• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

iDavis

Legenda
Ja preferujem shromaždiště orkov stratégov, v zbrojniciach orkov nevyrábam takže sa mi hodí mať možnosť produkovať ich takto "zadarmo".
 

Lovec Krys

Legenda
Já jdu jenom po vylepšení jednotek (+HP). Vzhledem k tomu, že chci posilnit jenom 2 specifické turnaje, tak se mi jiná budova nehodí.
Zatím mám vyrobené 3.
Až dojdu do poslední kapitoly, tak budu ještě vyrábět Valoriány (poslední kapitolou myslím tu, co přijde, ne Amuni - k těm bych měl dojít v průběhu páru týdnů, tedy ještě před nasazením nové).
 

Silversnake

Mistr slova
Tak mě osobně se ani jednou neobjevil Duhový jednorožec...a druhému hráči ze spolku již poněkolikáté....takže netuším jak je to nastavené
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Můžu říct, že jednorožce mám všechny. Jinak jedu převážně kulturní věci a někdy runy.
Orky stratégy už mám tři, ale ještě jedny možná přidám.
 

DeletedUser3281

Guest
To jako sbíráte kvůli vzhledu, nebo proč brát budovy na prd?
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Kvůli vzhledu ne. Spíš kvůli poměru kulturních bodů. Kulturní budovy z řemeslné výroby mi vychází výhodněji jak z nabídky. Jako příklad uvedu porovnání požehnání matky přírody kultura 100 bodů rozměr 2x1. Proti tomu Lízátkový jednorožec kultura 210 bodů rozměr 2x1.
 

DeletedUser3281

Guest
No však a ty jednorožci jsou na prd, smysl má brát jen dvě budovy - pařez a lávový kodex, mají největší poměr na dílek. Proč za stejnou cenu craftit horští jednorožce?
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Uvedl jsem ho jen jako příklad. ale jinak souhlasím i když některé zamrzlé plameny mají stejný poměr jako lávový kodex
 

Prealiena

Velmistr písma
Po dlouhé době (čekání na pětidenní vojenské budovy je úmorné) z druhé truhly 500 diamantů.
Děkuji, děkuji, děkuji (Inno a všem svatým).
 

DeletedUser4680

Guest
šťastlivci mi maximálně urychlovač, o budově a dia si nechávám jen zdát
 

voyager-1

Velmistr písma
No však a ty jednorožci jsou na prd, smysl má brát jen dvě budovy - pařez a lávový kodex, mají největší poměr na dílek. Proč za stejnou cenu craftit horští jednorožce?
duhový jednorožec podle mě není špatnej, 550 popky a 550 kultury, nahradí to obytku s kulturou navíc a dají se líp rozstrkat než obytka.
 

DeletedUser4530

Guest
Souhlas.
Jo taky jich mám šest, a nemyslím že bych jich bylo více. Na wiki jsem se snažil najít jejich celkový seznam, ale marně.
 

DeletedUser4336

Guest
Rožce beru jen, protože se snadno dají někam zastrčit, kde se stejně nedá nic jiného postavit, ani nejsou mnohdy vidět.
 

DeletedUser3281

Guest
Ani ten rožec s lidmi smysl nemá, má totiž jen 270/ políčko ovšem Rainbow Flower Cage má při 1/1 300 na políčko, a zase Summer Flower Cage má při 1/1 850 na políčko, což je více než nejlepší rožec který má 845 na políčko. Já si u craftingu radši měsíc počkám než tam je to TOP, než stavět něco co je i byť jen o trochu horší :D
 
Nahoru