• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.7

DeletedUser467

Guest
Jj, to tu bývávalo, pak mapu krásně rozchodili a zrychlili, a teď se to zase začíná dodrbkávat :(
 

papap

Mistr slova
Přesně tak všechno nemůže být hned a perfektní.Když se udělá nová věc,co hru posune do předu,tak se může počítat s tím že sem tam bude nějaká ta moucha,které se pak vyladí a bude to fajnové.Tak to většinou bývá,když je něco nové a i v jakémkoliv odvětví.

Jen taková otázečka,tak snad nebude vadit,když jí napíši sem.když teď začnu hrát druhý svět Wyniandor (jen tak si řikám že ho zkusím),tak to co mám uhráno v Arendyllu mi zůstane a pak se mohu přihlásit do jednoho světa a budu tam mít odehrané vše jako před tím...?


//doublepost - sloučení dvou příspěvků + odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
papap ve wyniandoru začneš od začátku a v Arendylu ti zůstává to co tam máš.Vlastně si vytvoříš nové město akorát v jiném světě ....
 

CherryFlower

Guest
Jediné, co mají oba světy společné, jsou diamanty :) Pokud hraješ na obou světech pod jedním jménem.
 

Deleted User - 42211

Guest
Táák, teď se mi stala ta naprosto boží věc, že máte zasazenou jednu jedinou runu a váš další úlomek se o tu jedinou zasazenou roztříští :D By člověk zabil v tu chvíli :D
 

papap

Mistr slova
Tak to je teda mazec.Já to mám zase naopak.Chybí mi zasadit poslední runa a už čtyři jsem roztříštil...=D


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 42211

Guest
Chybí mi zasadit poslední runa a už čtyři jsem roztříštil...=D
Tak toto je normálka, ale řekni, kdy se z těch 8 volných trefíš do jediné zasazené, to je skutečně smůla největší :D

No já měla sto chutí zabít průzkumníka... vyslala jsem ho prozkoumat provincii a prej mu to potrvá 3 dny a 5 hodin... lemra jedna pomalá :mad:
Jo, tak to teda chápu, můj prozkoumává přes 2 dny a už to mě ničí
 

DeletedUser1198

Guest
No můj jen 22 hodin, ale i tak je to na palici, ale jak vás tady čtu, jsem na tom vlastně parádně :-D
 

Deleted User - 42211

Guest
Můžete mi říct, kdo má ještě takovou smůlu, že veškeré úlomky se tříští o jedinou zasazenou runu? už se mi to stalo 3x!
 

DeletedUser1129

Guest
tak já mám to štěstí že se mi to tříští pokaždý o jinou :) sice výsledek je stejný, mám prd, ale vidím, že může být hůře


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
Ale ono se také o štěstí obecně říká: komu v ruce karty šustí (myšleno obecně ve hře) - toho štěstí neopustí (myšleno obecně - v životě). Takže si každý může vybrat, které mu vyhovuje více. No já mám vůbec (obecně) takové to trpasličí štěstí: kdybych si totiž do zahrádky koupil pro štěstí jen malinkého trpaslíčka, tak mi do rána vyroste v dvoumetrovou obludu. Přesto zůstávám optimistou... teda většinou, no.. někdy... aaa občas, hmmm sem tam.. :);)
 
Nahoru