• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3281

Guest
No na tohle je lepší postavit veže prosperity a vyhnat nahorů kulturní bonus. Ale jinak jo, pokud někdo málo hraje tak ten problém být může, jen zase ten kdo hraje málo, bude mít málo věcí v inventáři asi a tím pádem nebude mít za co stavět, furt pro něj bude lepší postavit nějakou dobrou kulturku :D Kdyby se dali ty svitky nebo co to je vyrábět i jinak efektivně, klidně ty kouzla craftuji, ale za současného stavu je jediná logická věc "vyměním neefektivní budovy za efektivní".
 

ElfNostradamus

Veterán
Tak jsem to spočítal, v posledním v mém asi průměrném turnaji zisk kouzel 55 kusů...po úvodním výprodeji ,,starých,, budov je tedy co dále prodávat nyní kdy je výzkum komplet hotov, rovněž požehnání na mince si myslím lze minimalizovat na pár kusů + každou chvíli určitý zisk nepotřebných budov /nyní asi i cíleně k výprodeji/ v Eventech.... Beru kulturu /do určité naplněnosti/ - zamrzlý pařez 1x2 1850 /925 na pole!/, lávový kodex 2x2 3700, objevuje se i portál 10% i 15%, kladiva 100%, VB 10, 15 kusů at´ve formě požehnání či přímo cash :).... valoriánská čest již spokojenost se 3 kusy a perlička na konec jakékoliv vylepšení vojska!! :) tak hezké ,,kraftění,, přeji všem :) ......mimochodem historie jeho vzniku: dříve se ženy po večerech scházely u někoho ve světnici u pertrolejky, draly peří a krafaly u toho...my se scházíme u pěti nabídek v akademii a diskutujeme - krafeme které z nich vyrobit, proto ,,krafting,, :) ...spekulovalo se ještě o názvu drafting /k ohledu na to historické draní peří/, ale to si bohužel přivlastnili dominantní muži již na hokeji. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser341

Guest
No na tohle je lepší postavit veže prosperity a vyhnat nahorů kulturní bonus. Ale jinak jo, pokud někdo málo hraje tak ten problém být může, jen zase ten kdo hraje málo, bude mít málo věcí v inventáři asi a tím pádem nebude mít za co stavět, furt pro něj bude lepší postavit nějakou dobrou kulturku :D Kdyby se dali ty svitky nebo co to je vyrábět i jinak efektivně, klidně ty kouzla craftuji, ale za současného stavu je jediná logická věc "vyměním neefektivní budovy za efektivní".
Věže jsou určitě výborný řešení, jejich 3h výroba pro někoho kdo tu není... ;-) Navíc před koncem trpaslíků taky nic pro mne, spíš uvažuju o hlubině, ale to mi přijde taková škoda stavět... Jen, ta 24h výroba je pro mne aktuálně asi výhodnější, no...
 

papap

Mistr slova
jak uz tady nekdo zminoval, bylo by dobre, kdyby pri smazani nevyhodne kultury z eventu,co mame ve meste se mohla rozcarovat,nez ji smazat, bylo by to stejne jako z inventare. Což si myslim,ze je velka skoda,ze to nejde....
Jo tohle by bylo super.Ale obávám se,že to neprojde,protože by jsme tím získali něco zadarmo a to Inno moc nemá rádo... :D:D
 

DeletedUser4169

Guest
No, v tomhle případě musím nesouhlasit. Je to vždycky něco za něco. Samozřejmě jakákoliv hra tohoto typu nemá ráda výraznější rozdíly mezi hráči, proto se ty co jsou nejdál bude snažit vykostit nejvíc. Tahle nová fičura nám nicméně něco zadarmo dává. Můžeš si vyčistit inventář od věcí, co nemají hodnotu a vyměnit je za něco použitelného. Tečka. Za tohle chválím.
 

aikomi

Mistr slova
@papap no chtěla bych věřit tomu,že by se to dalo nějak udelat :D Nicméně, jestli přijde dříve královská rekonstrukce, tak by pak záleželo o kolik se zlepší pomoci toho planku kul/lidé....To by pak už nikdo nemazal eventove budovy.....Teď záleží jestli bychom pak nebyli omezený věkem(rasou) ve které jsme.....
 

