• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser6199

Guest
Super nápad, ale ještě by se dal vylepšit. Třeba přebytečné runy by se taky mohli nějak zužitkovat.
 

iDavis

Legenda
Tak tie ponuky Čierneho piatku síce s výrobou moc nesúvisia, ale je tam zadarmo dekorácia nový Čierny jednorožec. :) Stačí postupne odklikávať tie ponuky, keď sa objavia.
 

Angedev

Velmistr písma
Mně se před chvíli objevil recept na Jedinečné vylepšení jednotek, tak už také testuji :)
 

Saux

Znalec fóra
Tak copak jste si už vyrobili nového v Akademii? :) Já akorát urychlovač 5h, jinak mě v nabídce zatím nic moc nezaujalo...
Ale urychlovače mám rád, protože vylepšení hlavního sídla za 32 hodin, nebo portálu za 17 hodin, to je fakt na palici :)
 

DeletedUser4236

Guest
Nazdar lidičky neměli jste už někdo v receptech nějakou dobrou větší budovu na kulturu či nějakou jinou dost good speciální budovu ?? Receptů má být snad 72, tak by bylo dost dobré vědět co vše se dá splašit. Já ted stavím zmražený plamen 2*2 s 1850 kult a jsem u draku, takže celkem dost pěkná budova, ale kdyby tu byla nějaká 3*3 či větší tak bych se vůbec nezlobil :)
Zatím jsem měl nějaké vb, prastare vědomosti,ulomkdy run, relikvie, síla zásob a příděl zásob(5 a 10%), budovy na kult 1*1 či 1*2 a 2*2, dále valorianskou čest (či tak nějak), a budovu +25% HP pro jednotky na 5 dnu.
 

milda0007

Pokročilý žák
Zdravím :) Akademie ze začátku nabízela věci za 1 kouzlo spojovací činidlo a když jsem už vyrobil 2 kouzla nabízí to věci za 4 kouzla spojovací činidlo. Jsou to budovy a to Oranžový zmrazený plamen 2x2 a Sluneční kodex 2x2. Jsem v kapitole Amuni a plamen dává 3400 kultury a kodex 3500 kultury což je pěkné :) Je tedy možné, že pokud budete mít těch kouzel nashromážděných víc bude to nabízet budovy na které bude třeba na zisk více kouzel ale budou o dost hodnotnější.
 

Angedev

Velmistr písma
@matrix0007 : 25% zdraví jednotek nebo valorianská čest nejsou dost good speciální budovy? :) Pokud vím, jinde už získat nepůjdou a pro turnaj je to dost velké usnadnění :)
 

DeletedUser4236

Guest
Tak já myslel třeba i něco na manu, knihovnu či studnu a nebo něco většího 3*3 4*4 apod.
Budova +25% zdravi jednotek je za 5 dnu pryč, takže pro mě nic moc, ale využít by se to určitě dala a valoriánská čest se mi nezdá moc good. Zatím jsem ani nepřišel na chut jednotkám z tábora žoldnéru, a proto jsem ho ani nepostavil.
 

Lovec Krys

Legenda
@matrix0007 Turnajové budovy jsou ulehčení pro ty, co chtějí nahrát opravdu hodně bodů v turnaji (tzn. dost bodů na top 10 v turnaji - obvykle kolem 5k+ bodů). Pro mne přichází v úvahu budova na posílení škod lehkooděnců - v obou turnajích pro relikvie na výrobu magické výroby je jako primární jednotka kerberos. Valoriánskou čest zatím stavět nebudu - dokud není ve hře královská rekonstrukce, tak nemá smysl to stavět dříve než na konci výzkumu.

@Saux Zatím nic, co by mi stálo za plýtvání časem na katalyzátory jsem tam neměl (normálně používám akademii ze 100% na výrobu kouzla magická výroba, na které jsou již mé výkupy v turnaji závislé, teď si jen vytvářím menší zásobu katalyzátorů za cenu poklesu zásob kouzel magické výroby).
 

ElfNostradamus

Veterán
...tak zatím na manu vidím pilu 2x4, jinak kultura nej 2x2 oranžový plamen, zamrzlý pařez 1x2, všechny koně mají také přes 800/čtverec...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
fialový plamen je nejepší ne? a nejlepší je taky lávový kodex
 

DeletedUser3281

Guest
no tak čekej na fialový, já už jeden vycraftil 3500 kultury ale lepší je lávový kodex 3700 kultury, ten mi utekl jsem zapoměl dát craftit ach jo :)
 

DeletedUser3281

Guest
to jsem ještě asi neviděl, ale jo to zní taky dobře, jen je zase tročhu čekačka to sehnat :D
 

Saux

Znalec fóra
Měl bych otázku na adminy: Každý z nás (myšleno členy našeho společenství) máme v Akademii jinou nabídku. Je to dáno kapitolou ve hře, nebo je v tom nějaká jiná logika?
 
Nahoru