• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser4236

Guest
Tak mám tu další věci co jsem měl v nabídce a to: kupec sámo :), Hnizdo orků, shromaždiště orků strátegů, a portálový bonus 10,15 a 20%
 

DeletedUser3281

Guest
Ten portálový bonus jsem měl už dvakrát, přijde mi drahej, jinak v tom zase je celkem levá... všimněte si jak nevýhodné to je, resp je to zase naopak, to hodnotnější má menší hodnotu, jak ten "odpad" na druhou stranu, zrovna u těch časovačů a tak to má smysl, nikdo tohle nebude "vyhazovat" ale tuším, že podobně to bude se vším.
2018-11-25_190537.png
2018-11-25_190922.png
2018-11-25_191146.png
 

karhol

Znalec fóra
Já zkouším velký magický násobitel. Objeví se někdy znovu, nebo budova natrvalo zmizí z nabídky, když ji vyrobím?
 

iDavis

Legenda
@Saux pred chvíľou po prihlásení sa do hry na mňa vykuklo oznámenie Dárek pro tebe. Takže nejaký uvítací balíček k výrobe.

Webp-net-resizeimage.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2455

Guest
Psali, dárek pro Tebe. Bylo to moc rychlý. Koukni do akademie máš tam +10činidel. :)
 

Saux

Znalec fóra
Aha, tak už je mi to jasný: Hraju v obou světech pod stejným nickem a dárek se mi přičetl jen v jednom z nich....
 

papap

Mistr slova
Saux Na tom,nic špatného nevidím,naopak.Je na tobě kde je použiješ,máš možnost výběru...:)
 

DeletedUser341

Guest
Taky jsem měl tuhle možnost, ale nějak se 100% bojím... Asi chyba :)
 

DeletedUser4530

Guest
Musím říci že tahle fičura se vážně povedla. A díky za dárek. :)
 

DeletedUser3281

Guest
já popravdě nechápu, že o tohle zrovna stojíte. V přepočtu na ty svitky to nemá žádnou hodnotu. A kladiva? Okouzlím dílny a je to doma za půl dne... když už tak spíše portálové kouzla, ale VB, mince, kladiva, relikvie... to mi přijde jako velmi špatná volba.
 

DeletedUser341

Guest
Mám na vedlejším světy s kladivy pořád problém, i s kouzlama... Ale to je proto, že tam hraju málo, málo sbírám, a tak se to nestíhá... Požehnání na kladiva pomáhaj, a ze zimního eventu jich zas bude málo, kvuli točícím truhlám :(
Jinak s tebou souhlasim, ale... Vyzkoušet se musí všechno :)
 
Nahoru