Lovec Krys

Legenda
@aikomi Tak královská rekonstrukce neudělá nic jiného, než posune kulturní budovu o věk výše (předpokládám omezení na tvůj současný věk).
Navíc otázka, jak moc široká část hráčů ji bude mít k dispozici, přeci jen, nyní je jediný zdroj plánků 10. truhla turnaje a počet společenství tyto truhly získávající je dost omezen.
 

aikomi

Mistr slova
@Lovec Krys toho se práve obávám,že to bude dano věkem, pokud ano, tak to pro mne nebude kdovíjaké bum, když už jsem na konci a dost často menim kulturni budovy z eventu...pokud za to stoji....Ale to odbíhám od tohoto tematu :D

Jinak odmeny z akademie nejsou celkem spatne, aspon se zbavim tech prebytecnych budov jeste z dob orku.... jeste ze mne nenapadlo je postavit a smazat....jako kdybych cekala,ze neco takoveho vymysli :D
 

milda0007

Pokročilý žák
Zdravím :) některé budovy by se vyplatili tou královskou rekonstrukcí určitě vylepšit třeba Sfénický pařez, který se dával v eventu někdy před rokem je pořád ještě hodně dobrý na kulturu, to samé Eldrasilské posvátné síně nebo budova Velká aukce. Někteří hráči mají tyto budovy ještě pořád ve městech. Také mi přijde, že tak dobré budovy na kulturu v eventech už ani sehnat nejdou.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@milda0007 : je pravda, že takto veliké budovy na kulturu / kulturu a lidi byly naposled fakt minulý podzim (a ledový obryně v zimě), teď jsou místo toho už jen sety... nižší rozměry a tím i nižsí čísla.

ale naopak mám pocit, že naše volání po silných kulturkách bylo vyslyšeno, už máme oznámený sněžný okouzlujícíc strom a ledové kostky.
 

aikomi

Mistr slova
koukala jsem na ten snezny okouzlujici strom a ta kulturka je skvela, doufam,ze ji behem eventu ziskam....opravdu je malo videt takovych budov čiste jen na kulturu :)
 

DeletedUser3281

Guest
Ja si myslim, ze z craftingu pujde ziskat i kouzelnou rekonstrukci :cool:
 

aikomi

Mistr slova
No nevim, to by bylo az moc jednoduche :D Teda zalezelo by taky na tom, jak casto by se ti v receptech objevovala.... Ale zase by to bylo aspoň výhodne pro hrace, kteří maji problem ziskat 10 truhel z turnaje... A myslim si, že by to zas tak spatny napad nebyl....Relikvie a ulomky run z receptu ja nesbiram....tak bych byla i pro tuhle moznost :D
 

DeletedUser3281

Guest
Tak jsou tam zatím všechny požehnání, tzn podle mě to tam bude, jen to bude asi stejně mastné jako je mastný portálové kouzlo, že já to craftit nebudu, když každý týden je desítka.
 

aikomi

Mistr slova
tak samozrejme u spolku,ktery davaji pravidelne desitku, tak to pro ne nebude tolik lakajici jako pro ty, co maji s turnajem problem.....a i kdyz mam akademii na 5lvl, tak se to spojovaci cinidlo taky kdovi jak rychle nevyrabi, ale samozrejme je to lepsi nez mit akademii na 1lvl....Casem az rozcaruji vsechny eventovky v inventari, tak nevim z ceho budu brat ulomky kouzel....Sice eventy jsou celkem pravidelne a je jich dost za rok, ale i tak to bude casem omezeny....
 

DeletedUser3281

Guest
Tak činidel už mám skoro 40, já zatím vyrobil jen jeden plamen, utekl mi lávový kodex a jinak bída o kterou nestojím, takže si myslím, že časem zastavím výrobu těch činidel s takovou :D
 

DeletedUser4530

Guest
Nevím jestli jsem měl smůlu, nebo to není zařazené do seznamu možností, ale bylo by fajn, kdyby spojovací činidlo, stejně jako jiná kouzla, padalo i v truhlách sousedské výpomoci.
 

Lovec Krys

Legenda
Já mám svou malou (22) zásobu katalyzátorů a zatím jsem nevyrobil vůbec nic. Moje akademie už zase jede na 100% mag. výroby.
Čekám na vhodnou budovu pro turnaj (nevím, zda vůbec existuje posílení pro lehkooděnce, případně vezmu aspoň zvýšení životů - zatím jsem měl v nabídce jiné).
 
Nahoru