• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

Prealiena

Velmistr písma
Právě ty mají být exkluzivně kraftovací. Nebyla to jenom smůla? (Pravda, že teď jsem je taky asi tři dny neviděla.)

Edit: Celý týden nic a pak Velký magický násobitel + Osvícená střelnice v jednom kole.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@karhol Ne, ty jsou dostupné již jen v craftingu. Při cca 90 nebo 100 receptech není žádný velký zázrak, že 3 z nich se celý týden neobjeví.
 

Lovec Krys

Legenda
Moc craftíte no.
Já když craftím jen jednu budovu, co se mi objevila zatím jen jednou, tak mi truhla bude trvat pěkně dlouho.
 

OrickJ

Znalec fóra
Řemeslná výroba přinesla ještě jeden vedlejší - ale příjemný - efekt: Nyní se dá přes (nabídka) Inventář > (záložka) Kouzla > (tlačítko) Rozčarovat > (přepínač) Remeslná výroba > (záložka) Výroba dostat do aktuálního stavu výroby v Akademii kouzel bez toho, že by došlo k vyzvednutí již vyrobených kouzel. Užitečné pro zadání další výroby aniž bych chtěl již vyrobené "konzumovat". Takto se dá například vyrobit si dopředu dvojnásobek kouzel než má Akademie polí, což se hodí v událostech ap.

Super vychytávka, funguje to.:):)
 

karhol

Znalec fóra
Tak uteklo dalších 8dní a magický násobitel nebo vylepšení jednotek, nebo osvícená střelnice se ani jednou neobjevily. Nevím zdali to je smůla, nebo záměr u těchto budov snížit pravděpodobnost výroby.. Ale přijde mi divné 20dní, 3x denně změna, 5 receptů - tj. 300 možností a z toho ani jednou jedna z těchto tří budov. Když vezmu, že je cca. 100 receptů, tak průměrem každý třicátý by měla být jedna z těchto budov, ale toto je 10x horší nežli je matematický průměr.. To přeci není úplně běžný.. To už je jednodušší na 4 kostkách hodit 4 šestky než získat tyto budovy v řemeslné výrobě...
 

DeletedUser3281

Guest
Ve zdrojaku je 83 receptu a kazdy ma u sebe oznaceno rarity id od 1 do 5, takze pravdepodobne to nebude ciste nahodne ale podobne jakov truhlach, ze kazda vec ma jinou nahodu, jinak ja tam ty nasobice mam taky mene jak driv.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
je pravda, že jedinečné vylepšení jednotek mi skočilo asi 3x hned na začátku (2x jsem stihl vyrobit) a pak hrooozně dlouho nic a až dneska. mágy už mám dvoje akorát na drahokam a mramor, ale také neskáčou moc často.

osvícenou střelnici vídávám tak ob den, zatím, ji neřeším. lehké střelce využiju ve větším počtu na jediný turnaj, a stejně už je pomalu nahrazuji květinovýma kouzelnicema. a bu´d zrovna nemám zelené lepidlo nebo je tam něco lepšího :)
 

Saux

Znalec fóra
Od té doby, co byla řemeslná výroba spuštěna, mi tam skočilo vylepšení jednotek asi jen dvakrát a u střelců a mágů je to podobné
 

GorGlin

Veterán
nevíte někdo jaký je přepočet z budov?
Když už jsme v eventu získal vše co jsem chtěl, tak jaká budova mí dá nejvíc úlomků kouzel?
 

karhol

Znalec fóra
Od mé druhé zprávy zde v tomto vláknu, že vůbec nepadají vojenské budovy (násobitel a vylepšení) se tyto budovy začaly objevovat jednou za tři dny. To už odpovídá teoretické pravděpodobnosti výskytu.
 
Naposledy upraveno:

PenyMarket

Znalec fóra
Takže jak to tu pročítám zjišťuji, že Velký magický násobitel + Osvícená střelnice (možná je tu ještě i ta třetí - Jedinečné vylepšení jednotek) patří k tomu nejlepšímu co lze získat. Nebo se pletu?
 

DeletedUser4530

Guest
Takže jak to tu pročítám zjišťuji, že Velký magický násobitel + Osvícená střelnice (možná je tu ještě i ta třetí - Jedinečné vylepšení jednotek) patří k tomu nejlepšímu co lze získat. Nebo se pletu?
Tak záleží na tom co hledáš, a potřebuješ. Někomu se třeba hodí více jiné budovy. Já osobně jsem šel hlavně po násobiteli a vylepšení pro příští velký turnaj u nás ve spolku.
Ale třeba relikvie a mince hodnotím jako "ne zrovna potřebné" asi pro všechny..
 
Nahoru