• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.7

DeletedUser494

Guest
Já teď povyšoval Zvonici z 5. úrovně na 6. a jelikož se mi během doby hraní podařilo nashromáždit asi 50 zelených run, tak jsem si říkal, že to bude úplně v pohodě... No, 20 jsem jich spotřeboval na zasazení osmi a ta poslední, mi, podotýkám, NEPADLA ZA CELÝCH TĚCH TŘICET ZBÝVAJÍCÍCH. Nakonec jsem ji musel vyrobit z deseti úlomků. Popravdě si říkám, jestli tu někde není chybka...

Btw, ted, když mám vyzkoumaných aktuálně tedy 8 různých divů, tak je šance na postavení nějakého nového vážně dost mizivá. Zkoumání provincie už nejde pod dva dny... I kdybych, řekněme, bojoval v turnajích a bonusoval sousedy a výsledný zisk run bych teda zprůměroval na jednu runu denně, za předpokladu, že šance na získání každé runy je stejná... 8x9 = 72 - tzn, cca 72 dní než postavím nový div, a to vůbec nepočítám to, že ty runy se zničí o již zasazenou runu, což tu dobu obvykle zvýší počet nutných získaných run na několikanásobek... Čili to může být třeba i půl roku...
Tak nevím, jestli by to nechtělo něco...

Popravdě nějaká možnost směňovat runy mezi sebou by se dost hodila...
 

DeletedUser592

Guest
Nebylo by od věci mírně usnadnit získávání run. Ale asi nemůžeme od tvůrců hry čekat. :(
 

DeletedUser1198

Guest
@Ashen ano, buď směna mezi hráči a nebo bych viděl na mnou už někde zmiňovanou možnost, že by se daly měnit dle toho, v jaké části se div nachází. Tedy třeba v poměru 2 "slabé" za jednu "silnější" a naopak... nebo jiným mechanizmem s vynecháním hráčů.
 

DeletedUser1148

Guest
Mě se líbil názor ,který jsem někde četla ,že provincie by byly označené určitým typem run.A každý by si dobýval provincie ty,u kterých by byly runy ,které právě potřebuje.:)
 

CherryFlower

Guest
Já beru divy jako nadstavbu, kam lze strkat VB, když už není co dělat a čekám, co dalšího vývojáři vymyslí. :) Provincií kolem je zatím dost a dost a času snad také. Takže mé šnečí tempo v získávání run mi nijak výrazně nevadí. Až budou, tak budou. Když nemám svoje divy, můžu vypomoci VB u sousedů.
Je ale pravda, že s rozšířením sortimentu run, by se nějaké další možnosti jejich získávání mohly doplnit. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
papap já se přiznám ,že jsem se také zúčastnila....poprvé...sice to není moje bonusové ,ale zkusila jsem to a dařilo se mi i s tím málem ,co jsem měla :p:D
 

DeletedUser1198

Guest
Také se účastním, ale není to má bonusovka, tak jen ve dvou provinciích.
 

Eragon92

Znalec fóra
když byl turnaj na bonusovku podařilo se mi výrobu zvýšit myslím 3x nebo dokonce 4x :D :D naprostá pecka, a VB taky přišly v hod :)
 

DeletedUser76

Guest
Postavila jsem div knihovna tajemství a dostala jsem nový ksicht :D , děkuji :).

VA8uv.png
 

DeletedUser1148

Guest
já vyzkoumala nově trpaslíky dostala jsem takové ksifty ,že jsem si radši nechala ten původní :D
 

DeletedUser76

Guest
To jo u každé nové rasy jsou ksichtíci . U víl budeš mít taky. Ale u divu jsem to nečekala, takže bylo překvápko :D:D
 

DeletedUser1148

Guest
woody69 já jsem to snad kdesi četla ,že s divy přijdou i nové ikonky......ale nevím kde.No u těch trpaslíků jsou ty holky tak ošklivé ,že bych se na sebe nemohla dívat :D
 

DeletedUser76

Guest
Taky se mi nelíbily :D a víly jsou dvě hezké víly a ty má každý :( tak jsem si nechala elfku a teď jsem si dala tohle , než ostatní postaví jsem zatím první :D:D. Do zlaté propasti mi chybí ještě sedm run tak nemohu říci zda u každého divu .

Natalindo milá, nevím za co děkuješ ,ale nemáš zač :D:D.
 
Nahoru