• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3071

Guest
Již brzy - 22. listopadu se můžete těšit na velkou novinku: řemeslná výroba. Co na tuto novinku říkáte, líbí se Vám? Dejte nám vědět, těšíme se na vaše názory :)
 

DeletedUser341

Guest
Náhledy z bety vypadaly velmi lákavě. Ale protože tam nehraju (jen čtu fórum), tak jsem velmi zvědav a těším se... Jen mi to asi trochu omezí výrobu kouzel, která potřebuju na "výrobu" many, tak uvidíme :)
 

Lovec Krys

Legenda
Crafting zní lépe (jo já vím, že je to jeden z překladů, ale originál zní prostě líp).
Zajímal by mě úplný seznam receptů. Je jen málo věcí kvůli kterým jsem ochoten přerušit výrobu kouzla magická výroba.
Je nějak vyřešen nedostatek věcí na výrobu úlomků? (poté, co část hráčů rozláme své zásoby z inventáře - my, co je máme prázdné, máme smůlu)
 

DeletedUser3346

Guest
Když se zaváděla akademie kouzel byla to událost která vzbudila ohromné nadšení a každý jí hned stavěl. Za dobu půl roku poté to nadšení opadlo. Nikde nebylo uvedeno důležitá informace. Když si akademii kouzel v městě jednou postavíš tak svůj krok již nikdy nenavrátíš. Zabírá moc místa.

Ohledně řemeslné výroby ... ano dobré. Jen se mi líbí vtipně ten úvod oznamovacího textu. Nejdříve takové to ptaní co vy na to líbilo by se vám to? A v zápětí vlastně že už je to daná věc. Když by bylo 70% hráčů proti cz/sk tak s tím stejně nejde nic dělat.

Jako zajímavý postoj ... když tady někdo něco navrhuje tak jde o názory a hlasování hráčů. Ovšem když se něco zavádí na betě tak se nás nikdo neptá a prostě se to zavede.

Pokud jdou návrhy od hráčů celého světa a musí tam být názory a hlasy na návrh aby to mělo váhu, tak by to spravedlivě mělo fungovat že před zavedením se o tom nejdříve bude hlasovat a diskutovat celkově ve všech zemích.

Mám dotaz konkrétně o jaké zpětné vazbě je tu řeč? Názor a hlasování kolika zemí?

Nemyslím to zle. Tohle se mi líbí

Jen z hlediska tomu heslu co se říká o elvenaru o vzájemné pomoci ... můj návrh na další druh motivace že někomu jinému okouzlím budovu kouzlem které vím že je zbytečné ... to heslo naplňuje víc.
 

papap

Mistr slova
Jsem na to zvědavý,akorát nevím jestli si budu likvidovat kouzla,když jsou můj hlavní obživ co se týká many,sice jich mám dost,ale stejně,o uvidíme...:)
 

iDavis

Legenda
Táto remeselná výroba bude svojim spôsobom tak trochu útokom na živoucí zboží. Pokiaľ viem, tak na výrobu toho kúzla sú potrebné práve tie relikvie, z ktorých čerpá jednotlivé živoucí zboží svoje bonusy zvýšenia výroby..

Akadémiu zatiaľ vylepšovať neplánujem. Čo som si to tak sledoval na bete, až toľko zaujímavých odmien aby mi nestačila vo výrobe toho kúzla na leveli 2 sa tam neobjavovalo a diamanty šetrím na iné. Nedostatok by, aspoň zo začiatku, nemusel byť ani v úlomkoch kúziel, mám v inventári niekoľko vykopávok ako Okouzlujíci strom, Maškarné plesy alebo hlavné ceny z veľkej noci 2017, ktoré som nikdy nepostavil. o_O
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen Ta otázka/výzva k diskuzi při každé změně je tu pro rejpaly, co si chtějí postěžovat, co zase nehezkého nám do hry zavedli.
Návrhy z celého světa (alespoň z té části, co hraje Elvenar) fungují následovně:
Na fóru někdo něco navrhne. Při dostatečné podpoře je návrh předán vývojářům, systém rozhodování, kdy návrh je předán má každé fórum svoje. Po předání vývojářům se vývojáři sami rozhodnou, co s ním udělají, zda ho hodí do koše, nebo realizují (případně si ho pozmění k obrazu svému, takže z návrhu zeleného kruhu vznikne modrý čtverec). Toto by měl být i případ craftingu, kdy na začátku byl jeden nebo více návrhů na lepší využití akademie kouzel (jestli je věrná implementace nějakého návrhu nebo případ toho kruhu a čtverce, to už nevím).

