• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.7

DeletedUser1148

Guest
uvítal bych též co tu již bylo psáno, abych si mohl vybrat o jaký druh úlomku budu hrát, když byly 2 a pak 4 tak to bylo v poho, ale ted když má být 8 a ještě praskají je to lehce otravné
souhlasím....nejsem tak daleko jako většina nebo všici tady z vás.Jsem těsně před trpaslíky,ale už ta vidina ,že mi budou lítat o 2 druhy úlomků víc a tím pro mně bude těžší složit runu ,není dobrá.A co ti ,kteří ještě nemají postavené prastaré divy a teď jim přibydou další dva .Tak to se asi do důchodu nedočkají ani jednoho.:confused:
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, pak je třeba taky využívat možnost získávání run z odměn v divech cizích hráčů. Nebo si můžete šikovně pomoct rozbitý runami. Způsoby jsou jen je potřeba zapnout žárovičku :D Holt nic není hned, bohužel. Tím spíš budou divy divama, protože nebude mít každý všechny a budou to opravdu stavby, které prostě nemají být běžné jako teď. Kde kdo má všechny plácnuté ve městě. Často nesmyslně a zbytečně. Bohužel hráč co začal dýl má v tomhle nevýhodu no.
 

Santerr

Veterán
Co se týká nemožnosti dostat se do výzkumu.... Opravdu stačí pouze smazat cookies a cache v nastavení Vašeho prohlížeče. Poté se znovu přihlásit do hry (pokud správně smažete cookies, automaticky vás to stejně odhlásí, takže přihlásit se prostě musíte). Pokud tohle uděláte, problém zmizí. Samozřejmě pokud to uděláte dobře, ale věřím že to není obtížné. Tento postup pomohl 99% lidí, kteří se ozvali s tímto problémem. Zbylé 1% to udělalo špatně a až po opětovném a správném postupu se problém také vyřešil.

Mě sice hra běží dobře, ale po každé aktualizaci tady čtu jedno a to samé - když vám to nejde, promazejte tohle a nebo tamto... KRUCINÁL!!! To musíme po každý aktualizaci dělat tohle, aby něco fungovalo? A proč to nefunguje jak má hned? Nemáme si rovnou po každý aktualizaci pro jistotu přeinstalovávat compy? Tohle je první hra, u které se s tímto setkávám... :confused: Naštěstí mám kliku, že se (zatím) dostanu do hry a vše v rámci možností běží...
 

Magni

Guest
Věřte že ani nás to netěší. A jsem si jistý že ani vývojáře. Bohužel, při navštěvování hry se do prohlížeče ukládají jistá data (není třeba jít do hloubky). Většinou mají za následek rychlejší načítání a podobně (což je chtěné). No a po updatu se hra trochu pozmění, něco se změní něco předělá. No ale prohlížeč není tak chytrý jako my a nepřemaže si to novými daty (když se změní domeček, vidíme to hned - on ale ne tak úplně - což je příklad třeba vizuální chyby). Proto se vyskytuje tento problém. Dalo by se říct, že to není ani tak úplně chyba hry. Prostě změny s updatem mají přijít a tohle k tomu bohužel tak trochu patří.

Vím že to není tak úplně přesné vysvětlení proč a jak. Ale pro představu určitě postačí. Jinak by to bylo na sloh :)
 

DeletedUser1198

Guest
tak kdo s tím má problémy, nechť zváží třeba tuto možnost: na hru si vyčlením jakýkoli jiný prohlížeč, než používám pro ostatní věci, jako je brouzdání, pošta, chaty... v tomto prohlížeči si v jeho nastavení vyberu možnost, aby mi mazal cache a cookies při každém ukončení (zavření) browseru (prohlížeče) a v podstatě mám vyhráno. Jednak se tím naučím, kde tato nastavení jsou, pro případ, že je bude nutno smazat okamžitě a zároveň si v browseru, který používám pro ostatní věci zachovám svou pohodičku. :) Ano, je to jeden program navíc, ale troufám si odhadnout, že těch pár, řádově MB za nový browser nikomu chybět nebude.
 

