovka na přechodu pro chodce :eek::D ) Ale zase důchodci bývají zvyklí čekat u doktora atp., :) , takže ti nám to ještě "natřou", až budeme fňukat, jak to trvá dlouho. :D
 
Nahoru