@iDavis Já holt nemám rád, když se mi v inventáři válí bordel, tak jsem vše, co by mi tam věčně leželo, vždycky postavil a ihned smazal. Takže teď tam nemám nic na rozmlácení kromě svatyně hojnosti a pojízdné knihovny.
 

DeletedUser3346

Guest
@Lovec Krys Ano toho stěžování si všímám vždy u Tuzemských návrzích a nápadech, nebo po určité době co se vystřízlivění s prvotního nadšení uživatelů na zavedení nových věcí od innogames.

A to s tím absolutním předěláním je teda pěkná (cenzurováno) :D ale chtěl jsem říct bez lidového překladu WCvina. Tím ale návrh ztrácí smysl. A je vidět ten důkaz o té zpětné vazbě :D teda ono myslí se jen té pozitivní i kdyby to bylo 20% hráčů když zjistí že z modrého kolečka je červený čtverec. Důležitá je forma prezentace. Takže hráči co říkáte na ten červený čtverec? Ale ono je to jedno prostě se to už zavádí :D ono by bylo super opravdu reálná anketa na rasu Amuni vs předchozí kontext ras. A všimni si vtipného návrhu na rasu Lemuři :D ovšem teď kočky pak pejsci, až dojdou reálná zvířata tak bohatá škála Pokémonů zaručuje dlouhou éru kapitol kterou jednou zastoupí mladší digimoni :D ale protože akce jsou s Ameriky tak série kapitola opravdová od Marvela bude asi dřív než se nadějeme :D:D:D nebo že by Walking dead? :)
 

Angedev

Velmistr písma
@iDavis : Protože mě už zajímalo, které relikvie budu na kouzlo potřebovat, konzultovala jsem to s Jackluyt z Elvenar Platinum Leaf. Má 2 města, bohužel T2 a T3 má v obou městech stejné, ale vychází nám to, že by se mělo jednat o relikvie vlevo od bonusových, takže živoucího zboží by se to dotknout nemělo, pokud jsme došli ke správnému závěru :) Problém nastane, až zavedou T7 a vyšší :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Když se zaváděla akademie kouzel byla to událost která vzbudila ohromné nadšení a každý jí hned stavěl. Za dobu půl roku poté to nadšení opadlo. Nikde nebylo uvedeno důležitá informace. Když si akademii kouzel v městě jednou postavíš tak svůj krok již nikdy nenavrátíš. Zabírá moc místa.
Vážený @Turunene, než začneš cokoli pomlouvat, najdi si informace a hlavně si je ověř, než je začneš vypouštět do světa. Akademie kouzel byla do hry přidána ve verzi 0.35 (únor 2016), nicméně v tu dobu ještě nešla vylepšovat. Ale již od začátku bylo na Wiki uvedeno, že nelze prodat, viz spojler se screenem změn dané stránky na Wiki. Vlevo je sloupec s obsahem, kdy byla stránka o Akademii kouzel založena a vpravo jsou všechny dosavadní změny do poslední úpravy. Podotýkám, že se do změn zaznamená jakákoli změna jakéhokoli znaku. Tyto změny Wiki jsou veřejně dostupné, ZDE najdeš konkrétně změny na zmiňované stránce.

Screenshot_1123.png
 

papap

Mistr slova
Před chvílí proběhla nějaká aktualizace,tak jsem rychle běžel do akademie se podívat,ale kde nic tu nic.Asi to opravdu letos nebude... :D:D
 
Nahoru