• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser4530

Guest
OT:Co já vím, tak existují jen: Velký magický násobitel, jedinečné vylepšení jednotek, a osvícená střelnice.

Já potřebuji jen násobitele, a vylepšení. A ty padají, takže spokojenost. :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
jelikož ve všech eventech, který tyto budovy obsahoval, jsem šel raději po urychlovačích, neměl jsem ještě možnost je vyzkoušet. takže velký palec nahoru za tyhle budovy, že si je lidi jako já mužou testnout :)

jinak jedinečné vylepšení jednotek jsem postavil, a funguje uplně úžasně. ztráty v tuto chvíli cca poloviční. víc budu vědět po konci turnaje, ale už teď je to poznat fakt fest.
 

Lovec Krys

Legenda
Tak budu čekat na vylepšení jednotek - v obou mých hlavních turnajích používám kerbery a v jednom z nich ještě navíc těžkooděnce.
 

Saux

Znalec fóra
Vylepšení jednotek je fakt dobrý, akorát doba trvání je brutálně krátká :-( To je opravdu tak na jeden turnaj - a co s tou budovou pak?
 

DeletedUser1532

Guest
Po delší době jedna z nejlepších věcí, kterou Tvůrci do hry zařadili. Už dobře půl roku se ne a ne dokopat k tomu, abych promazal přeplněné Shromaždiště.

Po spuštění Řemeslné výroby jsem bez nutnosti něco stavět proto, abych to hned zboural, jen tak zběžně promázl dvě z devíti plných stránek a mám 20k úlomků kouzel a na skladě pořád k promazání pořádný ranec zbytečností, které se tam nashromáždily za celou dobu, kdy Eventy a Dobrodružství existují.

P.S. Zdá se, že co můžeme udělat hned, by bylo rozumnější na Elvenaru odložit až do doby, než Tvůrci zjistí, že je třeba plné sklady prošlého zboží "nějak" využít.
P.P.S. Připomíná mi to dobu, kdy jsem se už, už chystal zastavit produkci jednotek v Kasárnách, protože jsem je mohl použít jen dvakrát týdně na osm bitev v provinciích a nepřipadalo mi normální mít jich mnohé desítky tisíc k rezivění na skladě. No a přišly Turnaje, které jsou podle mě nejlepším počinem týmu Tvůrců v historii Elvenaru.
P.P.P.S. A ještě lepší než Řemeslná výroba je nástup Požehnání, především ty na VB dokonale usnadňují manipulaci s VB, z nichž se tak trochu stává důležitá měna ve fungujících společenstvích, především s ohledem na vývoj Divů.

Děkuji za všechny tyto novinky, moc dobrá práce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ElfNostradamus

Veterán
V akademii rovněž platí, že čím vyšší rasa tím více úlomků kouzel za stejnou budovu. Tj. budova kterou máte např. z první linie má stejnou ,,úlomkovou,, hodnotu jakož ta samá budova v jakékoliv získané kapitole výše = pro ty, kdo aktuálně není s výzkumem na konci, není třeba vymlátit veškerý sklad hned, ale lépe postupně a ve vyšších kapitolách.
Chybně, oprava: záleží na levelu akademie, čím vyšší level tím více úlomků..děkuji.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
S tim nemohu souhlasit, ja rozdil mezi amuni a u pritelkyne v 4 levelu nevidim
 

ElfNostradamus

Veterán
...já vidím 3.kapitola magická střelnice 300 úlomků, Amuni magická stř. ze 13. kat = 480. A 480 dostávám v Amuni i za střelnici z 12. kapitoly...:)
Rozdíl je i v rozčarování kouzel a požehnání.... Omluva a oprava, závisí na levelu akademie, díky Angi.
 
Naposledy upraveno:

amalka45

Znalec fóra
ahojte dokoncilajsem remeslnou vyrobu a splnila Opar a jako darek jsem dostala 35knizek moooocinky dekuji.takze pro me to konci skoda relikvii ktere jsou treba na jina kouzla pro me vyuzitelnejsi a prospesnejsi.
 

DeletedUser5059

Guest
Ahoj. Ráda bych se zeptala, zda se bude moct zakoupit i PLÁNEK pro vylepšení Kouzelné obytné budovy. I když jsem ve společenství, zatím se nám nikdy nepovedlo dojít až tak daleko. Díky za odpověď.
 

DeletedUser3281

Guest
Plánek určitě ne, ovšem je podle mě vysoká šance, že půjde ucraftit kouzlo královské rekostrukce (což je nástupce plánků)... ale to se uvidí, až jí nasadí.
 

DeletedUser2449

Guest
Tak tento počin tu hru dost oživil měl jsem přes 100 těch fialových kouzel magický dar a všechny jsem je "roztavil". Takže konečně našly využití. A většinou si vybírám urychlovače nebo déšť mincí a příděl zásob. Ty budovy nejsou nic moc, prakticky vůbec. A nejhorší je to pro nízké levely. Výroba se mi zdá ukrutně drahá proto to nemá třeba u kapitoly 4 cenu se tím zabývat.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Řemeslná výroba přinesla ještě jeden vedlejší - ale příjemný - efekt: Nyní se dá přes (nabídka) Inventář > (záložka) Kouzla > (tlačítko) Rozčarovat > (přepínač) Remeslná výroba > (záložka) Výroba dostat do aktuálního stavu výroby v Akademii kouzel bez toho, že by došlo k vyzvednutí již vyrobených kouzel. Užitečné pro zadání další výroby aniž bych chtěl již vyrobené "konzumovat". Takto se dá například vyrobit si dopředu dvojnásobek kouzel než má Akademie polí, což se hodí v událostech ap.
 

DeletedUser5181

Guest
ElfMaGorr A jéje, to dopadne jak eventy s tím dvojnásobkem, tak dlouho se na to bude upozorňovat, až to Elvenar navětří a zruší :)
 

karhol

Znalec fóra
Nebyly v řemeslné výrobě zrušeny krátkodobé budovy k vylepšení jednotek a magické násobitele, které se velmi hodí v turnajích? Už více než 10 dní se mi v akademii neobjevili..
 
Nahoru