• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.7

DeletedUser1148

Guest
zanoni já to ještě nevyzkoumala ,takže mi nepadají ty nové ,ale až vyzkoumám budu na tom stejně.Nic příjemného. :(
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 kdyby jen 2x.. :) asi bylo potřeba nahrát něco důležitého mimo "updatový den", to se stává. :)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 mě dvakrát,ale je fakt ,že jsem tu chvílema nebyla :p ..... mě naskočilo video,tak jsem ho shlídla a jiné změny nevidím.:)
 

DeletedUser467

Guest
Dívali jste se na to video o nových divech? Jsem jediná kdo tam vidí i novou rasu? :p

 

Eragon92

Znalec fóra
Po drobné nedobrovolné odmlce opět ve hře :) a byl jsem velmi mile překvapen výpomocí přímo ze zvonečku, musím říct, že vývojáři se v posledních aktualizacích činí...

Dívali jste se na to video o nových divech? Jsem jediná kdo tam vidí i novou rasu? :p


Typuju to na Orky, Zlobry nebo něco podobného...


//doublepost - sloučení dvou příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
tak uvidíme, hlavně, že něco bude a já nejsem ani u trpajzlíků :D:D:D
 

DeletedUser1148

Guest
papap pes63 ...... taak já se hlásím mezi vás.Taky nejsem u trpajzlíků.Ale těsně před nimi.Už vyzkoumávám poslední vylepšení oddílu a hurá na trpaslíky.:D.....snad se mi bude dařit :p
 

DeletedUser1129

Guest
Jojo novou rasu by to chtělo .. jakmile máš vše vyzkoumáno, tak je to trochu nuda .. ano dá se investovat do divů ... kterých je teď hodně .. bohužel díky pomalému přísunu run, to je spíše kontraproduktivní .... divy jsou, ale jen tak je nepostavíš .. a to nehovořím o tom, že jak doděláš víly, tak už máš vše zastavěné a nebyli by kam ty divy stavět .... takže by to v první řadě chtělo dodělat ty víly ... myslím tábor žoldnéřů, s tím i související jednotky, dále neomezovat velikost města ... ať jde dále kupovat za diamanty či rozšiřovat dobýváním (či vyjednáváním) provincií a hlavně zamezit aby padali runy už vynalezených divů .... by se to pak trochu rozjelo a byl by čas na opravy a vymýšlení nové rasy
 

nataly111

Velmistr písma
Dodělat tábor žoldnéřů, s tím s tebou souhlasím. Že runy padají i do divů které už máme, o tom se dá trochu polemizovat, ale taky se s tím dá souhlasit, ale neomezovat velikost města? Já myslím, že takhle je to zajímavější, trošku toho místa by se sice hodilo, ale alespoň vymýšlím, kde jak co překopat, abych konečně docílila toho co chci. Myslíš to dobře, ale s tím místem bych to nechala jak to je, jinak bych totiž měla zástavbu křišťálových manufaktur až kamsi do lesíka.:D:D
 

DeletedUser1129

Guest
Dodělat tábor žoldnéřů, s tím s tebou souhlasím. Že runy padají i do divů které už máme, o tom se dá trochu polemizovat, ale taky se s tím dá souhlasit, ale neomezovat velikost města? Já myslím, že takhle je to zajímavější, trošku toho místa by se sice hodilo, ale alespoň vymýšlím, kde jak co překopat, abych konečně docílila toho co chci. Myslíš to dobře, ale s tím místem bych to nechala jak to je, jinak bych totiž měla zástavbu křišťálových manufaktur až kamsi do lesíka.:D:D

No nevím jak jsi na tom s vývojem města, ale až se dostaneš do fáze, že máš vše vylepšeno a vše zastavěno .. co pak? Pak už není co překopávat, není kam stavět, netlačí tě nějaké boje a výzkumy ... body dáváš jen do divů s minimálním efektem ... nepotřebuješ moc zlaťáky ani kladívka, pouze na údržbu manufaktur, kvůli surovinám, které vlastně potřebuješ jen aby jsi je měnila potřebným v alianci .... a co pak? Napadá tě něco co tě začne bavit v této fázi hry? Dle mě nic co by nesouviselo s rozšířením města .... ale budu rád za nějaké podněty :)
 

nataly111

Velmistr písma
Věř tomu, že v takové situaci jsem už byla, když se čekalo na víli. A teď už jsem na konci u víl, i když je pravda, že stále trochu práce v městečku máme s mými elfčaty.;) Divi jsou dobrá věc kam strkat bodíky. Jen takový detail, při čekání na víli, jsem udělala malou capinu, kdy jsem se nesoustředila na své zásoby materiálu, s toho se teď poučím a budu vyrábět jak vzteklá. Tak se nebojím o to, že bych se nudila. Další maličkostí jsou turnaje, sice jsem bojovat nechtěla ale musím, okolnosti mě donutili.:rolleyes: Ale jinak věřím že naši vývojáři nezahálí a už zase něco vymýšlí.:D:p
 

DeletedUser1129

Guest
No mě ty turnaje neuchvátili .. zaberou hodně moc času :(
A nejsou žádné okolnosti co by mě nutili účastnit se jich

Každopádně mě jen připadají divy jako jakási změna s dlouhodobým horizontem
Pro ty co mají už víly hotové a nudí se, to moc přínos není
 

DeletedUser1148

Guest
čtu tu jak se nudíte.....no my co nejsme tak daleko ,tak máme zase problém ten ,že jen tak nějaký ten div nepostavíme.Chtělo by to mít možnost měnit úlomky run a nebo jsem někde četla dobrý nápad ,že by byly provincie cíleně na určité runy.Pak bych šla na ty ,co potřebuji.:)
 

DeletedUser1129

Guest
No já jsem na konci výzkumu a mám postavené jen 2 divy, ty lidské .. a run že bych je mohl postavit ještě 3x .. ale ostatní runy padají pomalu .. a když průzkum trvá skoro 2 dny, tak je to stále pomalejší :(
 

DeletedUser1148

Guest
zanoni chápu tě.....já mám postavené jen křišťálový maják a klášter bojových mnichů.Na elfím.Ty nové jsem nevyzkoumala zatím ,ale ti co už ano a nemají ještě ty elfí nebo lidské ,tak nejsou nadšení.Mnohem hůř se sbírají úlomky.:(
 

nataly111

Velmistr písma
Ale přeci dobytí provincie, není jediný způsob jak runy získat.;)
Ano trvá to už dlouho než nějakou objevím, tak na runy z provincií už nespoléhám.:rolleyes:
 
Nahoru