Magni

Guest
To už bych radši doporučil provizorní mazání po každém chystaném updatu. Ty jsou vypsány zde na fóru s menším předstihem, takže se můžete takto den předem na to připravit. Po nahrání aktualizace (většinou následující den zhruba kolem oběda po upozornění zde na fóru) promazat a hrát vesele dál. Někdy to možná nebude potřeba, ale jistota je jistota. A nebo prostě a jednoduše, když se objeví chyba, udělat prvně toto. Každý kdo už jednou tohle prováděl ví, že je to pár kliků a vesměs pár sekund. Pokud by i přesto problém přetrvával, pak tu máte nás, vaší herní podporu, kde vám velmi rádi pomůžeme :)
 

papap

Mistr slova
Jj,ale pes63 asi myslel jiný prohlížeč jen na hru,kvůli tomu,že po smazání se ztratí všechna data,hesla atd a musí se všude přihlašovat.Kdežto takto bych mazal jen data spojená se hrou...
 

Magni

Guest
Přesně jak píše cherry, jde vybrat co konkrétně chce vymazat. Historii, hesla, automatický vyplňování formulářů a podobně se mazat nemusí. Stačí opravdu jen ty cookies a cache
 

DeletedUser1198

Guest
Tak ano, mě je to také jasné a srozumitelné, ale když si představím, jak to mám znovu a znovu vysvětlovat své kolegyni v práci, jak se mě 100x ptá na stejnou věc (a ona se opravdu ptá klidně stokrát a nikdy nezapomene připojit otázku "A proč?! "), pak je můj návrh k nezaplacení :p:D
 

CherryFlower

Guest
Pochvala pro upravená upozornění, pro motivace je to daleko přehlednější. Vřelé díky vývojářům :)
V kombinaci s posloupností kláves N E C už je pro mne motivace aktivních sousedů teď v podstatě záležitost chvíle. Paráda :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Já mám jenom dotaz, včera, když jsem vybírala doly, kterých mám okolo sebe požehnaně :D tak mě napadlo, proč mají pouze poloviční hodnotu? Já myslela, že to mělo pomoci okrajovým lidem v tom, aby se pohli dál. Proč tedy nemohou dostávat plnou hodnotu mincí? Když mám vedle sebe neaktivního souseda, pořád to vychází lépe, než doly...Může někdo z vedení vysvětlit?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Nejsem si jistý kde jsem to viděl, možná někde v příspěvcích na betě, ale četl jsem, že je to prý (nemusí to být pravda - respektive nemusí to být pravý záměr vývojářů, tak to myslím) proto, že důl nemusíš rozkliknout a přejít do města a následně z města ven na mapu a tak dále... Proto jen poloviční výdělek. Na jednu stranu je to logické, ostatní by mohli brblat, že proč oni dostávají to samé, když musí udělat víc a trvá jim to dýl, než jen lítat po mapě a zběsile klikat na každý důl...

edit: na druhou stranu, doly nemotivují. Kdyby k tomu hráči dostali třeba ještě polovinu kladívek, společně s polovinou mincí, byl by to podle mě zajímavý kompromis. A myslím že i snesitelný.
 

papap

Mistr slova
edit: na druhou stranu, doly nemotivují. Kdyby k tomu hráči dostali třeba ještě polovinu kladívek, společně s polovinou mincí, byl by to podle mě zajímavý kompromis. A myslím že i snesitelný.[/QUOTE]

GoldAngelcz
s tímto naprosto souhlasím.
 

DeletedUser1198

Guest
To by zase mohli brblat lidi, co sice sousedy mají, ale jsou k ničemu, protože nemotivují. A že tomu tak je, bych mohl potvrdit z těch svých.. každý 10-tý to občas vrátí a častěji než 3x týdně ze všech jen 2.
 

DeletedUser1148

Guest
nevím co se děje ,ale už po druhé mě to dneska vykoplo. Nějaké úpravy ??
 
Nahoru